Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Taky se mi připoměli. Termín 2. zálohy mam zejtra.

Psal jsem před týdnem, že to chci zrušit. Pak znova před pár dny.

Dneska tam volal. Nedovolal.

 

Tak nevim. Jestli to zaplatit a pak to řešit, nebo ne.

Mam sice pojistění storna, ale...

Nic neplať, oni se připomenou sami, jen se neboj :-) Pak si domluv telefonický rozhovor a tam to s nimi prober co tě zajímá...ale myslím že nebude moc zájem, no uvidíš. Pak dej vědět jak jsi dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci letos to vidím na týden, možná dva na Slovensku. Nějaký tip na hotel, určitě chci bazén a aby to bylo někde v horách, budu tam chtít běhat. Ve VT ubytování moc neznám, jezdil jsem do Liptovského Jána hotel Alexandria, tam do dobrý. Budu rád za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci letos to vidím na týden, možná dva na Slovensku. Nějaký tip na hotel, určitě chci bazén a aby to bylo někde v horách, budu tam chtít běhat. Ve VT ubytování moc neznám, jezdil jsem do Liptovského Jána hotel Alexandria, tam do dobrý. Budu rád za tipy.

Jezdím do hotelu Urán či Hutník - Tatranské Matliáre, nenáročné ubytko, bazén tam je ( menší ale je ) a výhled přímo na Lomničák. Tras na výběhy plno, ihned v okolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci, píšu si a jak se to divadlo trochu uklidní, napíšu e-mail ať mi tam hodí nějaké nabídky.

Nemáš zač, za připomenutí Lesky a Balstika bych ti doporučil max. přespání na cintorine, kousek od těch hotelu :-)).

Mě se tam líbí, jinam nejezdím a není problém se odtud dostat zubackou až do Str. Plesa a je to mimo město a ten shon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě minulý týden přišel mail z Invie, že mám zaplatit druhou část zálohy na dovolenou (Portugalsko, první týden v srpnu). Přišlo mi to vtipný. Byl to asi automat, ale i tak. Napsal jsem, že vzhledem k aktuální situaci zálohu platit nebudu. Zatím bez odpovědi.

 

také mě za nějakou chvilku čeká doplatek na Řecko v srpnu, teď je otázka když se to nezaplatí v termínu tak se to může brát jako porušení smlouvy. Vůbec nevím co dělat. Je mi jasné že řecko nebude ale nerad bych tím, že to včas nedoplatil přišel o první zálohu a možnost přebukovat dovolenou třeba na příští rok.

Na velikonoce mám zaplacený hotel na Slovensku tak jsem zvědavý co mi řeknou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento rok Cesko.Mam par podmienok.Kupanie/ rybnik,rieka,priehrada/.Pohodlny,maly penzion,hotel.Minipivovar v dosahu.Malo ludi,hodne zelene,idealne ziadne deti...Hlavne mi nepiste nech zostanem doma...

Tak třeba Rožnovské pivní lázně. To máš až na východě republiky a v okolí najdeš hromadu alternativních výletních cílů, ale je to ve městě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem jet začátkem května do Istanbulu, cestovka mi nabídla převedení zálohy na voucher s platností do konce 2022. Tak to využiju.

 

Rožnovské pivní lázně doporučuji, byl jsem tam asi třikrát na různou délku a vždy se mi to líbilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také mě za nějakou chvilku čeká doplatek na Řecko v srpnu, teď je otázka když se to nezaplatí v termínu tak se to může brát jako porušení smlouvy. Vůbec nevím co dělat. Je mi jasné že řecko nebude ale nerad bych tím, že to včas nedoplatil přišel o první zálohu a možnost přebukovat dovolenou třeba na příští rok.

Na velikonoce mám zaplacený hotel na Slovensku tak jsem zvědavý co mi řeknou....

A chceš jet nebo nechceš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom všem co se děje předpokládám, že doba, kdy hromada lidí cestovala za pár korun po celém světě je fuč. Letět do Londýna za 10eur ? Zpáteční na NewZealand za 17 tis. ? To doufám už nebude. Cestování se sakra zdraží, už kvůli pojistkám, kdy se každý, od leteckých společností po hotely, bude chtít krýt. A řekl bych, že to je dobře. Ubyde znatelně nepořádku, tlačenic a svět bude opět větší a zážitky vzácnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom všem co se děje předpokládám, že doba, kdy hromada lidí cestovala za pár korun po celém světě je fuč. Letět do Londýna za 10eur ? Zpáteční na NewZealand za 17 tis. ? To doufám už nebude. Cestování se sakra zdraží, už kvůli pojistkám, kdy se každý, od leteckých společností po hotely, bude chtít krýt. A řekl bych, že to je dobře. Ubyde znatelně nepořádku, tlačenic a svět bude opět větší a zážitky vzácnější.

A my si dame koktejl na baru Emirates A380   :drunk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...