Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

před 16 minutami, odjinud napsal:

Zvazujeme nejake Recko v zari, co myslite, bude to jeste volne dostupne, nebo bude problem na "semaforu" (jakoze nam bud Rekove reknou ne, pripadne nasi zkonstatujou Recko jako nebezpecne)?

Musim uz ted na to napocitat dovolenou....

Všechno jde do kopru, vždyť to vidíš, takže padesát na padesát. Já mám letenku sám na Rhodos, kde je tak nějak z toho Řecka největší klid. Určitě letecky, vyplnit formulář, na letišti náhodné testy, v případě testování se zdržovat 24 hodin na jednom místě, nechodit mezi lidi a já se nechám otestovat v Praze po příletu. Ale je to všechno ve hvězdách a spíš počítej s voucherem. Na druhou stranu letenky za devatenáct stovek, ubytování kolem čtyř stovek se snídaní je velmi lákavé :cheers:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, odjinud napsal:

Zvazujeme nejake Recko v zari, co myslite, bude to jeste volne dostupne, nebo bude problem na "semaforu" (jakoze nam bud Rekove reknou ne, pripadne nasi zkonstatujou Recko jako nebezpecne)?

Musim uz ted na to napocitat dovolenou....

Chápu tvé obavy, ale teď je to spolehlivější věštit z koule ( sám to mám podobně, dovču musím plánovat teď ).

Z Albánie a Moldávie, kam razíme až odložíme ostatní v Chorvatsku, moc zpráv o situaci nedostáváme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Vlcak1980 napsal:

Tak Hvar naprosto skvělej a Jelsa příjemné ospalé městečko:)

Nevím kolik je to normálně lidí v sezóně ale teď je to pohoda.
 

Ja to odhaduju, ze tam nakonec bylo lidi uplne stejne jako dycky. 
Ted jsem dorazil domu, takze truchlim a s nikym se nebavim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu blbnete s tim Hvarem a pak reci, odjet tam na duchod apod, ze sem se na to kouknul a ze vseho nejvic me bere toto. Na duchod. Premejslim co vsechno bych mohl zpenezit :)

. Strasne se me to libi

https://broker.hr/property/croatia-hvar-unique-stone-house-with-sea-view-2013-90/EN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, TLD napsal:

Tu blbnete s tim Hvarem a pak reci, odjet tam na duchod apod, ze sem se na to kouknul a ze vseho nejvic me bere toto. Na duchod. Premejslim co vsechno bych mohl zpenezit :)

. Strasne se me to libi

https://broker.hr/property/croatia-hvar-unique-stone-house-with-sea-view-2013-90/EN

Super, ale chtělo by to teď, dokud má člověk sílu. Na důchod zbytečně velký....no a drahý :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 7. 2020 v 19:32, Vlcak1980 napsal:

Tak Hvar naprosto skvělej a Jelsa příjemné ospalé městečko:)

Nevím kolik je to normálně lidí v sezóně ale teď je to pohoda.
 

Domácí rikaj že červenec a srpen se tam nedá hnout. Osobně nevím, vždy jsem tam až v září a prý je tam pohoda (na mě furt moc lidí). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, kuncák7 napsal:

Domácí rikaj že červenec a srpen se tam nedá hnout. Osobně nevím, vždy jsem tam až v září a prý je tam pohoda (na mě furt moc lidí). 

Chorvatsko v červenci a srpnu pouze v době koronaviru, jinak to je čirý bláznovství :D Nejlepší září....červen je taky pohodový, ale občas může být chladněji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem třetí den přímo pod Chopkom v Demänovske doline a za mě dobrý, plno atrakcí zábavy, jídlo výborné, ovšem ceny asi skoro jak v Rakousku.

Pivo 2-3e jidlo tak 6-15e lanovka na Chopok a zpět dolů dva dospělí 44e na go pass, normálně 46e.

Kamarád mi min týden tvrdil, že v Rakousku se ubytovali ve středisku a vstupy na lanovky, busy atd. měli v ceně (dostali nějakou kartičku od provozovatele) tak nevím no...

nebo toto... dítě tam skáče třeba 30 min kua a to mám jedno. 🙂

rps20200727_184258.jpg

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...