Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Přemýšlím s děckama na Lanzarote v červenci, nebyl jste někdo? Zajímá mě asi nejvíc  koupačka a určitě Timanfaya národní pak, vulkanická oblast, zdali to tam stojí za to a dá se to proběhnout s děckama trochu. Vypadá to tam upřímně super B)

794-4832.jpg

gettyimages-693370678-612x612.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak žádný badatel z Lanzarote tady? :D Škoda, no nic, tak jsem na to kliknul a aspoň se zbavil jednoho Lexa voucheru, zbývají už jen čtyři :lol2: Překvapilo mě že v tom voucheru je tajně zaevidované i pojištění z minulého neuskutečněného zájezdu, a lze v plné výši promítnout do nového pojištění.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem dneska bookoval let u Qatarcu a zjistil že už i oni si účtují poplatek za výběr sedadla v socka třídě, a výběr sedadla nešel proplatit voucherem ze zrušeného letu ze začátku roku, jenom samotnej let bez extras.

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Exiztence napsal:

Jsem dneska bookoval let u Qatarcu a zjistil že už i oni si účtují poplatek za výběr sedadla v socka třídě, a výběr sedadla nešel proplatit voucherem ze zrušeného letu ze začátku roku, jenom samotnej let bez extras.

No nekecej, já mám za pár s Quatarem Nepál, taky samozřejmě sockou. Kolik za tu srandu chtějí? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Chronomagu se sežene všechno...

Hledám chatu/chalupu na víkendový pronájem. Jezdíme čtyři fotři s dětmi, dohromady 10-12 lidí, v červnu na prodloužený víkend. Potřebujeme čtyři ložnice - někteří chlapi zbabovatěli a nechtějí bydlet ve stylu S tebou mě baví svět, k mé lítosti. Potřebujeme zahradu/louku, kde můžou děcka blbnout (nikoliv trampolíny, hrady, kraviny, bazény...). Ohniště, ideálně gril a zásuvku na chlazení k bečce. Asi nechceme být úplně uprostřed vesnice, ale taky nepotřebujeme vyloženou samotu uprostřed nedostupných hor. Dobrý by byl nějaký user friendly majitel, se kterým je rozumná řeč - abychom nemuseli řešit rozbitou sklenici přes právníky, česat trávník atd. Prostě čtyři normální chlapi a hromada děcek, to se vždycky něco vyleje, nebo rozbije. 

Fakt nepotřebujeme sauny, vířivky, trampolíny, myčky, bazény... Klasická horská/podhorská chaloupka.

Kde. Ideálně Bruntálsko, ale v zásadě celé Jeseníky, Beskydy a okolí. Když to bude super, asi dojede i dál. Ale třeba na Šumavu se mi úplně nechce.

Kdybyste měli dobrou zkušenost, znáte někoho kdo pronajímá, pronajímáte, dejte prosím vědět. 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kč, pro 3 tedy 15 000, původní cena ekono 3 letenek 46 000, tak a zpět, teď 15 000 navíc za všechny na cestu tam. Odlet 18.12.. Zpět letíme 31.12. s stopem v DOH 9,5 hod. A noclehem, tak to už upgrade nepotřebujeme.

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, vaba napsal:

Kč, pro 3 tedy 15 000, původní cena ekono 3 letenek 46 000, tak a zpět, teď 15 000 navíc za všechny na cestu tam. Odlet 18.12.. Zpět letíme 31.12. s stopem v DOH 9,5 hod. A noclehem, tak to už upgrade nepotřebujeme.

Nechápu, ale vůbec :D Zpáteční letenky na Maledivy pro tři lidi Vás stáli ekonomickou třídou 46.000,-, ano? A patnáct jste si připlatili aby jste letěli v businness, ale jenom tam, zpátky zase sockou, yes? :wacko: Jak píšu, nerozumím tvé řeči :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to podáváš, tak je to realita. Přišla teď nabídka na upgrade, tak ji využijeme na cestě tam. Cesta zpátky zatím počká - třeba se pochlapi před návratem s nabídkou.

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, vaba napsal:

Jak to podáváš, tak je to realita. Přišla teď nabídka na upgrade, tak ji využijeme na cestě tam. Cesta zpátky zatím počká - třeba se pochlapi před návratem s nabídkou.

Tak to není vůbec špatný za ty prašule, asi bych to ze srandy taky zkusil 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem dodělal kalendář pro kámoše, tak se podělím, no a samozřejmě zároveň doporučím božskou Gruzii. Krásná země, která mě upřímně vyrazila dech a kam se určitě budu rád vracet. Výborní lidé, cenově dostupné, není nijak daleko od ČR a hlavně i tam to cestování jsou to všechno krátké vzdálenosti s obrovským dobrodružstvím. Už aby tady byla vakcína, hned si nechám dva Sputniky šlehnout do krku a hurá do světa .... :thumbsup_anim:

Titulní stránka Gruzie Tbilisi.JPG

Ardagani lake 9.jpg

Batumi Ali & Nino Statue 8.jpg

Batumi západ slunce 7.JPG

Cminda Sameba 4.jpg

Holy Trinity Cathedral 12.JPG

Kazbegi (2) 3.jpg

Kazbegi (3) 10.jpg

Kazbegi 11.JPG

Mount Kazbeg 5.033m 5.jpg

Přehrada Terek 1.jpg

Ushguli 2.JPG

Vardzia 6.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 12. 2020 v 20:45, vaba napsal:

Kč, pro 3 tedy 15 000, původní cena ekono 3 letenek 46 000, tak a zpět, teď 15 000 navíc za všechny na cestu tam. Odlet 18.12.. Zpět letíme 31.12. s stopem v DOH 9,5 hod. A noclehem, tak to už upgrade nepotřebujeme.

To jako fakt? To je hodne dobry, normalne je predpokladam ten Business komplet plnej, ale ta korona fakt dela svoje a moc tam nikdo nelita...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako fakt? To je hodne dobry, normalne je predpokladam ten Business komplet plnej, ale ta korona fakt dela svoje a moc tam nikdo nelita...

Si nemyslím, většinou to nabízí týden před odletem, když jsem letel na Bali tak chtěli tuším 10k za jednosmerku (PRG->DHA->DPS)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Exiztence napsal:


Si nemyslím, většinou to nabízí týden před odletem, když jsem letel na Bali tak chtěli tuším 10k za jednosmerku (PRG->DHA->DPS)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja myslel konktetne treba Viden-Male a Doha-Male.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Harwey napsal:

@African a co Tatry?

tento serial hadam poznas..Dialog s planetou
https://www.rtvs.sk/televizia/program/16608
kazdy pondelok o deviatej na STV2 a pred tym este vzdy nova cast o objavovani Tatier, prvovystupoch, historii atd.

 

Seriál neznám, díky za tip, zkusím si to pohlídat a někdy mrknout. Tatry jsou fantastické, ale nemají mě rády, vždycky jsem tam chytil to nejhorší možné počasí a tak nějak na ně zanevřel :unsure: Výstup na Gerlachovský štít byla poslední kapka, takovej brutál počasí jsem snad nikdy nezažil :D Jak ty, máš to daleko, nebo tam občas zabloudíš? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...