Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Já mohu doporučit Horal, hezké pokoje, dobré jídlo a fajn wellness.

Je zajímavé, jak je mezi lidmi rozmanitost v názorech. My na Horal přestali jezdit, protože za/cena výkon jídlo úplná tragédie, což jsme nechápali, bo Lanterna o kousek dál stejný majitel úplně jiná kvalita jídla.. s ostatním souhlasím, jen je Škoda, že wellness není větší, býval dost přecpaný.. ale krom jídla to tam mám rád..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukněte na Grandhotel Tatra kousek od Horalu.Ještě vyšperkovali wellness přes karanténu.

Novější je i Endemit hotel kousek ona Horní Bečvě, ale ten tolik nedoporučuji. Wellness a interiéry pěkné, personál by chtěl pozvednout. (Což je na Valašsku překvapení). Ale bývá tam méně lidí a klid. Slušné snídaně. 

 

V Karlovicích je i fajn bar La Šiška, stojí za návštěvu, až pojedete okolo. 

V 14. 8. 2020 v 12:26, Liqid napsal:

Já mohu doporučit Horal, hezké pokoje, dobré jídlo a fajn wellness.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Pege1012 napsal:

Ahoj,

kvůli manželce vybírám alespoň týden u moře, volba padla na Bulharsko, letecky z Ostravy Burgas, hotel 5* Sunset Resort, moje otázka zní, máte někdo nyní představu jaká je situace v Bulharsku? Díky za informace.

Ve ctvrtek jsem se vratil, nezaznamenal jsem zadnej problem, situace +- jako u nas. Jestli chces neco konkretniho, klidne do sz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mohl bych ti doporučit Albánii, už se tu týden pohybujeme a paráda. Jen nevím, jak se budu dostávat zpět, ale kdybych měl mluvit pravdu-klidně bych tu zůstal (jen zapomenutéj telefon v Jelse mi trochu chybí, ne kvůli fotkám, ale kvůli chronomagu). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od 4. 9. mám taky dovolenou a ještě nevíme, kam pojedeme... váháme mezi jižním Řeckem, jižním Bulharskem a jižními Čechami 🙂

Ideálně bych to Řecko, kam jezdíme v podstatě pořád, ale trochu mě zneklidňuje jejich proaktivní přístup ke koronáči (vyplnit dotazník, instalovat si do mobilu nějakou šmírovací apku, namátkové testy na letišti a případný nucený pobyt v karanténním hotelu...). To Bulhaři to mají asi víc na háku, že?

edit: Jo, prej v Bulharsku člověk nesmí mít na pláži vlastní slunečník? Je to pravda?

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud se ten vlastní slunečník chystáš pro úsporu vztyčit před placenýma opalovacíma lehátkama na vyhrazené hotelové pláži, asi bys měl problém nejen v Barbarsku - teda jestli neumíš dostatečně sprostě rusky, v takovém případě dají místní výběrčí bakšiše chvíli pokoj... :smoke:

Ale jestli nechceš zamotat našemu zdravotnictví hlavu (tentokrát něčím jiným než koronavirem), zrovna teď na konci sezóny bych si mořskou vodu :shit: na “ruském slunečném pobřeží” odpustil, tuplem když ve vnitrozemí jsou řádově zajímavější místa i lidi. Teda s výjimkou Sofie, i když tam by ses jako Pražák možná cejtil jak mezi svýma ...na Korunovační cestě :yucky:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, odjinud napsal:

Tak od 4. 9. mám taky dovolenou a ještě nevíme, kam pojedeme... váháme mezi jižním Řeckem, jižním Bulharskem a jižními Čechami 🙂

Ideálně bych to Řecko, kam jezdíme v podstatě pořád, ale trochu mě zneklidňuje jejich proaktivní přístup ke koronáči (vyplnit dotazník, instalovat si do mobilu nějakou šmírovací apku, namátkové testy na letišti a případný nucený pobyt v karanténním hotelu...). To Bulhaři to mají asi víc na háku, že?

edit: Jo, prej v Bulharsku člověk nesmí mít na pláži vlastní slunečník? Je to pravda?

grécko bude dobré 👍 https://www.topky.sk/cl/11/1961425/Dovolenkari-sa-vracali-z-Grecka--Sedem-ludi-na-palube-malo-KORONAVIRUS--Pasazieri-musia-do-izolacie

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od 4. 9. mám taky dovolenou a ještě nevíme, kam pojedeme... váháme mezi jižním Řeckem, jižním Bulharskem a jižními Čechami
Ideálně bych to Řecko, kam jezdíme v podstatě pořád, ale trochu mě zneklidňuje jejich proaktivní přístup ke koronáči (vyplnit dotazník, instalovat si do mobilu nějakou šmírovací apku, namátkové testy na letišti a případný nucený pobyt v karanténním hotelu...). To Bulhaři to mají asi víc na háku, že?
edit: Jo, prej v Bulharsku člověk nesmí mít na pláži vlastní slunečník? Je to pravda?

Z Řecka jsme se vrátili v půlce srpna. Dotazník není problém. Žádnou Appku do mobilu jsme instalovat nemuseli. Co máš na mysli?

Na test jsme byli pochopitelně vybráni, ale už nás nekontaktovali, takže předpokládám, že pokud jej vůbec vyhodnotili, byl negativní. Po příletu jsme se nechali zdarma otestovat v Mnichově. Manželce dorazil negativní výsledek za 2 dny. Mně nikdy

V samotném Řecku to byla paráda, všude znatelně méně lidí. Řekové nosí roušky poměrně zodpovědně, ale my jsme byli hlavně u moře a v přírodě, takže kromě letadla, kde je to v roušce jistý nekomfort, celkem bez problémů.

Ubytování jsme byli v soukromí přes AirBnB. Apartmány na obou místech, vypulírované a vydesinfikované. Majitelé mají údajně zákaz vstupu když tam bydlí hosté. Takže kontakt je minimalizován. Všude k dispozici desinfekce a roušky.

Letos to bylo opravdu parádní. Bohužel mi včera Wizzair stornovat letenky na Krétu, ale myslím, že to nás nezastaví a koncem září letím do Řecka ještě jednou


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatý Švýcarsko, žádné hordy šílených fotičů z Asie, vycvičen z Německa jsem do hotelu vešel v roušce a byl taktně upozorněn, že tady tedy ne, spoléhají na odpovědnost každého ohledně rozestupů a toť vše, snídaně bufety v plné parádě atd... Roušky jenom ve veřejné dopravě, jinak absolutní pohoda a klid👍

IMG_20200815_0924179.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, neuromancer napsal:

Zlatý Švýcarsko, žádné hordy šílených fotičů z Asie, vycvičen z Německa jsem do hotelu vešel v roušce a byl taktně upozorněn, že tady tedy ne, spoléhají na odpovědnost každého ohledně rozestupů a toť vše, snídaně bufety v plné parádě atd... Roušky jenom ve veřejné dopravě, jinak absolutní pohoda a klid👍

 

OH yes :thumbsup_anim: Klidně více fotek, vůbec se toho neboj :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, neuromancer napsal:

Zlatý Švýcarsko, žádné hordy šílených fotičů z Asie, vycvičen z Německa jsem do hotelu vešel v roušce a byl taktně upozorněn, že tady tedy ne, spoléhají na odpovědnost každého ohledně rozestupů a toť vše, snídaně bufety v plné parádě atd... Roušky jenom ve veřejné dopravě, jinak absolutní pohoda a klid👍

IMG_20200815_0924179.jpg

Moc hezkej "kopeček". Kolikrát jsi byl alespoň pod ním? A většině diskuteru nad tebou by tam chyběl jeden detail, moře :-))). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...