Přejít na obsah

Sinn UX & DA44


jencekgs

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 278
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nie len na sinn, ona je popularna aj na inych hodinkach... je vynimocna :-)

 

lenze ono to je aj o pohodli a moznosti nastavenia... na kozi sa nosia inak, a mozem menit velkost pocas dna co je v lete u mna nutne...

Upraveno uživatelem vrcan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie len na sinn, ona je popularna aj na inych hodinkach... je vynimocna :-)

 

lenze ono to je aj o pohodli a moznosti nastavenia... na kozi sa nosia inak, a mozem menit velkost pocas dna co je v lete u mna nutne...

 

Rozumím. Mám ke svým B taky kůži a nějak to s ní nebylo na ruce ono. Asi potřebovala trošku onosit, aby se vytvarovala podle zápěstí. Guma je podle mě ještě pohodlnější. Velikost si můžeš měnit a při tom se vytvaruje okamžitě, protože je pružná. Měl jsem na ní chvilku na ruce právě tyhle Sinny a bylo to přijemné od prvního okamžiku. Já mám nejraději tahy, kde je ovšem pravda, že se tak snadno a rychle nedá regulovat ta velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vrcan: Diky za kritiku. Ono je ro tak, ze kuzi nenosim vubec a Ux nosim krome leta porad na tahu. V lete na nato. Kuze od Spinach se mi hrozne libi a kdyz se naskytla moznost ji za par korun ji zkusit, tak jsem ji zkusil. Musim se priznat, ze me se to libi hodne, ale vim, ze nemam esteticke citeni:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Je to asi jak pises, jsou mensi, lehci i pohodlnejsi. Jinak to jsou celkem podobne hodinky, tisteny cifr, cervena barva, cerna luneta. Ja mel 44 jen jak byly UXy v servise.

Prijde mi, ze lepsi kombo by bylo Ux a DA46. Ale ber to tak, ze jsem mel hodinek tolik, co Ty jsi schopny koupit za tyden:-)))

Jinak kdybych nemel ux, mel bych 44 do dnes. Me se moc libily a rekl bych, ze jsou universalnejsi na noseni nez UX. Ale mam ted jen ux a nosim je i do kosile, i kdyz si uvedomuju, ze to neni uplne to prave, ale ja ty hodinky proste mam rad:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi jak pises, jsou mensi, lehci i pohodlnejsi. Jinak to jsou celkem podobne hodinky, tisteny cifr, cervena barva, cerna luneta. Ja mel 44 jen jak byly UXy v servise.

Prijde mi, ze lepsi kombo by bylo Ux a DA46. Ale ber to tak, ze jsem mel hodinek tolik, co Ty jsi schopny koupit za tyden:-)))

Jinak kdybych nemel ux, mel bych 44 do dnes. Me se moc libily a rekl bych, ze jsou universalnejsi na noseni nez UX. Ale mam ted jen ux a nosim je i do kosile, i kdyz si uvedomuju, ze to neni uplne to prave, ale ja ty hodinky proste mam rad:-)))

 

ty si spravny chlap! Lebo nosis to co sa ti paci aj do kosele... tak to ma byt, a nie skakat podla sprostych modnych trendov... :-) Robil som to tiez vzdy tak.

 

Mam na u1 par dni tah a pride mi to velmi nepohodlne... da44 bude oproti tomu ako pierko, a este k tomu na remeni... Oboje su ale podobne tym cervenym akcentom a matnou ocelovou farbou. U1 obujem opat na gumu obris morgan na styl isofrane, alebo kozu... a na da44 skusim mozno tah... ale len mozno, lebo tah bez mikroregulacie gombikom asi neunosim, skusam to na u1 a moc to nejde... rano tesne, cez den volne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem si asi zvykl na ten tah a vyhovuje mi. Nosil jsem ho na nem skoro dva roky (pres leto nato a ted poprve kuzi)v provnani s TH AR 500 mi to prislo na stejno s pohodlnosti.

Ta kuze od Damaska je pohodlna, jen bych potreboval dirku mezi. No rad bych nekdy zkusil ten tah o Damasko jake to bude. Moc by se mi nechtelo porad prehazovat clanky. Otazka je, jestli by sedely hodinky dobre na ruce kdyby byly trochu na volno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...