Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

V 21. 10. 2020 v 9:38, Harwey napsal:

2 tyzdne je ideal:)

Na JAR je ideál tak deset let :D Každopádně, kdyby se něco chystalo, dám vědět. Už tady louskám NG, které se povedlo, protože kluk strašně žere dinosaury.  V dračích horách jsou výborné ty železné žebříky všude, co zmiňují v časopise, které tak umožní se podívat do míst, kam by to normálně bez lana a riskování života nešlo. Asi by to tam taky chtělo na chvilku, když už tm budeme, jak říkám deset let málo... :lol2: Mám tam super kámoše s jedním z nejlepších spaní široko, daleko.

_20201027_093928.JPG

P1090688.JPG

P1090685.JPG

 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá, JAR je otevřená s testem od 1.10. a ČR kupodivu není na červeném seznamu high risk countries(z Evropy tam je kde kdo, ale my ne🙃🦁🇿🇦. Služebně to půjde i na červeném seznamu👍

https://www.gov.za/covid-19/individuals-and-households/travel-coronavirus-covid-19?gclid=Cj0KCQjwit_8BRCoARIsAIx3Rj4fKoW91nYKXcMehGcO8JYUCqt64jvdlhwd2KdNwqX48yW_9pDzOtMaAst0EALw_wcB#HighRiskCountries

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, neuromancer napsal:

Hurá, JAR je otevřená s testem od 1.10. a ČR kupodivu není na červeném seznamu high risk countries(z Evropy tam je kde kdo, ale my ne🙃🦁🇿🇦. Služebně to půjde i na červeném seznamu👍

https://www.gov.za/covid-19/individuals-and-households/travel-coronavirus-covid-19?gclid=Cj0KCQjwit_8BRCoARIsAIx3Rj4fKoW91nYKXcMehGcO8JYUCqt64jvdlhwd2KdNwqX48yW_9pDzOtMaAst0EALw_wcB#HighRiskCountries

 

Dobrá zpráva 👍 Za to Nepál zůstal zavřenej..... Naštěstí jsem teď pro jednu svoji skupinu co jsem jim organizoval nějáké treky zařídil rebooking přes Quatar Airlines , tak snad svůj na začátku roku taky zvládnu, popřípadě využiju storno letenky. Osobně se teď v brzké době tedy nikam nepohrnu, dokud se situace výrazně nezlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, kral083 napsal:

Afri,tohle mi nedělej. My měli ve 2012 na JAR jen 14 dni, takže v Dračácich jsme měli jen jednu noc. Ale stálo to za to. Hned bych se tam vratil nemít doma tu malou havěť 🙂

 

Dvoudenní vychází na Monk’s Cowl velmi krásný dvoudenní trek co chodí hodně lidí když nemá čas, i ta jeskyně my připadá podle šutrů nějáká povědomá :D Ale já vím, je tam toho haldy, Zulové jeskyně rádi, každopádně kouskem tohoto treku jsem šel narychlo v lednu 2012, takže jsme se tam někde těsně minuli :cheers: Musím doma mrknout na fotky.....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oh, nádhera veliká kluci, jaj Kruger bych si dal hned teď :guitar: Vzpomínky nás podrží do další cesty, tak klidně ještě nějáké Vaše fotky..... sakra musím to nějak vymyslet :D Tak jsme se těsně minuli krali083, škoda, třeba příště :cheers:

IMG_0982.JPG

IMG_1040.JPG

IMG_1244.JPG

IMG_1133.JPG

IMG_1170.JPG

IMG_1087.JPG

IMG_1271.JPG

IMG_1274.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem pár tipů přes booking kámoše na Chorvatsko 2021 a všechno fuč, lidi sedí asi v karanténě a nakupují fest :weird: Navíc vše bez zálohy, platba na místě, takže lidi neváhají. Dal jsem pár náhodných rezervací, z toho pro mě asi nejzajímavější mobilní domky Solaris v Šibeniku, nemáte s tímto rezortem někdo zkušenost? 

https://www.turistika.cz/hotely/detail/solaris-camping-mobile-homes-559184

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Micey napsal:

Co Krk? Tam sme byli s dětma letos, neni to daleko, je to sice ostrov, ale dojedeš ta, přes most a byla to paráda.

Rád bych nějaké mobilní domky nebo vilky, velké vyžití pro děcka v těsné blízkosti a tak max. 100m k moři, nechci toho moc? :D Mrknu na krk, nějaký tip na mé požadavky? Dál chci třeba dost cestovat, je v okolí co objevovat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...