Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

před 23 minutami, Micey napsal:

Já vyrážim dneska v noci, tak jsem na to zvědavej. Psychicky jsem připraven na ledacos, ještě dočerpám kreditky a tadá:)

Ja příští týden s deckama, tak dejte vědět ogaři jak to probíhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

Tohle je obehrana pisnicka ktera zacala par let po valce co tam zacala jezdit zapadni evropa. Ja si letos rikal, ze to zkusim a vyrazim tam autem po 10 letech a dam taky nejakou turistiku v Paklenici (to byl hlavni duvod 🙂), ale jak sleduju co tam probiha (mozna je to jen nafoukly), tak zacinam pomalu menit plany.

Všude jsou normální obchodníci, všude vykukové, klasika. Já tam byl s děckama několikrát a vždycky na pohodu, ale občas kolem sebe musíš kopat, taky na mě zkoušel jeden borec pizzu za tisícovku 😆 Uklidnil jsem kámoše, že bude dobře, jen prostě musí být optarný a v dnešní době znát cenu v restauravi předem, protože dost borců tam záměrně ceny neuvásí. Mě spíš ta cesta séře, mě by dala jenom po ČR tak šest hodin na čáru, včera jsem jel 30km opět hodinu a půl :wacko: Ještě se uvidí co bude na letišti za týden, protože se čekají také obrovské problémy....Kurňa, jak já se těším zpátky za těma alibabama a velbloudama :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My dorazili včera do Rovinje po 5 dnech v Rakousku a Slovinsku. Naštěstí sem byl pár dní v Chorvatsku už zkraje června v rámci své dovolené, takže po těch 20 letech co jsem v HR nebyl, už prekvapnej nejsem. Když si zajdeš v neturisticky restauraci do hospody na pizzu,tak dáš cca 70kun za jídlo a 25 za točený/lahvovy. Takže seš tam za 350Kc jen pro jednoho. 

Ač to nemám rád,tak sme si holt na cestu nabalili nějaký instantní věci,plus kupujeme po kramech a vaříme na ubykaci. Nevadí mi na dovolený vysypat rodinný měšec,ale radši to utratim za zážitky.

P.S. včera v Konzumu bylo nejlevnější pivo lahvovy Kozel 10 za 6,50 kuna 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem právě v Marušići (kousek od Makarske).
Počet lidí zatím OK, ceny vyšší než v ČR, ale ne o stovky %.
Obchod - nejlevnější víno od 20 HRK, zelenina stejně/levněji jako v CZ, potraviny cca 10-20% více.
Pizza v bistru od 50HRK, jídlo v lepší restauraci pro 4 osoby - vše z moře (včetně předkrmů, zákusků, pití) 950 HRK, oběd pro 4 osoby v běžné restauraci - vše z moře (včetně nápojů) 660 HRK.
Místní točené pivo od 22 HRK.
Hodina parkování 5-8 HRK.

Edit: kilo čerstvých ryb přímo od rybáře 100HRK.

Ubytování (napřímo i Booking) vždy dle dohody.





Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nas stihol chorvat nasrat este skor ako sme sa niekam pobrali... po par dnoch zrusil rezervacku na apartmant a uz vyse tyzdna z neho tahame spat zalohu. Nastastie len 100 eur. Skor ma sralo zase vsade vypisovat, overovat a googlit. Nstastie sa nam podarilo nieco najst ale asi o mesiac neskor a trochu nizsie v dakej mini dedine s jednym obchodom a jednym bistrom. Ale tentokrat uz zaloha bola 250 eur. Nastastie poslane prevodom na ucet, takze to mozem pripadne stornovat v banke. Ten prvy exot to chcel cez western union...

 

EDIT

Pre vystrahu. Toto NEBRAT -> https://www.chorvatskoapartmany.sk/apartmany-brzic-biograd.aspx

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, African napsal:

Všude jsou normální obchodníci, všude vykukové, klasika. Já tam byl s děckama několikrát a vždycky na pohodu, ale občas kolem sebe musíš kopat, taky na mě zkoušel jeden borec pizzu za tisícovku 😆 Uklidnil jsem kámoše, že bude dobře, jen prostě musí být optarný a v dnešní době znát cenu v restauravi předem, protože dost borců tam záměrně ceny neuvásí. Mě spíš ta cesta séře, mě by dala jenom po ČR tak šest hodin na čáru, včera jsem jel 30km opět hodinu a půl :wacko: Ještě se uvidí co bude na letišti za týden, protože se čekají také obrovské problémy....Kurňa, jak já se těším zpátky za těma alibabama a velbloudama :guitar:

Jenze tech vykuku je tam na muj vkus trochu moc 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, shaggy napsal:

No za seba mozem povedat, ze co som bol parkrat v CRO, ci uz s partiou alebo neskor s rodinkou, tak nikdy ziaden problem sme nemali. Naposledy sme boli v dvakrat v 2017, predtym 2016, 2012...

V těchto letech byl ještě svět v naprostém pořádku :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Micey napsal:

Jenom doufam ze si todleto nereknem za pet let o letosku:)

Bojím se, že si to budu říkat za dva měsíce. Vyrážím na dovču a už teď schizuju a sleduju zprávy o covidu a modlím se. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, kuncák7 napsal:

Bojím se, že si to budu říkat za dva měsíce. Vyrážím na dovču a už teď schizuju a sleduju zprávy o covidu a modlím se. 

Taky se modlim, ale já už vyrážim za týden do Pakoštane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to čtu, nakonec jsem rád, že jsem na mikrodovču vyrazili prostě během pár dní volna, bez cestovky, na vlastní pěst, a bylo to super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna hledám.. něco levnýho, bezpečnýho, hezkej hotel, super moře a pláž, potápění, skvělý jídlo, né moc daleko, řekněme do 4tis km.. a  vono nic.. :D 

buď je to za raketu, nebo dost děsivý teploty.. 

115A4C22-DFA5-4109-B6FB-7DEE131B0B60.jpeg

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baleárské ostrovy, pokud Ti aktuálně nevadí davy německé omladiny, teploty jak u nás, moře teplý, kopce hezký, aktivit spousta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Geodet napsal:

Taky se modlim, ale já už vyrážim za týden do Pakoštane.

Taky za týden vyrážíme do Pakoštane :D klidně mi do sz pošli kontakt a můžem dát někde pivko nebo kafe :) Vyrážíme 9.7 na 9 nocí tuším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...