Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Vypadá to dobře, ale kamarád se nedávno vrátil z Bulharska kde byl 14 dní v 5+ hotelu kdy uvažoval o investice do apartmánů v resortu a ten by Ti popsal echt Bulharské "zážitky"
Jako low cost dovolená asi dobrý, ale jinak radši jinam.
Já to vnímám jinak, jsem zvyklý. Nikdy jsem tam nežil, ale krev není voda. Narozený v Čechach, ale trochu bulharské mentality ve mně zůstalo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Gustaf napsal:

Hele, máte někdo tip na Itálii v rozumné dojezdove vzdálenosti autem, aby to trochu připomínalo chorvatského pobřeží a moře bylo čistější? Jednou jsem byl kousek pod Livornem, tam to docela šlo. Ale chcipnul tam pes.... díky 

My byli ve Viareggio - moře čistý a pozvolný https://cs.wikipedia.org/wiki/Viareggio

Kousek do Luccy (krása!), barga, Pisa, Florencie a i Bologna...

Pokud ne masovka, tak Lerici ještě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, vanderB. napsal:

My byli ve Viareggio - moře čistý a pozvolný https://cs.wikipedia.org/wiki/Viareggio

Kousek do Luccy (krása!), barga, Pisa, Florencie a i Bologna...

Pokud ne masovka, tak Lerici ještě

To už vypadá na vetší město.... pláž tam vypadá jak? Řady slunečníků nebo normalizace veřejná? 

Jak jsem byl já v Marina di Bibona, tam byla jemně oblázková a docela chladné moře. Akorát fakt vesnice s jedním krámkem a večer už tam bylo mrtvo. Ale pissu jsme taky navštívili. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer ve městě slušná promenáda, normálně jsme tam byli na procházce i na jídle

image.png.8f3a13944c51114a7c638d9c7be457e8.png

pláž písek, voda co si pamatuju čistá a vstup hodně pozvolnej, klasika placené úseky a byli jsme jižnějc směrem u Torre del Lago spíš

image.thumb.png.ac6892e16d7a0f5231fe165a2662e2c5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se chystáte do Egypta, zjistěte si jestli máte otevřenou pláž!! Je to tady hodně individuální a dnes jsem zjistil, že třeba resort Titanic kousek od nás zavřeno, takových resortů je dost, hlavně v Hašiš Area kde žralok útočil a pak je to doslova v perdeli, protože Vás nenechají ani nikde jinde vykoupat....opravdu bacha na to, jinak je po dovolené. U nás vše v nejlepší pohodě, střeva drží, moře luxusní, lepší chvíle jsem zažíval snad už jen pouze v JAR, nebo na Zanzibaru. Děti tady hotový z toho a to se počítá.... Krásnou, prosluněnou dovolenou přeji všem Chronomagorům :cheers:

DSC_3171_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, African napsal:

Co se chystáte do Egypta, zjistěte si jestli máte otevřenou pláž!! Je to tady hodně individuální a dnes jsem zjistil, že třeba resort Titanic kousek od nás zavřeno, takových resortů je dost, hlavně v Hašiš Area kde žralok útočil a pak je to doslova v perdeli, protože Vás nenechají ani nikde jinde vykoupat....opravdu bacha na to, jinak je po dovolené. U nás vše v nejlepší pohodě, střeva drží, moře luxusní, lepší chvíle jsem zažíval snad už jen pouze v JAR, nebo na Zanzibaru. Děti tady hotový z toho a to se počítá.... Krásnou, prosluněnou dovolenou přeji všem Chronomagorům :cheers:

DSC_3171_1.JPG

Pěkná fotka:-) Já už v Egyptě děsně dlouho nebyl, pamatuji si super moře a bylo to celkem v klidu. Jak je to tam dneska ale s rusákama? Já Egypt a podobné země nějak vnitřně diskvalifikoval právě kvůli tomu, myšlenka, že budu vedle rusáka co bude mít třeba Z na osušce a Putina na kšiltovce je pro mě docela hororová. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Berbatow napsal:
před 20 hodinami, guzmic napsal:
Vypadá to dobře, ale kamarád se nedávno vrátil z Bulharska kde byl 14 dní v 5+ hotelu kdy uvažoval o investice do apartmánů v resortu a ten by Ti popsal echt Bulharské "zážitky"
Jako low cost dovolená asi dobrý, ale jinak radši jinam.

Já to vnímám jinak, jsem zvyklý. Nikdy jsem tam nežil, ale krev není voda. Narozený v Čechach, ale trochu bulharské mentality ve mně zůstalo.

Jasně, beru to....on je turista zvyklý na standart 5* hotelu Řecko, Egypt, Itálie atd.... a co popisoval byla tragédie, pokoje ok, pláž cajk, ale obsluha v restauraci a personál hotelu jak v roce 1985.

Otravní a o kultuře stolování nevěděli vůbec nic a vrchol byl, když se poblil nějaký Němec ve vestibulu tak na to celá obsluha 30 min čuměla a nevěděla co dělat a hosté kolem toho chodili jak kolem svatého kříže.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vanderB. napsal:

Večer ve městě slušná promenáda, normálně jsme tam byli na procházce i na jídle

image.png.8f3a13944c51114a7c638d9c7be457e8.png

pláž písek, voda co si pamatuju čistá a vstup hodně pozvolnej, klasika placené úseky a byli jsme jižnějc směrem u Torre del Lago spíš

image.thumb.png.ac6892e16d7a0f5231fe165a2662e2c5.png

Já bych právě zkusil něco, kde jsou menší pláže bez těch slunečníků. Tohodle jsme si užili v Bibijooooone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, xcmaniax napsal:

Pěkná fotka:-) Já už v Egyptě děsně dlouho nebyl, pamatuji si super moře a bylo to celkem v klidu. Jak je to tam dneska ale s rusákama? Já Egypt a podobné země nějak vnitřně diskvalifikoval právě kvůli tomu, myšlenka, že budu vedle rusáka co bude mít třeba Z na osušce a Putina na kšiltovce je pro mě docela hororová. 

Jop, kluk byl z delfínů úplně paf, opravdu krásný zážitek 🙂 A ohledně Rusa, my ti byli v březnu a nebyl jediný, tak jsem si říkal pohoda, ale teď je jich tu teda hodně. Jsou to arogantní kokoti, slovo děkuji neznají, to jako všichni do jednoho, to je pravda, ale nějaké vyzdvihování Ruska do vzduchu z nich necítím....panuje tady pohoda. Na druhou stranu Egypťané jsou to samé, pár rodin se tu už otočilo, a je to to samé chování jak ten Rus. Nejvíc to je vidět u jídla, kde to vypadá že dostali poslední jídlo v životě 😅 Hledám pozitiva, divnolidi najdeš všude, když je hledáš, pozitiva určitě převládají a Egypt je zatím pro mě a děti co se vyžití týká TOP 👍

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Gustaf napsal:

Já bych právě zkusil něco, kde jsou menší pláže bez těch slunečníků. Tohodle jsme si užili v Bibijooooone.

Tak to nevim...to Lerici je malý, ale slunečníky mají taky...image.thumb.png.ecd2fd7ef42cbcd1418bdf0f9f5f9ad3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem se vrátil z makadi bay, a musim říct dobrý. sice po 3 dnech zavřeli jeden  přístup na šnorchl, kde byl reef a hned otevřený moře, ale druhej s hlubší lagunou obklopenou korálama nechali, takže jsem se nenudil. občas se teda člověk otočil a kontroloval, jestli se kolem nemotá nějaká potvora, ale aspoň bylo trochu adrenalinu :D.  a na to horko, 38 vzduch, 29 moře se dá rychle zvyknout. ještě bych tam tejden vydržel

C87F2160-007A-4D42-BFE4-03D711D31E71.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvaceti trech letech Turecko . Manavgat. 
Letěli jsme s Německou cestovkou z Německa. U nás na hotelu Ruská pakáž nebyla, ale na letisti a tedy jinde v Turecku zřejmě jen Rusaci !!!

Pořád i po takhle dlouhé době parádní. 

Lidi, pláže, jídlo, výlety i All inclusive.  Ja a taky super cena . 
Měli jsme být na Maltě jako minulý rok, ale dva dny před odjezdem rozhodl osud jinak. 
Chyběli nám tam přátelé , ale Turecko jinak parádní, tedy alespoň za nás, za mne. 
 

FCA3E572-3DFB-488A-837E-098CF245F593.jpeg

E71C10DE-66D8-498E-B8D1-2C26D4C153A4.jpeg

108E98D4-D632-41C2-B203-2838BD59010D.jpeg

56062E41-1EB4-406A-A018-1A12AEFC4742.jpeg

A338CE2C-4024-4F3B-B414-2B01E7E2C2C3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...