Přejít na obsah

steinhart marine chronometer ii arabic


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Koncom roka som si povedal, že budem riešiť to dýnko. Kontaktoval som toptime.eu, poslal foto. Tento mesiac prišlo správne , bez akýchkoľvek problémov. Dokonca ani nechceli naspäť to pôvodné. Takto si predstavujem starostlivosť o zákazníka. Veľké plus odo mňa pre Toptime a Steinhart. Ak by niekto chcel dýnko so zafírom na Steinhart Nav-B uhr 44mm, ozvite sa mi.

Zatiaľ nebol čas to riešiť. Vlastne mi to ani nevadí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kolikrat jsem byl v Chronoshopu, kolikrat jsem projizdel jejich Eshop a nikdy jsem si techto super hodinek nevsiml, az nyni.. To je neuveritelny...

Hodinky jsou fakt senzacni.. Jedine, co mi k nim trosiscku nesedi, je tvar pouzdra, ale jinak fakt parada, gratuluju a dekuji za inspiraci..

Upraveno uživatelem bmwm3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jsou moc pěkné a že manželka o nich neví? I hrdina si přeci někdy potřebuje odpočinout a mít klid, ne?

Ci mi verite alebo nie, manzelka mi na nich prisla az teraz vo februari :) Nosim ich k obleku, rano sa obleciem, hodinky na ruku a idem prec. Pridem z prace, hodinky v satniku do krabice a potom dole oblek. Takto mi to fungovalo pol roka. Az kym som sa nezabudol a sadol si po prichode na gauc a este blbec dal ruky za hlavu. Samozrejme, ze mi vyliezli spod rukava :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi vzhledné hodinky za dosti sympatickou cenu, nad jejichž pořízením jsem také přemýšlel (ve finále mě odradila přece jen drobet větší velikost - hlavně ta subjektivně vnímaná - pro mou ruku; ač 18,5 cm obvod zápěstí se šířkou takřka 6,5 cm není málo).

 

[...] Ak by niekto chcel dýnko so zafírom na Steinhart Nav-B uhr 44mm, ozvite sa mi.

 

Edit: Teď jsem zaváhal: Nevyskytují se v cenou základních řadách i / nebo výhradně dýnka s minerálním sklíčkem?

Upraveno uživatelem walter10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...