Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Kurňa, já se tak těšíííím! Já už jsem úplně nepoužitelný. Hlavu už mám tam a nechce se jí vracet do každodenního života :D

Už jsem si i lístky na trajekt koupil...teda jenom tam, zpátky nejedu a nejedu a nejedu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ale abych to uvedl na pravou míru. Zejtra odjíždíme s kámošema až do úterý na moto výlet po pivovarech. A pak mě čeká spíš práce na baráku, kde je celkem bordel po instalaci solárů. Takže vono to spíš byl chabej pokus o ftip neb po úterním návratu to žádná hitparáda nebude.

Nicméně na ty motorky (Jizerky a okolí, asi i nějaký Německo) se těším, Chorvatsko mě se ženou někdy o prázdninách čeká taky, takže ve finále asi spokojenost. A i když to sem nepatří, tak za ty panely na střeše jsem taky rád, teda hlavně že už to mám neb aktuální termín u firmy, co mi to dělala, je 3/23. A ceny bez komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pivovary budou dobrý, toho bych se nebál...teda bál, ale jinak :lol2: No a ten úklid, hele dokrmíš a ono to nějak pude.

A co se termínů řemeslníků týče, to je strašná bída. V únoru jsem objednal dveře, dodání plánováno na duben. Koncem května nalakovali futra, aby mi zavřeli hubu, v půlce června dovezli dveře a včera přilepili práh :axehead:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

Kurňa, já se tak těšíííím! Já už jsem úplně nepoužitelný. Hlavu už mám tam a nechce se jí vracet do každodenního života :D

Už jsem si i lístky na trajekt koupil...teda jenom tam, zpátky nejedu a nejedu a nejedu!

Tak tam pozdravuj i za mě. Já až 20.8. ( ale hlava a myšlenky už tam jsou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, nickolas napsal:

Tak pivovary budou dobrý, toho bych se nebál...teda bál, ale jinak :lol2:

 

Tak to je jasný. My máme v plánu to vždycky okouknout, dát si jídlo/kafe a koupit něco, co pak večer na chalupě otestujeme. Tak doufám, že u toho zůstane a nikdo nebude vymejšlet nějaký píčoviny, že. Ale zrovna včera nám odsoudili známýho, což s půl promile sundal ženskou na kole (naštěstí jen nijak dramatická poranění), tak doufám, že to bude všem dostatečný varování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, warann napsal:

Jj, ale abych to uvedl na pravou míru. Zejtra odjíždíme s kámošema až do úterý na moto výlet po pivovarech. A pak mě čeká spíš práce na baráku, kde je celkem bordel po instalaci solárů. Takže vono to spíš byl chabej pokus o ftip neb po úterním návratu to žádná hitparáda nebude.

Nicméně na ty motorky (Jizerky a okolí, asi i nějaký Německo) se těším, Chorvatsko mě se ženou někdy o prázdninách čeká taky, takže ve finále asi spokojenost. A i když to sem nepatří, tak za ty panely na střeše jsem taky rád, teda hlavně že už to mám neb aktuální termín u firmy, co mi to dělala, je 3/23. A ceny bez komentáře.

@nickolas jsem na tom stejně, jen přistály antibiotika, zánět dutin. Ale snad to vyjde na klid....

Je to teď s fotovoltaikou asi těžký, já mám panely už skoro 3 měsíce a přijedou zapojit až teď... ale lepší než vůbec, jsem na to zvědaf 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minireportik z toho Chorvatska pro miliardare, co se radi nechavaj skubat:)

 Cesta z Prahy v jednu rano v klidu, nejvetsi provoz u Pruhonic, az sem se lek ty D1 a sjel na Budejovice. Pak navigace spravne poradila objet ten velkej hranicni prechod na dalnici, mezi Mariborem a Zahrebem. Sice trictvrte hodky zajizdka, ale bez hodiny a pul na hranicich. Ceny se mi zdaj zatim uplne standard, aspon tady v malym meste na Krku.. Karlovacko v beach baru dvacku, mozna pred tremi lety stalo 18? Zmrzka, pizza a tydle blbosti v naprosto ocekavanejch relacich, tedy cca 1,5 x toho co u nas, s nejakejma vyjimkama, jako misa smazenejch grundli za 30? To by u nas bylo jen taktak. More teply jako prase, az me to prekvapilo, lidi mily, pohoda:)

 Takze kdo se chysta, necht se tesi! 

 

EE53BB7F-374C-4EA6-97E0-42BADAA68553.jpeg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 7. 2022 v 13:06, warann napsal:

Jj, ale abych to uvedl na pravou míru. Zejtra odjíždíme s kámošema až do úterý na moto výlet po pivovarech. A pak mě čeká spíš práce na baráku, kde je celkem bordel po instalaci solárů. Takže vono to spíš byl chabej pokus o ftip neb po úterním návratu to žádná hitparáda nebude.

Jak jsem to jen přelétl očima, četl jsem, že tě čeká práce na baráku po instalaci pisoárů. Asi to šlo nějak dohromady s tou předchozí větou o výletu po pivovarech... každopádně praktická věc na baráku ty soláry... i ty pisoáry... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, máte prosím někdo osobní zkušenost s přijímáním Euroshell Card na benzínkách  v Chorvatsku? Někde jsem se dočetl, že síť PETRol by je měla přijímat. Díky
Nevim jak je to u Shellu, ale s Mol kartou nenakoupim semtam v Evrope ani u Molu. A to by ji meli brat vsude.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@nickolas

Ahoj,

jak jsi psal, že už jsi koupil lístky na trajekt, to se kupuje nějak dopředu?

Já budu potřebovat 16.7. Split - Brač jde to někde hledat?

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele letos jsem to tak udelal poprve. Dycky jsem je bral az v budce na miste. Jdou koupit na strankach Jadrolinija, nebo maji i aplikaci. Pres tu jsem to ted koupil ja. Na nektere trajekty rezervujes primo cas, na ten muj jen den, misto na konkretni plavbu nemas. 
Najdes pristav - pristav, vyberes datum, cas, zadas pocty lidi, naspecifikujes auto, prives atd. Je to docela blbuvzdorne. Listek mas v mailu nebo v apce, tisknout nemusis. 

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Klabrdon napsal:

Ahoj, máte prosím někdo osobní zkušenost s přijímáním Euroshell Card na benzínkách  v Chorvatsku? Někde jsem se dočetl, že síť PETRol by je měla přijímat. Díky

Ahoj,

letos už by to mělo jít :

https://www.coralenergy.hr/en/services/recent-news/2021/enjoy-the-benefits-of-euroshell-card/

I podle informací a recenzí na jednotlivých čerpačkách.

Osobní zkušenost budu mít až za týden 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, týden před odletem do Hurghady nic moc zprávy tedy 🙄 V Jihoafrický jsem si byl zaplavat sám před odjezdem z ubytování, a přesně dvě hodiny poté na tom samém místě sežral great white chlapa. Dodnes na to vzpomínám, a nemám při plavání ze žraloků moc dobrý pocit 🤪

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/krvavy-utok-zraloka-v-hurghade-zena-prisla-o-ruku-a-nohu-40401950#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...