Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Pivo neklaplo, pánovi jsem napsal, reakce byla, všechno máte na netu, poslal jsem a nic. Kafe je skvělé, kávovar mají holky v ceně vozu střední třídy a sypou do něj café reserva. Kavárna je fajn 🙂 víc jak dvacet let zaměstnávám chlapy 25-65 a teď v nové firmě i holky 16-20, který se mnou flirtujou před mou manželkou, která jim dělá výplaty 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 6. 2020 v 8:10, odjinud napsal:

My jsme byli na Dobrošově. Doporucuju. Je to tak nejak srovnatelne?

Mimochodem, mam pry poptat, jestli tam neni nekde nejaka in-line stezka. Chapu, ze na horach to moc cekat nelze, ale co kdyby....

ad brusle, pokud přejedete Šerlich do Orlického Záhoří, zaparkujete u přechodu, v Polsku mají super silnici prakticky bez provozu a tenhle úsek je i relativně bez kopců. Jezdívám tam na kolečkových lyžích, trénují tam běžkaři a biatlonisté z Letohradu. Ono by se samo dalo dojet až do Bartošovic, za tou přehradou už se to začíná trochu vlnit

Máme tam chalupu, takže to tam máme i docela projeté na silničních kolech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry za odbočku, ale čekáte taky ještě někdo voucher jako vypořádání za letošní dovolenou?

Po zaplacení poloviny zájezdu a oboustranné domluvě, na voucher čekam už třetí měsíc. Invie se neustále vymlouvá. Teď už sem borcovi (stylově se jmenuje Protiva) musel prásknout telefonem.

Už mě to dost sere. Ne, že bych ten kus papíru nějak nutně potřeboval, stejně to využiju nejspíš až na dovolenou 2021, spíš mě vadí fakt, že maj moje prachy a já jen sliby nebo výmluvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, odjinud napsal:

Ty kraso, to jsme sekta... 🙂 ja myslel, ze heslo je sloník.

Ciwe, ty seš zralej do pamětihodností :D

 

edit ještě napiš že neznáš odpověď na to heslo :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zdravim z Orlickejch. Bydlime v v horske vile tovarnika Janecka (JAWA) a divame se na to zvervstvo, co nechtene zanechal v udoli (prumyslova zona Solnice - Kvasiny); Jawa tam mela fabriku, tu pak znarodnili pod AZNP a nyni je to takovy mistni Detroit ci spise Brronx...

Zatim mame za sebou Neratov s kostelem a pivovarem (super) a Hanicku a zonu bunkru okolo (taky fajn). ZITRA MA ALE PRSET, TAK TEDY UPLNE NEVIME KAM...

Jinak byli jsme cestou i v HK, pekny mesto, a samozrejme v Častolovicich na zamku a kavarne u Gunmena (diky za dortik). Jak zamek, tak kavarnu lze rozhodne doporucit. Pro decka je tam i zoo koutek v zameckem parku.

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odjinud, Žamberk muzeum starých strojů, Letohrad muzeum řemesel. Rokytnice bowling v hotel Orličan. Rybná golf. Beztak nebude lejt celý den. Uhřínov Vila Nová..... Vamberk muzeum krajky a v kostele mrkněte na Fechta, pokud je možno, ten není všude..

Vyrazte do Kladska, pevnost, malý Karlův most a káva na náměstí. Zpátky přes Vambeřice po stopách babičky 🙂

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 15 hodinami, Maxel napsal:

Po návratu z Chorvatska mi pár dní dovolené ještě zbývá. Prosím tip kam s rodinou 2+2 po matičce vlasti, tak na 3-4 noci. 
Líbil by se nějaký wellness pro ženu, a něco na zabavení dětí přes den.
Když se nic neobjeví, pojedem asi do Harrachova, tam to máme rádi. 

Laa an der Thaya

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 6. 2020 v 19:39, odjinud napsal:

Tak zdravim z Orlickejch. Bydlime v v horske vile tovarnika Janecka (JAWA) a divame se na to zvervstvo, co nechtene zanechal v udoli (prumyslova zona Solnice - Kvasiny); Jawa tam mela fabriku, tu pak znarodnili pod AZNP a nyni je to takovy mistni Detroit ci spise Brronx...

Zatim mame za sebou Neratov s kostelem a pivovarem (super) a Hanicku a zonu bunkru okolo (taky fajn). ZITRA MA ALE PRSET, TAK TEDY UPLNE NEVIME KAM...

Jinak byli jsme cestou i v HK, pekny mesto, a samozrejme v Častolovicich na zamku a kavarne u Gunmena (diky za dortik). Jak zamek, tak kavarnu lze rozhodne doporucit. Pro decka je tam i zoo koutek v zameckem parku.

Neratov je super... Tam jezdim kazdou stredu vecer na pivo

Doporucuji jeste Postejn- pekna zricenina a zamek- a jeste lepsi pivovar Clock kousek za zamkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...