Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Pokud se někdo rád potápí mohu doporučit. Vrátil  jsem se v sobotu, bylo to tam super. Krásné potápění, milý personál. Sice žádný luxus a  kuchyně  na Egypt  skromná-menší výběr (ale dobrá). Ale ten klid a a potápko stálo za to.

https://www.redsea-divingsafari.com/Villages/wadi-lahami

https://goo.gl/maps/uozigALVqBbrTPc46?coh=178572&entry=tt

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, honza71 napsal:

Ahoj, mate nekdo prosim tip na family valecku s atrakcema pro kluky 12 a 10 v Turecku ? Idealne resort bez Rusu. Pokud to teda neni v teto dobe utopie. 

Taková lokace v Turecku, Kypru a Izraeli asi neexistuje 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na info, ze nemecky TUI neposkytuje sve sluzby Rusum. Zkusim se na to zamerit.
Mam ale cim dal tim silnejsi pocit, ze opet vybereme nejaky madarsky lazne. Kluci tam jsou stastny jak blechy a manzelka si vzdycky naramne odpocine. 

Jo a Rusa tam fakt nepotkas 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vaba napsal:

Tak již navolené letenky. Snad již nic nepřijde (poslední akci stejným směrem),zhatil covid.IMG-20230605-WA0005.thumb.jpg.53a2f78f558f574aebfa93ae1185b92e.jpgIMG-20230605-WA0006.thumb.jpg.a0fc11c8c156140423eda1160fe0434b.jpg

Tak už konečně otevřeli hranice, dopadl jsem stejně před covidem 🙂 Čtu teď ty podmínky vstupu a je tam povinná vakcinace, nezjišťoval si jaká doba musí být od poslední dávky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, viders napsal:

Tak už konečně otevřeli hranice, dopadl jsem stejně před covidem 🙂 Čtu teď ty podmínky vstupu a je tam povinná vakcinace, nezjišťoval si jaká doba musí být od poslední dávky? 

Už je vše zrušeno, nic nepožadují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...