Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Hele ja jsem tady byl poprve Favoritem po dedovi. 10 let stary, 10tis km najeto! Jedina priprava byla vymena nejakeho cidla termostatu za 42,- Kč. Tri dospeli, dve kola na strese. Dalnice nedalnice, vic jak 90km/h jsme nejeli. Cesta sem 27 hodin (Madarsko, Plitvice po stare), domu po dalnici 25 hodin. Ale taky jsem ho mel docela rad 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

Mam takovy plan. Za presne 11,5 roku (to bude mladsimu 18), prodavam byt a kupuju nejakou pastousku na Hvaru. Akorat zena jeste nebude mit duchod a trochu hudruje... Holt si bude muset nasetrit :D

Máme podobné plány :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hvar je absolutni srdcovka :)

poprve jsem tam byl 4 mesice po narozeni v roce ‘96. Od te doby za 24 let cca 18-20 navstev a cistyho casu tam stravenyho uz skoro rok. Jinak samozrejme Ivan Dolac idealne. :)

Uzivejte chlapci, me to tam ceka snad v zari. Ted se aspon muzu spravedlive nastvat a zavidet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem tady teprve asi po osme, ale uz je to taky srdcovka. Fakt jako na chatu. Uz vis kam pro co a kdy, co kde od koho, kam za kym na co... Proste pohoda a tak to mam rad. Ale je to tu cim dal oblibenejsi, prvni roky tady bylo o 40% lidi min. To mi trochu vadi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, brownwld napsal:

Hvar je absolutni srdcovka :)

poprve jsem tam byl 4 mesice po narozeni v roce ‘96. Od te doby za 24 let cca 18-20 navstev a cistyho casu tam stravenyho uz skoro rok. Jinak samozrejme Ivan Dolac idealne. :)

Uzivejte chlapci, me to tam ceka snad v zari. Ted se aspon muzu spravedlive nastvat a zavidet...

Dej kdyztak vědět, měl bych tam být v září též. Já už sice s přestávkami, ale pí desáté. Ale Jelsa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, nickolas napsal:

Tak ja jsem tady teprve asi po osme, ale uz je to taky srdcovka. Fakt jako na chatu. Uz vis kam pro co a kdy, co kde od koho, kam za kym na co... Proste pohoda a tak to mam rad. Ale je to tu cim dal oblibenejsi, prvni roky tady bylo o 40% lidi min. To mi trochu vadi. 

Nic si hlavně neplánuj, protože to většinou dopadne všechno úplně jinak :D Důležité je zůstat co nejblíž svým dětem, ale základ být na důchod v teple. Kamarád plánoval jako my Španělsko, a  hele ho, koupil byt v Austrálii :lol: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, kuncák7 napsal:

Dej kdyztak vědět, měl bych tam být v září též. Já už sice s přestávkami, ale pí desáté. Ale Jelsa 

Ozvu se. Jelsa je kousek a stejne tam obcas pojedu, pac v Ivan Dolacu beztak nebude obchod.

Zacina tady byt slusna Hvar sekta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám sem pár postřehů i mimo Hvar.

Už víc jak týden jsme s rodinou v Chorvatsku, Mimice s člunem - takže jsme už byli od Baška Vody po Omiš a na Brači.
Prakticky všude je klid, jen v Brele bylo plněji.

Od pondělí se tu uvnitř nosí roušky, tak se na to připravte.

Mě by to takto vyhovovalo už napořád, je to takové jako kdysi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Adjustments.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

za 10 dní jedeme na 4 noci sem https://www.salamandra.sk/

nemá někdo nějaký tajný tip fajn klidný resort kde zamířit na dalších pár dní?

Asi bych nejradši volil severozápadní/jihozápadní Slovensko.

Nebo třeba Nízké Tatry, do VT jedeme za dalších 14 dní.

Díky a zdraví Guzmic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...