Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

V 15. 4. 2021 v 15:54, Thomas napsal:

Před pár lety jsme jezdili v zimě sem :http://nirwana.at/en/apartment/ Vždycky pohoda.

No vidíš, čtrnáct dní drtím booking, radím se a po válečné poradě z celé rodiny vypadne že chtějí pod stan, ty děti budou asi snad opravdu moje 😂 Ale tvé doporučení si píšu do diáře, jednou se může hodit, vypadá to tam fajnově....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

No vidíš, čtrnáct dní drtím booking, radím se a po válečné poradě z celé rodiny vypadne že chtějí pod stan, ty děti budou asi snad opravdu moje 😂 Ale tvé doporučení si píšu do diáře, jednou se může hodit, vypadá to tam fajnově....

😃 pan majitel Switil je velkej fanda hor. Snad dělá i průvodce... Třeba někdy👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Doufejme, že v létě už to nějak půjde a proto bych rád na tip na penzion, lépe bungalov/chatku na aktivní dovolenou. 2 dospělí a dva puberťáci... Kolo, koupání... 

Lokalita Třeboň, Sázava, Pálava... Jo, rozptyl jak prase, ale tak nějak me to táhne na tu Sázavu... Kemp Sázavský ostrov, na ten rád vzpomínám... Jsme se v tý taverně na vodě strašně ožrali... Týnec-Pikovice to byla paráda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegove, mate tip na Slovinsko/sever chorvatska/Italie.. nejlepe ubytovani v soukromi v dome se zahradou, v dochazkove vzdalenosti od plaze (rekneme do 0,5 km pokud by slo)..

AirBnb peojizdim, booking taky.. zkousim i tu..

Pro dva dospelaky a 4 deti mladsi 4let.. luxus nepotreba, staci cislo a klid :)

Dekuji za pripadne tajne tipy, slibuju, ze nepojedem ve vasem terminu kdyztak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Kluci, mám průšvih. Protože jsem zazdil jedno důležité datum, potřebuji narychlo teď na sváteční víkend žehličku v podobě pobytu pro dva. Kolo, příroda ale také (protože předpověď počasí a právě ta "žehlička") welness, nebo podobné aktivity "ve dvou"...však asi tušíte co. Dojezdovka cca 2h od Brna?? 

Nedělám si iluze o obsazenosti, jen aspoň potřebuju nasměrovat ať si urychlím hledání. Budu vděčný za jakýkoliv tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, nettopejr napsal:

Kluci, mám průšvih.... Budu vděčný za jakýkoliv tip.

Rožnov p.R. - Pivní lázně.  Kolega tam byla docel spokojenost. navíc po okolí nenáročné vycházky, docela zajímavá lokalita na takovouto příležitost.

Edit:

https://www.lazenskeslevy.cz/?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=VS+pivni+pazne&utm_content=Roznovske+pivni+lazne&utm_term=pivni+lazne+roznov

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Čus kolegové. Rád bych poprosil o nějaký tip na dovolenou u moře. 

2 dospěli, dvě děti (2+3), tchýně (😬)

Rád bych aby to bylo autem max. tak 12 hodin. 

Je mi celkem jedno jestli to bude Chorvatsko, Itálie nebo co.

Podmínkou je moře, vyžití pro děti. Samozřejmě bych byl rád za klidnější místo s možností večer posedět u grilu. Kdyby tam byla možnost cykloturistiky tak bych to uvítal, ale podmínka to není, dokážu se zabavit i jinak. 

Díky moc za každý tip. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár dny jsme bydleli v Medulinu na Istrii. Je tam vcelku pěkná zátoka s písečnou pláží a neuvěřitelně teplým mořem. Zatoka je mělká, dospelej si tam moc nezaplave, voda do pasu je ještě 200m od břehu. Cyklistika by se tam asi taky dala provozovat, vidal jsem tam spoustu lidí na silničkách (kopců je minimum, silnice dobrý, spousta cyklotras).

Nevýhodou je hlučná promenáda a placený parkoviště u pláže. A diky písku samozřejmě zakalený moře.

Edit: Promenádou slyšíš jen kousek, jinak je tam klid.

Upraveno uživatelem Paw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Medulinu jsou krásné apartmány hned u moře:

https://www.plavoneboistra.com/

Máme za sebou, před několika lety funglofka a vybereš si domek dle libosti, ia se zahrádkou  a grilem, cca 50-100m od moře. Do centra kousek promenádou, ale pod apartmány travnatá pláž+ kameny, ne písek.

Skvělá domluva a kvalita.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Radimk napsal:

V Medulinu jsou krásné apartmány hned u moře:

https://www.plavoneboistra.com/

Máme za sebou, před několika lety funglofka a vybereš si domek dle libosti, ia se zahrádkou  a grilem, cca 50-100m od moře. Do centra kousek promenádou, ale pod apartmány travnatá pláž+ kameny, ne písek.

Skvělá domluva a kvalita.

 

nic levnýho teda, ale paráda!! 😉 my jsme Medulin zrušili minulej rok jak začal Covid.. část zálohy v prdeli.. Tak snad příští rok a koukám zatím na "Krk".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

právě řeším dilema jestli jet příští týden do Řecka - Tahle destinace mi přijde jako nejmíň riziková. Původně jsem chtěl na Slovensko ale tam to teď zpřísnili. Byl jste někdo v těchto měsících v Řecku? Je to ok? Nebo je to blbej nápad? Prostě nevím. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý čtvrtek jsme se vrátili z Kréty. Byli jsme od 24.6. na 14 dní, první týden bylo lidí ještě málo, druhý se to začalo plnit. Jinak pohoda.Respiráory a ústenky pouze v hotelu a cestou do jídelmny. Dezinfekce všude, jídlo formou bufetu, musíš používat dodané jednorázové rukavice. Jinak venku bez roušek.

Celkově pohoda. Nevím jaká teď jsou pravidla, tuším od 8.7. Řecko zpřísňovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...