Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Co mě ale v Bulharsku fakt překvapilo, že když jsem tam byl za bolšána, tak všude byly obchody/stánky s růžovým olejem, keramikou a koženejma výrobkama a teď jsem nemohl koupit suvenýr (teda kromě těch, co maj i u nás, v obchodech Ethnic)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, elloco napsal:

Co mě ale v Bulharsku fakt překvapilo, že když jsem tam byl za bolšána, tak všude byly obchody/stánky s růžovým olejem, keramikou a koženejma výrobkama a teď jsem nemohl koupit suvenýr (teda kromě těch, co maj i u nás, v obchodech Ethnic)...

Tak to je divny, tohle bezne vozim kazdy rok (kosmetika z ruzi) za par tisic pro pulku pribuzenstva. Maji to i bezne v samoobsluhach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tý vole, volali mi kluci že špatně vyplnili formulář do Řecka a Ryanair je už na letišti nepustili do letadla, do prdeleee :weird:  Koupili další letenku jednosměrnou na zítra a zkusí to znovu, aj, masakr....už chlastaj v Dejvicích :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak produky z ruzi tu maji hodne, kozedlne veci taky, a neni to drahe. Akorat ten design... 😞 zrovna jsme dorazili z Nesebaru, kde meli super kramek s kozenyma taskama, kozena aktovka za cca 1800,- ale do prace se bohuzel zadna nedala (barvy, design...)

Jinak levne fejky hodinek tu maji na stancich vsude, a je to jako v Recku. Je to takova kvalita jako asi z chranene dilny nevidomych s parkinsnem 🙂

Vyjimkou jsou 2 fejkari na hlavni tride, kde uz maji i laicky tezko rozpoznatelne fejky za ceny 1700 - 4000 Kc, kde uz si vyhrali i s tim strojkem, treba neco jako toto:

https://www.watchfinder.co.uk/articles/feature-omega-seamaster-real-vs-fa

Nejsou to stanky, ale kamene obchody, tak to moc v ramci EU nechapu.

 

Dale se tu fejkuji vsemozne odevy, tasky, ledvinky, kabelky, bágly, boty a pásky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 9. 2020 v 13:07, Tondaa73 napsal:

Já tam zase jako dement scháněl pro známou Horský čaj. Když už jsem byl za divnýho turistu, tak jsem jeden vysoce kvalitní s namalovanýma Alpama našel v Lidlu. Za leva.

Tvl, to tady maji vsude. Furt resime co to je? Kotvicnik (tribulus)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...