Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Ja som na štyri dni vyskúšal Banana Island Resort, take ?malé Maledivy? a uplna spokojnosť, pohodicka. Myslím že nás to vtedy aj s letenkami vyšlo cca 2k ( dvaja dospeli ) + výlet do púšte a pozrieť do mesta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ubytovanie bolo necelých 1100, letenky z viedne 459/osoba ( pozerám že dnes za to chcú napr z Prahy trosku nezmyselnú cenu ), pozrieť čo to v meste, to tam netreba moc plánovať a výlet do púšte sa dal vybaviť v rezorte. Takze ubytko a letenky 2k, čo som sa teraz pýtal ženy, tak tam sme na zvyšok minuli cca dalších 400e. Za mna to bolo fajn a dokonca som povedal že pomaly lepšie ako Maledivy :) ...samozrejme treba brat s rezervou, ale výhodou bol 5 hodinový let a človek tam má čo robiť aj mimo ostrovu/rezortu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chteli jsme na Zanzibar coz je u Afriky....

Tak jsem to dnes ráno vyhrabal a ještě mnohem víc, což je dobře :-) Pokud pojedeš s dětmi, pak to chce asi přes nějakou cestovku, pokud sami dospělí, určitě bych letěl na blind. Jsou tam velmi přátelští lidé, my jsme vzali na letišti taxík, řekli za kolik chceme bydlet, představu o našich aktivitách a on s námi začal objížďet rezorty, což je výborný protože si vybereš to správné dle tvých představ. Cestovka tě někam vrazí a šlus. My vybrali Pakachi Beach resort, cenově dostupné, super bydlení, kousek po pláži do vesnice, no maximální pohoda. Všude velká nabídka výletů, potápění, delfíny, ostrovy, koření, želvy a další, všechno je super, já to tam prostě miluji. Co ale doporučuji, si půjčit na celý den kola a vyrazit mezi lidi, není vůbec čeho se bát. Poznáš Zanzibar takový jaký je, lidi tě budou zvát domů, provádět tě vesnicemi, prostě pecka. My třeba pichli, černoch vzal kolo, utekl a za dvacet minut byl zpátkyjj s opráveným. Zanzibar je plnokrevná Afrika, naštěstí ještě ne natolik zkažená jako jiné ostrovy na světě a doufám že to ještě chvilku vydrží... Každopádně jestli příští rok vyrazím, tak to spojím s nějakým parkem v Tanzánii, týden tam a týden Zanzibar což bohatě stačí a je to výborná kombinace :-) Toho bordelu na fotkách se nelekej, prý se tam chystá Darinka, tak to bude určitě brzy všechno jak ze škatulky :-) Promiň :-) O Zanzibaru je všude halda informací, ale tyto my přijdou vcelku užitečné, jak píšu, určitě na kola :-)

post-364-0-39090600-1582455281_thumb.jpeg

post-364-0-51350200-1582455287_thumb.jpeg

post-364-0-14447600-1582455295_thumb.jpeg

post-364-0-88024800-1582455300_thumb.jpeg

post-364-0-37112500-1582455308_thumb.jpeg

post-364-0-42649100-1582455314_thumb.jpg

post-364-0-30762400-1582455321_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik Afri.

Kdyby te neco jeste napadlo, jak to tam chodi, hod to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, máš pěkný děti... dobře se opalujou asi :D :D

My happy family :-) Já ty africký děcka mám strašně rád, nejradši bych si vždycky nějaké odvezl domů :-)

 

To tano: Jasný, jak bude čas tak nějaké to moudro přihodím... :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem tam nebyl vylozene ubytovany, ale mame kousek rodinu, v lete casto projizdime na kole, obcas zastavime na plzen nebo jidlo a nikdy zadny problem.

 

Maji bazen, restauraci, krytou venkovni terasu a okoli je pekny.Ubytovani chatky od hezcich az po takovy ty zakladni. Nebo muzes prijet s karavanem. 

 

http://www.baldovec.cz/cz/baldovec

 

edit: akorat teda restaurace a terasa jsou trochu do schodu, takze byste museli pripadne vynaset kocarek pokud byste ho chteli vzit si nahoru ke stolu. Na Google Maps najdes spoustu fotek. 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem tam nebyl vylozene ubytovany, ale mame kousek rodinu, v lete casto projizdime na kole, obcas zastavime na plzen nebo jidlo a nikdy zadny problem.

 

Maji bazen, restauraci, krytou venkovni terasu a okoli je pekny.Ubytovani chatky od hezcich az po takovy ty zakladni. Nebo muzes prijet s karavanem. 

 

http://www.baldovec.cz/cz/baldovec

 

edit: akorat teda restaurace a terasa jsou trochu do schodu, takze byste museli pripadne vynaset kocarek pokud byste ho chteli vzit si nahoru ke stolu. Na Google Maps najdes spoustu fotek. 

Baldovec je dobrý s bandou, dělával jsem tam akce pro svoje lidi. Je tam docela živo. Základní chatky radši nebrat, už mají dost za sebou a je tam vždycky o pár stupňů chladnějc, než v okolí. 

 

S kočárkem jsme kdysi projezdili Lednicko-Valtický areál, slušný byl kemp Apollo. Ale už je to tak 7- 8 let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlý dotaz/prosba - chci zítra na otočku do Krkonoš vzít děcka bobovat - máte někdo aktuální zkušenost, v jakém středisku vedle sjezdovky je nějaký bezpečný /bez lyžařů/ svah na bobování? Se ženou bychom se střídali v lyžování s částí dětí, druhá část by pod dohledem blbnula na sněhu. Nejlépe oblast Pec/Úpa/Pomezky. Děcka učíme na Kněžickým vrchu, ale tam aktuálně moc sněhu není. Dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nekdo bude chystat na Zanzibar, mam jednu velmi praktickou info. Vzhledem ke skutecnosti, ke Karty tu moc nebezi, je dobre mit hotovost v usd, ale pozor neberou bankovky 2006 a nize, 100 dolarovky berou obvykle 2009 a vyse.

Už jsi tam? Pošli nějaké fotky, děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučí někdo lepší wellness, ideálně střední, nebo východní čechy? Čtyřhvězda na tuhle akci bude stačit. Pro dva ideálně v přírodě mimo město na čtyři dny. Předběžně jsem vybral K-Triumf ve Velichovkách, má někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...