Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Ták a celý rok mám pěkně nalajnovaný, ubytování zamluvené, letenky nakoupené a teď začnu pěkně zase sbírat Covid Vouchery :lol2: Nejvíc se s děckama těším na nijak nenápadný Lanzarote ostrov, uvidí poprvé sopky a s mým překvapením dost zajímavých míst tam. Je to malinký, tak s půjčeným autíčkem to půjde pěkně projezdit. No a pak si naordinoval tatínek haldu toho trocha drsnějšího dobrodružství, ale už tak nějak trochu počítá inu i s tím, že do prdele taky možná pojede... 😂

Pokud přemýšlíte s děckama, tak jsou vcelku dobré recenze na Funtazie cluby od Fischera, viz níže. Pár kamarádů již bylo, a všichni si to vždy náramně užili....

https://www.fischer.cz/dovolena-animacni-kluby#hotely

 

crateres-timafaya.jpg.tn.jpg

bigsyaif78e.jpg.tn.jpg

lanzarote-s-wines-by.jpg.tn.jpg

563202.jpg.tn.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věděl by někdo o penzionu ve Švýcarsku, který vedou Češi,tak aby odtud šly podnikat výlety do hor? 

A proč Češi? Rádi bychom tam poslali tchýni s tchánem. Tady v Čechách si plánují výlety hlavně po Šumavě sami,ale neumí moc řeči, což by je mohlo od cesty odradit. 

Klidně SZ nebo veřejně,třeba se to bude hodit i někomu jinému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 8. 12. 2020 v 23:20, neuromancer napsal:

Afri,  já do toho jdu🙂

Itinerary details
Itinerary
 
Vienna (VIE) to Johannesburg (JNB) — Fri, Feb 5
image.png.810816fb81d90383287c7ec9859f1a44.png
LH.png
Vienna (VIE) to Frankfurt (FRA) — Fri, Feb 5
Lufthansa 6335
Dep: 5:30 pm
Arr: 7:00 pm
1h 30m
Airbus A320
Business (P)
image.png.0807942a9a6b89204bd2d75f3623cf6e.png
OPERATED BY AUSTRIAN
Layover in FRA
 
3h 0m
LH.png
Frankfurt (FRA) to Johannesburg (JNB) — Fri, Feb 5
Lufthansa 572
Dep: 10:00 pm
Arr: 9:25 am
10h 25m
Boeing 747
Business (P)
image.png.8b99d907b734a046bc8d07126a4d5984.png
   
Sat, Feb 6
 
Johannesburg (JNB) to Vienna (VIE) — Sat, Feb 13
image.png.978c2c630917428403292316aa996965.pngimage.png.8e9a98112a61a22b179135d7c106b516.png
LH.png
Johannesburg (JNB) to Frankfurt (FRA) — Sat, Feb 13
Lufthansa 573
Dep: 7:30 pm
Arr: 5:20 am
10h 50m
Boeing 747
Business (P)
image.png.3d5cd4c514e2d487753097689e2bf068.png
 
Layover in FRA
Sun, Feb 14
4h 30m
LH.png
Frankfurt (FRA) to Vienna (VIE) — Sun, Feb 14
Lufthansa 6334
Dep: 9:50 am
Arr: 11:15 am
1h 25m
Embraer RJ-195
Business (P)
image.png.21af211948aaf5cbbb31d6fac0b7cdf3.png

Máš to za pár kamaráde :guitar: My včera s manželkou u sklenky dobrého vína vzpomínali na poslední akci v Krugeru a říkali si, že až to uvolní, na dva týdny si odskočit do Jar by nebylo úplně od věci..... stýská se nám po té pohodě 👍 Mysli na mě a pošli nějaký fotky, jasný? :cheers:

DSC_0260.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, neuromancer napsal:

Bohužel nemám, Afri, Lufthansa chce nově testy po cestě zpátky, na to jim kácím, kde je tam budu shánět😂

P.S. A navíc je tam teď zakázaný prodej chlastu😇

Ach šajze, škoda, prostě blbá doba. S tím chlastem souhlasím a ono celkově, co tak kecám s kamarády, tak ta situace tam není zrovna růžová. Jiný termín, nebo kompletní storno? Lufthansa na pohodu, nedělají ofrky? Já předělával nedávno s Quatar Airlines a ty úplně super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AfricanLufthansa OK, chtěli jsme ještě zpáteční let přehodit na Swiss, ale z JAR berou do letadla jenom Švýcary, tranzit vůbec, takže storno, i zlevněný business tarif P jde teď díky koroně refundovat.

Já mám Lufthansu docela rád, upper deck v 747 má svoje kouzlo, tohle byla poslední cesta loni v únoru, pak už utrum🤣

IMG_20200207_2144113.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je jako, vždyť mezi ty lidi tam se vejdou v pohodě další dva, to je nefér 😂 Tak příště...máš rád Kruger, kontakt s přírodou, tak si tam dej až znovu poletíš krátkou vsuvku jménem St. Lucia. Už jsem tady o ní psal, dech beroucí záležitost. Parádní ubytování, výborné restaurace, dobří lidé a blíž už africké přírodě snad ani nemůžeš být. Přes den budeš chytat ryby v řece plné krokoušů, v noci ti budou přes cestu až půjdeš z baru běhat hrošíci. Zulu vesnice, malý Kruger a dalších hafo věcí okolo jsou další třešničky na dortu :guitar: Já jestli dáme těch 14 dní, tak určitě Kruger, Drakensberg , St. Lucie a hurá domů :punk:

https://stluciasouthafrica.com/

IMG_1314~2_copy_2160x1620.jpeg

IMG_1365~2_copy_3240x2430.jpeg

IMG_1631~2_copy_3240x2430.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Čus chlapi, poradili byste mi prosím nějaký pěkný místo v Chorvatsku ? 

Chci jet s manželkou a dvěma dětmi (1+3 roky), tchýně ( bez komentářů prosím :D ) a kamarád s manželkou. 

Rádi bychom nějaké klidnější místo, u moře. Nemusí to být nic luxusního - spíš uvítáme přátelskou atmosféru.. Kdyby tam bylo hřiště pro děti a bazén tak by to bylo super. 

No a aby se tam dalo večer sednout ke grilu a chlastat no 🙂 

Těch nabídek co je kolem je asi milion, ale víte jak to je ... papír a fotka snese všechno 🙂

Prosím jen Chorvatsko, Černá Hora nebo Albánie už je na ty naše škvrňata daleko.

Díky moc předem za každý tip. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky Hlohovec, všude kousek - Lednice, Valtice do 5 km. Pro nenáročné se dá koupat přímo v místě.

Byl jsem u Buriánků. Vinařství a penzion rodiny Buriánkovy - Hlohovec (vinarstviburiankovi.cz)

Menší penzion pro 16 lidí, terasa s grilem, kuchyně, spol.místnost, sklep s vínem, v ceně parkování a kola zamčená za mříží. Bacha na patře je společná sprcha-záchod. 

Na jídlo jsme chodili sem Penzion a restaurace Usedlost pod vinohrady, pokud bude místo zrovna bych se tam příště i ubytoval. 

Jinak v Lednici je super zastrčená hospoda - Hospůdka U Korunky. Zvenku sice nic moc, ale vnitřek dobrej a jídlo super. 

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...