Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Nó je fakt, že tam (Marseille) sou teď celkem levný letenky. Akorát bych se to bál říct příbuznejm, páč je mi jasný, že by se křižovali a vykřikovali cosi o zlejch migrantech, který nás tam určitě zabijou..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nó je fakt, že tam (Marseille) sou teď celkem levný letenky. Akorát bych se to bál říct příbuznejm, páč je mi jasný, že by se křižovali a vykřikovali cosi o zlejch migrantech, který nás tam určitě zabijou..

Tak jim rekni, ze letis do Nice. Ostatne tam je letiste Azurovyho pobrezi.. Ale jinak se da letet levne s Ryanair nebo Wizzair do Izraele.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jihovychodni Kypr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, kam takhle v září na pár dní k moři? 3 - 4 noci, jen se ženou bez dětí, pučit si auto, podivat se někam do přírody, vykoupat se na pěkný pláži a dom. Zatim jsem vymyslel Mallorcu nebo Sicílii, ale rád si vyslechnu doporučení.

Já Ti rád doporučím Španělsko. Loni v září jsem byl se ženou v okolí Mar Menor, krásné pláže (což jsou pro mne pláže s útesy a bez lidí) jsou v okolí Calblanque (

https://goo.gl/maps/QoqRhWUuc7qwXM369).

 

Predloňské září jsme zase bylo v Cabo de Gata-Nijár (https://goo.gl/maps/QN462gmGqHK8YAKb8). Tady bylo trochu větrno, ale příroda super.

 

Na obou místech bylo bezvadné, že nebyla v září přeplněná. Osobně preferuji přírodní rezervace, útesy, zkrátka samotu. Klidně se k pláži kousek projdeme, případně popojedeme na člunu.

 

Skvělé jsme si to užili, hned bych jel zas Bohužel letos už jsme byli 2x, takže zase až za rok :(

 

Jo vidíš letos to bylo Gargáno (

https://goo.gl/maps/vjSmzBxMT9A1sjp6A), přestože na začátku července stačilo na člunu objet pár útesů a byli jsme sami :)

 

Nicméně v září mám raději západnější lokality kvůli delším dnům, stmívá se tam znatelně později.

 

Přeji krásnou dovolenou

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sardinie je nadherna, ale je to takova trochu jako vesnice, resp ten jih kde jsem byl ja, Portopino, bydleli sme hned na plazi, vedla tam jen pisecna cesta, ale takhle panensky misto v evrope sem hodne dlouho nevidel. Ve vesnici 3 restaurace a v deset vecer konec. Priroda a more, mini plazicky jen pro sebe fakt super, takze jestli chcete cas jen sami pro sebe, je to dle myho ideal. Celkem jinej je i kypr u poloostrova Akanas, tam to bylo podobny, krasna krajina, more, super kuchyne a minimum lidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za tipy, u nás to nakonec dopadlo o dost jinak. Prcek si zatím nestěžoval, snad nám to nedá sežrat později, ale tak ta nemovitost mu po nás stejně má zůstat... Na vláčky s ním zajedeme nějaký nepracovní víkend.

Hint: Na začátku dovolené byl ten barák bez vody a bez kanalizace.

 

post-14111-0-18591900-1566595849_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci byl nekdo na Zanzibaru? Lokalita? Stoji za to? Bud a nebo Dominikana. Akorat ten dlouhý let me odrazuje :(

Zanzibar je pecka největší, rád se tam zase jednou vrátím :-) Doporučuji spojit s návštěvou nějakého parku v Keni, když už se člověk trochu proletí... Lokalitu pošlu až se vrátím s festivalu :-)

post-364-0-26980200-1566653314_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradíte kde na Floridě během zimy strávit cca týden?  Ideálně u moře, bezpečná oblast, s možností výletů do okolí bud autem nebo busem? Je tam toho mraky a nějak nevím kam jet :). Zvažoval jsem bud něco menšího jako třeba Key Biscyne nebo St Augustine, případně Tampa Bay? 

 

Jednoznačně Sanibel Island. Má už skoro karibský feeling, žádná budova vyšší než palma, cyklostezky, ptačí rezervace, delfíni, želvy(i aligátoři, ale málo a spíš menší :smile_anim: ), je za mostem s mejtem, takže relativně méně lidí, nejlepší místo na západní polokouli pro sběr mušlí(pokud pojedeš s dámou - neznám ženu, která by ráda nesbírala mušle :) ), hned před mostem outlet atd... Byl jsem tam v prosinci 6x a vždy naprosto super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...