Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Cestovatelé do Chorvatska pozor!!!

Sháním na půjčení krabičku ENC na mýto do Chorvatska.
Termín: od 19.8 do 31.8.2020.

Nejlépe někdo v dojezdové vzdálenosti Karviná, Ostrava, Frýdek...

Děkuji moc, za případnou pomoc. Odměna jistá, a to ve formě flašky dobrého vína z Hvaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos jsem to vzal směr Bled, Bohinjské jezero a pak Pula a čekal jsem to tedy klidnější, ve Slovinsku jsem byl poprvé a bylo tam tedy dost rušno, nicméně opravdu to tam je krásné a co se týče Chorvatska, tak nepřijde mi, že by tu byl nějaký pokles když to srovnám s návštěvou před 5 lety. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo tam fakt téměř liduprazdno. Ja tam byl po sto letech, ale co jsem slyšel, tak jsem z toho mel osypky. Třeba u nás na Lysou a na Pustevny už ani nechodime, je to masakr. Nicméně to vyšlo - perfektní to bylo. A tady to centrum Špindlu, to je...škoda slov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Borisslos napsal:

Bylo tam fakt téměř liduprazdno. Ja tam byl po sto letech, ale co jsem slyšel, tak jsem z toho mel osypky. Třeba u nás na Lysou a na Pustevny už ani nechodime, je to masakr. Nicméně to vyšlo - perfektní to bylo. A tady to centrum Špindlu, to je...škoda slov...

Špindl je na pohodu, ale mimo ten cirkus v centru. My se tam teď třeba parádně najedli U Medvěda, parádní jídlo, prázdno, ceny lidové... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Vlcak1980 napsal:

 

 


Joo Medved:), jeste to má armáda?
Vzpomínám na hermelín s liškami :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Myslím že jo, ale neptal jsem se. Zítra jdu zrovna s jedním profesionálním vojákem přespat do lesa, tak se ho zeptám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špindl je na pohodu, ale mimo ten cirkus v centru. My se tam teď třeba parádně najedli U Medvěda, parádní jídlo, prázdno, ceny lidové... 

Ve Špindlu je nejlepší Horský hotel Hromovka. Jezdíme tam pravidelně už asi 8 let. Neskutečně vřelý přístup k hostům. Provozovatel Saša Bílek je blázen v nejlepším slova smyslu. Nemá problém udělat špagety třeba o půl jedné ráno:) Všechno v cibulákovém porcelánu, čerstvé domácí pečivo snad každou hodinu, štamprličky na účet podniku:))) Jednou nám zrušil rezervaci mimo hlavní sezonu, protože letěl do afriky, tak nám jako kompenzaci dal ubytko v náhradním termínu zdarma.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebyl teď někdo aktuálně v Budapešti? V pondělí vyrážíme z Brna..  v plánu je Tropicarium Oceanium Budapešť, druhý den omrknout město a třetí den přes Balaton domů.. Ubytko Booking: Wellnes Hotel Rubin "čtyři hvězdy" (ty beru s rezervou) tak snad budem s takovou mikrodovolenou spokojeni.

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Igicz napsal:


Ve Špindlu je nejlepší Horský hotel Hromovka. Jezdíme tam pravidelně už asi 8 let. Neskutečně vřelý přístup k hostům. Provozovatel Saša Bílek je blázen v nejlepším slova smyslu. Nemá problém udělat špagety třeba o půl jedné ráno:) Všechno v cibulákovém porcelánu, čerstvé domácí pečivo snad každou hodinu, štamprličky na účet podniku:))) Jednou nám zrušil rezervaci mimo hlavní sezonu, protože letěl do afriky, tak nám jako kompenzaci dal ubytko v náhradním termínu zdarma.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zajimavi lide, nekonvencni mysleni, cestovatele, dobrodruzi a donatori - ted jsem projel jejich weby

https://www.hromovka.cz/zachrante-hromovku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Spongebob napsal:

nebyl teď někdo aktuálně v Budapešti? V pondělí vyrážíme z Brna..  v plánu je Tropicarium Oceanium Budapešť, druhý den omrknout město a třetí den přes Balaton domů.. Ubytko Booking: Wellnes Hotel Rubin "čtyři hvězdy" (ty beru s rezervou) tak snad budem s takovou mikrodovolenou spokojeni.

Ja byl v Gellertu a super... Doporucuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Vlcak1980 napsal:

 

 


Joo Medved:), jeste to má armáda?
Vzpomínám na hermelín s liškami :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Tak můj armádní bratr mi říkal že budovy pod restaurací patří ministerstvu obrany a jen tak je nepustí, protože se jim tam líbí :D, ale restaurace U Medvěda je soukromá. Jinak naši expedici Donald jsme právě odpískali, už několik velkých buřin v řadě a pro děti to tak není ve skalách bezpečné, škoda, všechno zbaleno. Tu mrchu osmdesát pětku mám dnes rovných třicet let, koupil jsem si ji v patnácti, jó to byla kvalita :punk:

DSC_0126_copy_2752x1548.jpg

DSC_0125.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...