Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Po tom všem co se děje předpokládám, že doba, kdy hromada lidí cestovala za pár korun po celém světě je fuč. Letět do Londýna za 10eur ? Zpáteční na NewZealand za 17 tis. ? To doufám už nebude. Cestování se sakra zdraží, už kvůli pojistkám, kdy se každý, od leteckých společností po hotely, bude chtít krýt. A řekl bych, že to je dobře. Ubyde znatelně nepořádku, tlačenic a svět bude opět větší a zážitky vzácnější.

Anebo úplně pravý opak, těžko říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná tohle, ale ubytování je skromnější. (mě na dvě noci stačilo) pivko fajn.

 

http://www.utesaru.cz/

Tento rok Cesko.Mam par podmienok.Kupanie/ rybnik,rieka,priehrada/.Pohodlny,maly penzion,hotel.Minipivovar v dosahu.Malo ludi,hodne zelene,idealne ziadne deti...Hlavne mi nepiste nech zostanem doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

také mě za nějakou chvilku čeká doplatek na Řecko v srpnu, teď je otázka když se to nezaplatí v termínu tak se to může brát jako porušení smlouvy. Vůbec nevím co dělat. Je mi jasné že řecko nebude ale nerad bych tím, že to včas nedoplatil přišel o první zálohu a možnost přebukovat dovolenou třeba na příští rok.

Na velikonoce mám zaplacený hotel na Slovensku tak jsem zvědavý co mi řeknou....

Tak velké překvapení - aniž bych na Slovensko psal tak mi od nich včera přišly peníze na účet. Docela čumím a smekám klobouk. BTW až to bude všechno ok tak doporučuji hotel Galeria Thermal Bešeňová. Ohledně Řecka jsem v podmínkách vypátral, že když to zruším do 60 dnů před odjezdem ( mám letět na přelomu července - srpna)  tak si řeknou o 1500 na hlavu tak to nejspíš obětuji. Myslím, že léto u moře je na tuty v háji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oliver333: S tím stornem 1500 na hlavu bych byl opatrný. Nemáš v podmínách 1500 + prokazatelné náklady? Já to tak mám a dnes mi přišlo vyčíslení storna 7000 na hlavu při zaplacené záloze 7000 na hlavu. To je ale náhodička, že to tak přesně vyšlo! Ale aspoň píšou, že po mě už nebudou chtít žádný doplatek. Se s tím nemažou  :(

Taky se jednalo o zájezd do Řecka s odletem v srpnu.

 

E: překlep

Upraveno uživatelem Klokan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedm tisíc storno na hlavu do Řecka je rána jako z děla, to ti jako nenabídli jiné řešení, např. voucher?

 

Nabídli, ale z osobních důvodů nemám zájem a musím trvat na stornu. S virusem to nemá nic společného. Prostě využili situaci a zachovali se jako nejhorší šmejdi. No nic, už jsem přišel o víc a doufám, že pan majitel Blue-Style si peníze ve zdraví užije.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc nahoda.. tu prvni zalohu berou cestovky prave ve výši storno poplatku.. mam to taky tak..

 

Zajímavý názor. Proč tedy nemají v podmínkách, že zaplacené zálohy jsou v případě storna nevratné? Já vím, to by neznělo tak pěkně jako jejich současné heslo 

 

JISTOTA PRO VAŠI DOVOLENOU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oliver333: S tím stornem 1500 na hlavu bych byl opatrný. Nemáš v podmínách 1500 + prokazatelné náklady? Já to tak mám a dnes mi přišlo vyčíslení storna 7000 na hlavu při zaplacené záloze 7000 na hlavu. To je ale náhodička, že to tak přesně vyšlo! Ale aspoň píšou, že po mě už nebudou chtít žádný doplatek. Se s tím nemažou  :(

Taky se jednalo o zájezd do Řecka s odletem v srpnu.

 

E: překlep

 

jj máš naprostou pravdu, švagrovi který má odjezd do Turecka někdy v srpnu teď z čedoku přišlo, že mají náklady něco kolem 15000 kc na dospělého a 2000 na dítě. Volal jsem do Čedoku a vypadá to, že zálohu kterou tam mám - cca 35000Kč  budu moct dát k nim do depozitu na který se vztahuje pojištění proti úpadku a budu ho moct vybrat do konce roku 2012.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě jsem dostal na výběr ze 3 možností. ( když tedy pominu tu, že budu trvat na stornu a smířím se ze storno poplatkem(

Bezplatná změna zájezdu - termín i destinace

poukázka čedok - možnost uplatNění do 31.10.2021

nebo uschování platby ( depozit) do 31.12.2022

 

na jednu stranu se je snažím pochopit - zachraňujou si krk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídli, ale z osobních důvodů nemám zájem a musím trvat na stornu. S virusem to nemá nic společného. Prostě využili situaci a zachovali se jako nejhorší šmejdi. No nic, už jsem přišel o víc a doufám, že pan majitel Blue-Style si peníze ve zdraví užije.  

 

a nemohl by jsi pak třeba ten poukaz někomu prodat nebo darovat? Pořád lepší než to nechat propadnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...