Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Klabrdon napsal:

My jsme ted kousek pod Makarskou(Igrane) do ctvrtka vedro,moře jak kafe. Patek bourky,dest a brutal vitr. Dneska uz sice hezky, ale voda naprosto nekoupatelna😁 Víc jak 20 dnes neměla🤦‍♂️ Jsem zvědavej co zejtra😁

V Pakoštane 21 st. Koupeme se, ale to musí být člověk srdcař.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S námi se Egypťané ba naopak neséřou, perou to do nás hned první den horem, dolem, takže pomalu po stínech aklímatizujeme děti zda se na extrémní týden. Holka navíc po týdenním baletním soustředění na horách, kde bylo třináct, takže to má o rovných třicet rozdíl během pár hodin, doufám že nám neodpadne 😲 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plavčíci tedy po útocích rybky kousavé v Hurghádě pěkně striktní a bóje blíž u břehu. Všichni dalekohledy, včera vyhnali lidi na půl hodiny z vody když něco zahlédli, stejný princip jako v JAR, který schvaluji, prostě si dávají záležet..... jinak Egypt opět pecka největší, máme to tady rádi, hlavně teplíčko a koupačka, wow 😍 Vždycky je příjemné mít o sedmdesát stupňů víc ... 😂

 

DSC03702.JPG

DSC03369.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Berbatow napsal:

Po 50 letech jsem objevil parádní místo v Bulharsku. Pláž Otmanli , 12km jižně od Burgasu.53129019bacdf0b5ef86091f8b5eba74.jpg

Vypadá to dobře, ale kamarád se nedávno vrátil z Bulharska kde byl 14 dní v 5+ hotelu kdy uvažoval o investice do apartmánů v resortu a ten by Ti popsal echt Bulharské "zážitky"

Jako low cost dovolená asi dobrý, ale jinak radši jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to dobře, ale kamarád se nedávno vrátil z Bulharska kde byl 14 dní v 5+ hotelu kdy uvažoval o investice do apartmánů v resortu a ten by Ti popsal echt Bulharské "zážitky"
Jako low cost dovolená asi dobrý, ale jinak radši jinam.
Jezdim do Bulharska pres 10 let kazdej rok, i o apartmanu tam jsem uvazoval. Je to jako vsude jinde, musis si vybirat a davat pozor. Ale jedno ti reknu, kdyby bylo Bulharsko bliz, tak Chorvati nemaji co zrat.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 50 letech jsem objevil parádní místo v Bulharsku. Pláž Otmanli , 12km jižně od Burgasu.53129019bacdf0b5ef86091f8b5eba74.jpg
Diky za tip, letos letim, ale az pojedu autem urcite se tam zajedu podivat.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

. Ale jedno ti reknu, kdyby bylo Bulharsko bliz, tak Chorvati nemaji co zrat.


 

Přesně tak, já se vrátil před 14 dny z Varny (kde jsem byl počtvrté) a hned bych jel zase.

Lidi v poho, jídlo super, lacino...do Jugošky mne nikdo nedostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam byl zamlada (Burgas) a nějak mám zažitý špinavý moře a písek.... Ale kámoš jezdí někam dolů a fotky vypadaly fajn. Lacino nevím, jako porovnávat ceny piva a zmrzliny mě přijde druhotný, chci jet tam, kde se mi líbí.... Koukám jen Jugoška je fenomén,buď 100% jo nebo ne 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, z dětství mám zážitek podobný, ale dal jsem tomu ještě šanci. A vyplatilo se.

Jen jsem barový povaleč, tak se motám po Varně a okolí...muzea, bary, kláštery a pláž. 🙂 

A s tou Jugoškou ...ta se mi nějak znechutila průběhem války a přes to vlak nejede. Ale nikomu nic nevymlouvám, ať si každý najde to své.

Když byly prachy a energie, trajdal jsem po Asii. 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, souhlas, chce to si najít to své 😉 Ja jsem už asi jen povaleč 😀, takže mě "moje" místo vyhovuje. Ale proč nepoznat něco jiného... Příští dovolenou plánuje dítě, Řecko, památky, cestování, tam se moc válet nebudu....   Jak jsem psal, Bulharsko, ten kluk tam jezdí autem, tak na tři týdny a je spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...