Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

před 20 hodinami, nickolas napsal:

Mam vyhodu, ze komunikuju naprimo s domacim. Po tech letech uz neplatim ani zalohu. Jen na podzim nahlasim termin a finito. Takze jsme jen cekali jak to dopadne. A dopadlo, takze parada. A ted si klidne muzou zavrit hranice na rok. Ja to tady nejak preziju :D

Len si daj pozor, aby si nedopadol ako pár Čechov čo sa už vrátili a s nechceným suvenírom. https://www.aktuality.sk/clanok/806220/koronavirus-ceski-dovolenkari-sa-pri-jadrane-nakazili/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych vsechny ty turisti zavrel! As scernaji!!! Kdys si to neumi otpustit jeden rok bit bez dovolene takat pikaji!! Akorat se tam nakazi a pak to dovezou sem a nakazi vsechny okolo a je tu druha vlna hned. ZAVRIT!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie, veď otvorili hranice, tak treba ísť čelom k tomu. Cestovať, poprípade na moste si postaviť stoly a spoločne sa dobre natlačiť, to je riešenie. Ľudia by si mali zvážiť, či si takú dovolenku aj dokážu užiť. Nech si každý urobí ako chce, len potom keď sa niečo stane, tak zrazu sa názor mení. Dúfam, že sa všetci čo sa rohodli cestovať šťastne a hlavne zdraví aj vrátia domov.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, milan79 napsal:

Keď sa na to pozerajú všetci, tak ako vy dvaja, tak potom je výsledok taký ako je. Ideme veď čo, nás sa to netýka, treba cestovať po európe veď je leto čas dovoleniek.

To co píšeš by dávalo smysl, kdyby jsme zůstali izolovaný a zůstali zavřené hranice. Já tedy sice s rodinou také letos přes hranice nejedeme, ale třeba minulý týden v kempu pod stanem a všude halda Italů, Němců, Poláků a dalších národností, prostě už je to jedno jak píšou kluci jestli to chytneš v ČR nebo v Chorvatsku. Chce se to chovat dle nařízení, odstupy, pečlivá hygiena a zbytek je jak já říkám v rukou božích. Kluci, je po příletu nějaký možný rychlotest v Praze, nemáte nějaký tip? Já letím krosit enduro do Řecka, sice na Rhodosu nula, budeme venku pod spacákem mimo civilizaci, ale i tak bych si ho klidně nechal udělát než se vrátím dom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, nickolas napsal:

Ja bych vsechny ty turisti zavrel! As scernaji!!! Kdys si to neumi otpustit jeden rok bit bez dovolene takat pikaji!! Akorat se tam nakazi a pak to dovezou sem a nakazi vsechny okolo a je tu druha vlna hned. ZAVRIT!!! 

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

To co píšeš by dávalo smysl, kdyby jsme zůstali izolovaný a zůstali zavřené hranice. Já tedy sice s rodinou také letos přes hranice nejedeme, ale třeba minulý týden v kempu pod stanem a všude halda Italů, Němců, Poláků a dalších národností, prostě už je to jedno jak píšou kluci jestli to chytneš v ČR nebo v Chorvatsku. Chce se to chovat dle nařízení, odstupy, pečlivá hygiena a zbytek je jak já říkám v rukou božích. Kluci, je po příletu nějaký možný rychlotest v Praze, nemáte nějaký tip? Já letím krosit enduro do Řecka, sice na Rhodosu nula, budeme venku pod spacákem mimo civilizaci, ale i tak bych si ho klidně nechal udělát než se vrátím dom. 

Testy dělají přímo na letišti. Jsou tam myslím tři odběrová místa. Jedno je určitě ve spojovacím objektu mezi T1 a T2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli zrusim rezervaci, tak jen kvuli moznymu omezenymu servisu v hotelu nebo hrozici "zmene pravidel" ze strany madarskejch, slovenskejch nebo ceskejch potentatu :D behem tech 9dni.

Chytit tu sracku muzu stejne tak v Praze, mohli ji donest kluci ze skoly, mohl jsem ji chytit dneska v Lidlu. 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 7. 2020 v 9:20, nickolas napsal:

Ja bych vsechny ty turisti zavrel! As scernaji!!! Kdys si to neumi otpustit jeden rok bit bez dovolene takat pikaji!! Akorat se tam nakazi a pak to dovezou sem a nakazi vsechny okolo a je tu druha vlna hned. ZAVRIT!!! 

Já jen doufám, že si pořádně loknes slaný vody, burzouste :-)))). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...