Přejít na obsah

Oblečení k Rolexkám


Liqid

Doporučené příspěvky

Vážení majitelé rolád, až si někdy vyrazíte, tak se k tomu nezapomeňte řádně obléci.

 

Ať vás ještě neseberou :lol2:

 

http://zpravy.idnes.cz/zlodeje-prozradily-hodinky-rolex-dlh-/krimi.aspx?c=A130422_133006_vary-zpravy_pl

 

Alespoň někde benga něco dělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych si s nima taky pripadal podezrele. :lol2:  jedine snad a to ted nevim uplne presne... ale kdysi se tady (a urcite spoustu dalsich, ale to ja nesleduju) medializovaly "lehce jety" pepsi suby - myslim ze sibire? :guitar: tak v tech bych se necejtil podzrele, protoze laik "vintage/used look" - podle meho,nenapadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100% pravda ... :) 

ti nevim - u nas v praci je chronopostizena pouze moje veduca (JLC reserve de marche a GP sea-hawk I), ale v momente, kdy jsem se ukazal s prvnima roladama (1977 pepsi), hned vsichni vedeli, co mam na ruce

 

je fakt, ze pokud se objevis s necim starsiho data, muzou si lidi myslet, ze to jsou fiky od vjetisu za par petek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono bude taky zalezet na tom, v jakem oboru delas. Bez ohledu na velikost mezd bude asi jiny obecny povedomi o hodinkach v bankovnim sektoru, ve vyrobnich spolecnostech a treba v zemedelstvi...

 

ti nevim - u nas v praci je chronopostizena pouze moje veduca (JLC reserve de marche a GP sea-hawk I), ale v momente, kdy jsem se ukazal s prvnima roladama (1977 pepsi), hned vsichni vedeli, co mam na ruce

je fakt, ze pokud se objevis s necim starsiho data, muzou si lidi myslet, ze to jsou fiky od vjetisu za par petek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy většině lidí, kteří si tak nějak náhodou všimnou, že mám RLX a nejsou nikterak postiženi chronobundusem, tvrdím, že jsem je dovezl z Malajsie ... a mám klid a nikdo mě neřeší   ;)

To tvrdia aj o B-kach a iných značkách..Všetkých hádžu do jedného vreca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tvrdia aj o B-kach a iných značkách..Všetkých hádžu do jedného vreca.

:offtopic: Pár lidí co mají Rolády znám a jsou to pohodáři,takže poznámku : " Všetkých hádžu do jedného vreca "  nějak nechápu. Závidíš nebo co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on jen napsal neco ve stylu ze par lidi ma B a tvrdi ze jsou z malajsie....a ze je haze do jednoho pytle= mysli si o nich to same...a ted bud si mysli, ze kecaj jako uzivatel viz vyse-tzv pro klid a nebo treba do fikopytle. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...kamarat si kupil vo viedni rolady a vo firme si z neho vsetci robili srandu, ze vraj ma fejky, a nie a nie ich presvedcit ze ma original...vnutorne to neuniesol, tak ich hodil na stol a povedal, ze ak mu daju za ne 500,-eur, ze su ich...to potom zacala sranda - vahanie prudicov: kupit/dobra volba ak su prave - VYHRA....kupit/ak su fake - BYT ZA VOLA :-D

 

.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono bude taky zalezet na tom, v jakem oboru delas. Bez ohledu na velikost mezd bude asi jiny obecny povedomi o hodinkach v bankovnim sektoru, ve vyrobnich spolecnostech a treba v zemedelstvi...

 

Asi jen do urcite miry. Od te doby, co jsem se objevil s JLC, nikdo moje hodinky nekomentuje. (Krom veducej, ktora mi povedala 'vitaj do rodiny' ;))

 

Rolex a asi i omega zjevne funguji jako 'reference brands'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...