Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Gambie.. tam je myslim Serekunda:) Dik, to je asi moc exotika. No, vidim to na ty Kanary.

 

Hele ty Kanáry v únoru na koupání úplně ideální imho nebudou. Byl jsem koncem března na Fuerteventuře a že by to bylo na nějaké čvachtání (byť v bazénu), to zas úplně ne...

Naopak v půlce listopadu bylo na Tenerife úplně skvěle i v moři. Arabové by v únoru byli asi vhodnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo.. ale těm arabskejm zemím se budu bránit, mám nějakej blok nebo co. Na Kanárech maj ty pěknější resorty prej bazény vyhřívaný, do moře by holka stejnak asi moc nelezla a aspoň je tam trochu co dělat, jakože pučit si auto a tak.

 Pokud má někdo s Kanárama takhle v zimě zkušenost, případně doporučení, sem s tím prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey:

na Gran Canaria sme boli tusim 7 rokov dozadu, ak si dobre pamatam, tak prvy alebo druhy tyzden v Januari, v mori sme sa mocili, aj ked bol Atlantik troska divokejsi, bolo cca 20-25 stupnov, takze pohoda, kupat sa dalo, vylety, vychadzky parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zimě zkušenost nemám, bylo to na jaro, ale na Gran Canaria se kromě vody a pláže dá dobře vyblbnout i v kopcích. Z Roque Nublo jsou super výhledy, po cestě je dost malých vesniček, kde jsou domorodci a super jídlo. Největší zážitek jsem měl z cukrárny v horské vesničce Tejeda. Mě se líbilo to, že vyjedeš autem od písečných dun v Maspalomas - za chvíli si v zeleni uprostřed ostrova, pak nahoru na vrchol, cestou dolů na druhé straně ostrova zas rostou citrony a palmy. Člověk si tam najde, co se mu líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gran Canaria přelom říjen listopad jak už tu někdo psal na koupání v Atlantiku to moc není. Sice se tam dá jít na 5 minut ale "bez zážitku" Jinak co se týče úrovně služeb tak třeba ve srovnání s Egyptem obrovský rozdíl co se týče úrovně služeb a jídla ve prospěch samozřejmě evropské destinace.

 

Celkově se divím lidem co jezdí do Egypta...pominu li zájezdy za hubičku a podvodní svět... 

Před 14 dny tam byl kamarád a jakmile doletěli zpět tak byl 14 dni na neschopence - venku horko a vevnitř v prostorách hotelu nastavena klima na 20 stupnu...to musí být pro tělo strašný šok.

Strava taky nic moc i když jsme byli naposledy v Sharmu v pětihvezdě.

 

Tunis je ještě větší hrůza! Ani zadarmo bych se tam neukázal už...jednou stačilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych spíš než Gran Canaria takhle v zimě zvolil Tenerife. Nejzelenější ostrov, takže když to nebude na koupačku, tak budou mít alespoň dost možností na výletění, což bude vzhledem k počasí asi hlavní náplň.

Případně mě napadají Azory, ty budou tuplem nekoupací, ale za to jsou krásné a projet je můžou víceméně i třeba na kolech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem na GC ted a na koupacku to moc neni.. U vody 18-21 a v horach

5-12 stupnu. Ja teda do vody vlez, ale spis z hecu nez ze bych si to uzival. Na jihu o chlup teplejc nez na severu.. Dole je turistu celkem dost mi prislo, ale zas je to takovej umelej turistickej hnus, komplex na komplexu.. Treba to nekomu nevadi, me ale stacilo ze sem jen projel skrz maspalomas na chvili na ty duny a zpet. Jedine si teda najit neco s tim vyhrivanym bazenem a asi teda na jihu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych bazenky a cerstvy vzduch poresil v Alpach, kde jsou mista s venkovnimi vyhrivanymi bazenky, kupa dalsich aktivit taky. Do rozpoctu se vlezes, nakonec budou i prarodice spokojeni

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak koukám že minulý rok nebyl úplně blbej :clap:  Přišlo mi to do emailu a asi jsem objevil ameriku, koukám na nějáký gůgl účet a jsem z toho úplně hotovej, jak to mají pěkně udělaný....i s fotkama.  Brácha ze mě v kanclu prdel, prý jestli jsem do teď bydlel někde v jeskyni :lol2:

post-364-0-24616700-1578643021_thumb.jpg

post-364-0-32148900-1578643026_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cece kilo na týden ve 3 lidech (dítě)?

 

To mi přijde vysoky rozpočet na Kanáry, ne?

Hele taky sem si to myslel, ale vyjde to na takovou solidní čtyřhvězdu s jídlem.. žádnej extra luxus se neodehrává. Jo a je vtipný, že u většiny cestovek dáš teda třeba to kilo za osm dní a pak připlácíš patnáct stovek na osobu za ten luxus, že si můžeš vzít do letadla kufr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele taky sem si to myslel, ale vyjde to na takovou solidní čtyřhvězdu s jídlem.. žádnej extra luxus se neodehrává. Jo a je vtipný, že u většiny cestovek dáš teda třeba to kilo za osm dní a pak připlácíš patnáct stovek na osobu za ten luxus, že si můžeš vzít do letadla kufr.

Hm, my teda nejezdíme s cestovkama a ani nebydlíme ve čtyřhvězdě, ale Thajsko 5 týdnů, 3 osoby, vč. potápění (26 ponorů) a vnitrostátních přesunů - cca 120 000. Jasně, je to dlouhej let, ale přece jen, přijde mi to za týden dost.

edit: a před pár lety jsme to nakombinovali s Malajsií a bylo to plusmínus stejně.

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanary mam uz radu let jako zimni unikovou zonu, kdyz mi uz hrabe z malo slunce. Ale stejne jako Sibir doporucuju Emiraty. Je tam teplejs, lepsi service a fakt orientovany na turisty (neni se tam ceho bat, obzvlast kdyz clovek vetsinu casu stravi ve svym resortu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...