Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Tvl, týden před odletem do Hurghady nic moc zprávy tedy  V Jihoafrický jsem si byl zaplavat sám před odjezdem z ubytování, a přesně dvě hodiny poté na tom samém místě sežral great white chlapa. Dodnes na to vzpomínám, a nemám při plavání ze žraloků moc dobrý pocit 
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/krvavy-utok-zraloka-v-hurghade-zena-prisla-o-ruku-a-nohu-40401950#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Ja se vetsinou nastesti cachtam jen v bazenku a Hurghada me stejne nejak nebere.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že na lidi nejdou 😀 takže @African může být v klidu jen s mladým... 🙂 No humor to už asi není, nervy budou pracovat.... statistika/nestatistika...  Když vezmu že Egypt je vpodstatě jen o moři a potápění, alespoň dle mého, tak blbý...😒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, DavidLC napsal:

Jako že na lidi nejdou 😀 takže @African může být v klidu jen s mladým... 🙂 No humor to už asi není, nervy budou pracovat.... statistika/nestatistika...  Když vezmu že Egypt je vpodstatě jen o moři a potápění, alespoň dle mého, tak blbý...😒

Tak v tom Egyptě je to taková dost blbá výhra v loterii, když se člověk podívá na statistiky. Já mám z moře respekt odjakživa, párkrát už jsem se i topil a JAR byla ta nejlepší možná škola :D Stejně tak vedu i své děti, ale dějí se prostě věci, které člověk neovlivní a patří k životu, jako teď třeba ten odtrh ledovce v Italských Alpách, to je je strašný.... Takže na dovolenou se těšíme, nějáký ostrozubec nám ji nezkazí a dnes třeba řeším nefungující kreditku, to je furt něco :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou paní vypadá jako pohodářka. To bárbíny často nebývaj.

-

Žralok to bere koukám nějak abecedně, teďka žere jen národnosti od R... Každopádně - když jsem četl o těch dvou dámách, přimělo mne to k uvažování o větším riziku pro ženy kvůli menstruaci. Pak jsem si ale všimnul, že Rakušanka byla skoro sedmdesátiletá a bylo po teorii.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, African napsal:

Tak v tom Egyptě je to taková dost blbá výhra v loterii, když se člověk podívá na statistiky. Já mám z moře respekt odjakživa, párkrát už jsem se i topil a JAR byla ta nejlepší možná škola :D Stejně tak vedu i své děti, ale dějí se prostě věci, které člověk neovlivní a patří k životu, jako teď třeba ten odtrh ledovce v Italských Alpách, to je je strašný.... Takže na dovolenou se těšíme, nějáký ostrozubec nám ji nezkazí a dnes třeba řeším nefungující kreditku, to je furt něco :wacko:

Však jo, jinak to asi nejde 😉. Když jsme se potápěli, tak jsme je vlastně hledali. Jednou někdo lezl na loď s tím že je dole žralok a my hurá dolů.... 😀 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...