Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Taky si myslím, tedy list kam k moři s koupáním bude vypadat nějak takto: 

Bali, Seychely, Mauricius, Dubai, Dominikána, Kuba a vůbec Karibik od Jamajky po Barbados, Costa Rica, Thajsko, Vietnam, Singapur, Sri Lanka (ale pozor na situaci) a samozřejmě Austrálie. ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Tom4 napsal:

Taky si myslím, tedy list kam k moři s koupáním bude vypadat nějak takto: 

Bali, Seychely, Mauricius, Dubai, Dominikána, Kuba a vůbec Karibik od Jamajky po Barbados, Costa Rica, Thajsko, Vietnam, Singapur, Sri Lanka (ale pozor na situaci) a samozřejmě Austrálie. ;)

K seznamu bych přidal ještě Madagascar a Zanzibar (Tanzánie obecně), ten je docela dostupný a na jarní prázdniny ideální.

https://www.invia.cz/zanzibar/pocasi-a-podnebi/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem řešil už párkrát a všude blízko do pěti hodin bude prostě kosa...no pro někoho možná příjemně, ale za mě kosa, žádné příjemné koupání... Děti létají už hodně, krátké destinace, 4,5 hodiny Egypt letos už na pohodu, tak jarňáky příští rok už vidím právě na tom milovaném Zanzibaru 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kamarád dojel do Chorvatska po krásných patnácti hodinách, hned ho zkusil natáhnout majitel ubytování oproti bookingu o deset táců, hadka prý jako prase a v restauraci nechal za grill rybky s rodinou dva a půl litru 🤪 Jsem docela rád už jenom kvůli té cestě, že jsem to prohodil za Egypt, Chorvati zdá se že se potřebují trochu po covidu nažrat, mám to tam moc rád, ale dám tak rok, dva voraz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě/nás to čeká teď 9.7 tak jsem zvědav... slyšel jsem už z různých zdrojů, že se prej šíleně podražilo 😕 

Jezdíme už pár let do stejnýho městečka, nic velkýho, žádná Makarská apod. tak snad se to týká jen velmi profláklých a "luxusnějších" lokalit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zájmu zachování vlastního duševního zdraví nevěřím, že to bude tak dramatické. Bedlivě sleduju reportáže na Nově i jinde a zatím jsem nezaznamenal nic co by nešlo rozleštit. Kámoš mi posílal něčí fotku s účtenkou na Karlovačko za 45Kn, ale nakonec z toho vylezlo, že to bylo na nějaké odjakživa předražené výletní lodi. Když bude v obchodě pivo kolem 10-12Kn, tak pohoda.

Edit: stejně tak s tím Eurem...bude Euro, bude draho, pozooor! Proč jako? Protože někteří hamouni zdraží, protože se to vlastně čeká, tak můžou? Asi jo, ale jestli zdraží o 50-100%, kdo jim tam pojede?

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, African napsal:

Kamarád dojel do Chorvatska po krásných patnácti hodinách, hned ho zkusil natáhnout majitel ubytování oproti bookingu o deset táců, hadka prý jako prase a v restauraci nechal za grill rybky s rodinou dva a půl litru 🤪 Jsem docela rád už jenom kvůli té cestě, že jsem to prohodil za Egypt, Chorvati zdá se že se potřebují trochu po covidu nažrat, mám to tam moc rád, ale dám tak rok, dva voraz...

Tohle je obehrana pisnicka ktera zacala par let po valce co tam zacala jezdit zapadni evropa. Ja si letos rikal, ze to zkusim a vyrazim tam autem po 10 letech a dam taky nejakou turistiku v Paklenici (to byl hlavni duvod 🙂), ale jak sleduju co tam probiha (mozna je to jen nafoukly), tak zacinam pomalu menit plany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...