Přejít na obsah

Řemínky k primkám


Doporučené příspěvky

Zdravím! :)

 

zajímá mě kde kupujete spíše levnější pásky k hodinkám. Myslím k takovým, když si třeba koupíte na Aukru nějaké nositelné primky, které nevyužijete tak často třeba za 150Kč, tak mi přijde blbost k nim kupovat strap za 300. A zase se mi nechce strapy pořád přehazovat. Kdyby někdo věděl třeba o nějakém obyč strapu za cca 100Kč, budu rád. Díky! :)

 

P.S. Já osobně mám zatím dva tyto, které jsou na tu cenu opravdu velmi pěkně provedeny.
http://www.ebay.co.uk/itm/281083373739?var=580188400315&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke starým primkám jedině originál řemínky Saturn.Na Aukru cca za 15kč kus.Jsou to velmi spartánské,lepené řemínky,nicméně do vitrýnky nebo na nošení párkrát za rok jsou vyhovující.Na aukru je na nich má foceno třeba vintagewatch alias popshop.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to tyto viz.fotka.Bývají normálně bez otvorů,ale dělalo se jich více verzí,ale s přechodem na nové forum vzaly fotky za své  /jsou fuč/.Fotka je někoho z fora,nevím koho,snad se nebude zlobit.

post-9327-0-98266200-1375551428_thumb.jpg

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Saturn s dírama, to je origo nebo DoDo?

Pár jich mám, že bych to nějak zkusit vyvrtat nebo vyseknout...

Mělo by se jednat o origo. Vrtat určitě ne, vyseknout by díry ala Rally určitě šly. Výsečníky pro neprofíky stojí v Baumaxu pár kaček.

 

Přidám pár foto. Na první z leva je řemen uplně hladký. Druhý z leva má strukturu, ty jsou asi nejběžnější. Struktura je u různých kusů rozlišná od nepatrné až po docela hrubou. Podle mě rozdíl dělala nálada nebo obsluha mašiny, která bouchala kusy po tisících. Třetí z leva je Pseudorally, který mám pouze jeden. Poslední, také méně častá varianta je nějaká Pseudoještěrka obecná.

Co se týče spon, tak ty jsou dvojté a jednoduché, chromované a žluté.

Ještě jsem narazil na barvy řemenů v tmavě hnědé, tmavě modré a možná i bílé, už si nejsem jistý. Pak jsem měl pásek s potiskem tenisové rakety a názvem sport. Šíře řemenů byla 18mm a 20mm.

post-17158-0-09319700-1375709820_thumb.jpg

post-17158-0-47922000-1375709827_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky za rady :) zkusím se poptat u svého hodináře, jestli by neměl v zásobě nějaké ty Saturny, případně se poohlédnu po tom Mavexu (kde? na mavex.cz nemají ceník ani nějakou možnost nákupu). Díky! :)

 

Stačí jim napsat email. Komunikují rychle a zasílají na dobírku i kusové množství. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám také jak řeším já. Nakoupeno několik desítek Saturnů na aukru, používám je pro hodinky které mám na výstavku. Avšak pro hodinky, které nosím několikrát do roka (a taky když si to zaslouží) kupuji řemínky (v mém případě se jedná opravdu o "pasek" do zegarka) na polském Allegru cena okolo 100,- Kč a zatím spokojenost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Martar píše:

 

Tak jsem to prohrábnul a podle očekávání našel jen řemínek od dámských, na víc teď nemám čas. Ale všechny vypadaly dost podobně. Vzhledem k tomu, že kromě loga Klenoty je tam uvedena i MOC (8 Kčs,-), se začínám přiklánět k názoru, že se jednalo o samostatně prodejný řemínek, který Elton ke svým hodinkám sám pravděpodobně nedával, leda že by se jednalo o nějakou akci osvíceného vedoucího Klenotů trpícího stejným odporem k Saturnům jako já   :)

post-9327-0-34200800-1414851226_thumb.jpg

post-9327-0-87052400-1414851241_thumb.jpg

post-9327-0-51081500-1414851267_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby předchozí příspěvek nevypadal zvláštně, takto vytržen z kontextu, podotýkám jen, že se jednalo o diskusi o původních řemíncích ke komunistickým Primkám... přikládám dva předchozí posty z diskuze:

 

martar píše:

 

Když už je řeč o řemínkách, dostalo se mi do rukou n?kolikero společenských primek (Diplomaty a dámské), které měly lepší kožený řemínek s bočním prošitím signovaný zespodu "Klenoty". Myslel jsem si, že to byly dodatečné dokoupené řemínky, které prostě nahradily origo Saturny, ale nedávno jsem kupoval dámské v krásném stavu, opět na řemínku "Klenoty", a paní se dušovala, že je v síti "Klenotů" koupila již na tomto řemínku. Používala je svátečn?, normálně nosila nějaké pánské Poljoty, na které líp viděla. Samozřejmě je třeba brát v úvahu dlouhou dobu od jejich pořízení (já třeba obvykle nevím ani co jsem měl před dvěma dny k obědu), nicméně to snad stojí za zmínku.

 

bohus76 píše:

 

Nemáš foto těch "novějších Saturnů"  ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...