Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Máte prosím někdo zkušenosti s Marokem? Uvažujeme o začátku září a hledám nějaké tipy, jakou zvolit destinaci, co si pohlídat, jaké očkování, kam na výlety... Máme rádi moře, ale nevydržíme se válet celý den, takže nějaká túra, fakultativní výlet, kultura, muzeum.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé, Postalmklamm, sem se chystám v létě s klukem až budeme bivakovat v Mondsee, už se na ni moc těšíme 
Nevím kolik má kluk a jak jste zkušení ale není úplně nejlehčí, ale na druhou stranu ja zas nejsem nějákej super lezec..ale je krásná

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasnovo @Hasňa prima vlakno o Norsku mam proctene (stejne jako pruvodce a cestovatelske blogy) ale kdyby jste meli jeste nekdo nejake fajn tipy, budu za ne moc rad. Cervenec, 14 dnu. Smerem na sever max Trondheim, dale ne, at z toho neco mame...

Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, miliusportos napsal:

Nevím kolik má kluk a jak jste zkušení ale není úplně nejlehčí, ale na druhou stranu ja zas nejsem nějákej super lezecemoji2.png..ale je krásnáemoji106.pngemoji123.png

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk
 

Máme tu výhodu, že s námi jdou kamarádi z Mondsee, kteří tam lezou a provádí, takže toho máme v plánu vcelku dost a vybere se na místě i dle počasí to správné. Díky za upozornění :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno,

nemáte někdo zkušenost  s vypůjčením auta na pár (4-5) dní  v Norsku, konkrétně na letišti Oslo  Sandefjord - Torp?

Myslím třeba doporučení konkrétní půjčovny, nebo přes jaký web vyhledávat a objednat (letuška, kiwi, CARnGO)? Jestli pro 4 dospělé a 2 děti brát 2 auta nebo jedno 7-místné ( s ohledem na ceny) apod..

Díky , Kamil

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, guzmic napsal:

Borci, dá se někde rozumně v CZ/SK kopit to EMC zařízení na chorvatské dálnice? V půlce července se chystám a chci maximálně eliminovat kolony, moc díky za rady.

ENC, kdysi jsem četl, že ano, ale bylo to docela dražší. Koupil jsem si ji na dálnici v Chorvatsku. Půjčil bych ti jí, ale bojím se že už bude k.o. baterka... a to by jsi zase musel řešit u nich... každopádně jet aspoň na kartu, ne za hotový.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, DavidLC napsal:

ENC, kdysi jsem četl, že ano, ale bylo to docela dražší. Koupil jsem si ji na dálnici v Chorvatsku. Půjčil bych ti jí, ale bojím se že už bude k.o. baterka... a to by jsi zase musel řešit u nich... každopádně jet aspoň na kartu, ne za hotový.

 

 

Je mi jasný, že něco navíc zaplatím....jen nevím jestli to koupit v ČR třeba tady:

https://www.dalnice-chorvatsko.cz/produkt/enc-kategorie-1/

nebo je lepší to vzít na první benzince v Chorvatsku

edit. +-20 eur neřeším.... radši to budu mít dražší a v pohodě už v autě před cestou

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, guzmic napsal:

Je mi jasný, že něco navíc zaplatím....jen nevím jestli to koupit v ČR třeba tady:

https://www.dalnice-chorvatsko.cz/produkt/enc-kategorie-1/

nebo je lepší to vzít na první benzince v Chorvatsku

edit. +-20 eur neřeším.... radši to budu mít dražší a v pohodě už v autě před cestou

Když jsem jí kupoval, tak se na benzinkách neprodávala. Jen u dálnice v budkách a to ještě jen někde. Nevím jestli je to už jinak. Zkus kouknout na forum o Chorvatsku,tam je toho tuny... až budu u počítače, pošlu odkaz. Ale jestli na pohodu, kup tady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...