Přejít na obsah

tommasini


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pro Tomáše bych rád napsal něco speciálního, protože je to jeden z nej lidí, co jsem tu osobně potkal. Potřetí jsme spolu obchodovali a nakonec všechny ty hodinky a prachy vlastně ani nebyly tak důležitý, protože se s ním především vždy rád potkám. Z obchodu, který samozřejmě proběhl perfektně a věřím že k oboustranné spokojenosti, bylo hodinové posezení u rybníka, bez roušek a fajn pokec o hodinkách i o životě. Skvělý přístup, vstřícnost, lidskost, férovost a rovný přístup chlapa..velmi si toho cením Tome. Buď zdráv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Vše v naprostém pořádku, perfektní komunikace po zprávách a při oboním setkání super pokec. Nakonec odešel s jinýma hodinkama, které jsem vzal s sebou na ukázku a porovnání 🙂 . Můžu jen doporučit

Každopádně vyřešena otázka co zaujme víc - Breitling Shark na tahu nebo Breitling Superocean na kůži 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

S Tomášem se velmi rád potkávám. Je to neskutečný sympaťák. Jsem moc rád za to, že jsme se mohli opět setkat. I díky tomuto jsem velmi rád, že můžu být součástí této komunity. Další náš obchod a vše proběhlo na výbornou. Moc děkuji a budu se těšit příště. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Jak se mohl zapomenout tady něco napsat k obchodování s Tomášem? Díky němu je můj hodinkovník sice o pár kusů pestřejší, ale mnohem větší radost mám z naších setkání. Dvakrát jsme se chtěli jen narychlo sejít po práci a pokaždý z toho byl průšvih, protože jsme se totálně zakecali.

Tom je opravdu velmi fajn a jelikož to sem patří, tak musím i zmínit, že je co se týče obchodu neuvěřitelně fér a vstřícný, ale to už pak opravdu není tak důležitý když ho poznáte osobně. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Také se připojuji s kladným hodnocením. Perfektní domluva a bezproblémové osobní předání i s krátkým  hodinkovym pokecem. Děkuji za obchod a budu se těšit na příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...