Přejít na obsah

AP zaluje Tommy Hilfiger a Movado pro kopirovani


IzTaPa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

cigi-o nositelich tehlech hodinek od TH si muzes myslet,co chces.Ale garantuju ti,ze vsichni tyhle lidi proste prijdou do obchodu s hadrama,tam videj tyhle hodinky,libej se jim a tak si je proste koupej.Nikdo nevi a nezna AP a ze je to jejich kultovni model.Co by to resili,libi se jim to,tak to koupi.Osobne na tom nevidim nic ubohyho.

 

K tematu-je jasny,ze to je kopirka jak prase a jsem zvedav jak to u soudu dopadne.

 

Sorry, asi jsem to moc komplikovaně formuloval, nepíšu, že ubozí jsou nositelé těchto hodinek , ale nositelé názorů na chronomagu , že je chování TH v pořádku a nic se neděje .... Jasně, že nevědomky koupit si fejk v obchodě s hadrama není nic co by stálo za zmínku. Jenže já mám vždycky štípavé  podezření, že ti vaši věční blahoslavení naivní nevědomí ignoranti nejsou oběťmi rejd ziskuchtivých kuplířů s duševním bohatstvím, ale ve své bezuzdné cílevědomé touze po falešném luxusu, jejich imperativní inspirací. :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cigi

 

Nedelej z toho zamerne frasku ;)

 

Fakt je, ze vetsina kupujicich TH nema o AP ani poneti. Nicneme tato zjevna inspirace dela (pravdepodobne) z TH atraktivni/zajimavy kus pro jejich cilovku a o to jde -- posledni z tech zvyraznenych slov v mem predchozim postu je 'trade dress dilution'... (Sorry, ale toto neumim prelozit do cestiny ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako mne je jedno ako píše, len som ešte angličana nevidel písať, že (príklad) "hello my kamaráde, how are sa máš?"

Nenavazej se do me, stejne jako ja nekririzuji tvoji spisovnou slovenstinu... ;)

 

(A to, ze pisu jak mongol, je tu o me uz davno znamo, o tom zadna...)

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenavazej se do me, stejne jako ja nekririzuji tvoji spisovnou slovenstinu... ;)

 

(A to, ze pisu jak mongol, je tu o me uz davno znamo, o tom zadna...)

Nič v zlom, len ja som tomu skoro neporozumel čo si písal :D len preto som dal dotaz :)

Spisovnú sl. mám asi tak v **** :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Nedelej z toho zamerne frasku ;)

 

Fakt je, ze vetsina kupujicich TH nema o AP ani poneti. Nicneme tato zjevna inspirace dela (pravdepodobne) z TH atraktivni/zajimavy kus pro jejich cilovku a o to jde -- posledni z tech zvyraznenych slov v mem predchozim postu je 'trade dress dilution'... (Sorry, ale toto neumim prelozit do cestiny ;))

 

No, vona fraška to je i beze mne a spisovné slovečiny :D :D

 

Hele, nedělejte z lidí blbce, TH myslím zas není tak pouťovej ani tuctově diskontní  hadrohandlíř, aby tam kupovali jezedáci, co nemaj tušení o jedněch z nejslavnějších hodinek světa, který jsou přeci v tisku dost publikovaný. 

 

Mám za to, že jejich zákazníci prostě chtějí vlastní laciný prospěch. Srovnal bych to s prostými voliči - často se říká, že jsou hloupí a naivní a skočí na špek, ale to není pravda - jen cílevědomě cinicky a sobecky volí toho, kdo jim dá (slíbí) víc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vona fraška to je i beze mne a spisovné slovečiny :D :D

 

Hele, nedělejte z lidí blbce, TH myslím zas není tak pouťovej ani tuctově diskontní  hadrohandlíř, aby tam kupovali jezedáci, co nemaj tušení o jedněch z nejslavnějších hodinek světa, který jsou přeci v tisku dost publikovaný. 

 

Mám za to, že jejich zákazníci prostě chtějí vlastní laciný prospěch. Srovnal bych to s prostými voliči - často se říká, že jsou hloupí a naivní a skočí na špek, ale to není pravda - jen cílevědomě cinicky a sobecky volí toho, kdo jim dá (slíbí) víc. 

 

Já bych ty lidi tak nepřechvaloval. Když jsem začínal na chronomagu, tak jsem si nepřipadal jako úplnej vidlák, ale znal jsem jen Tissot ( protože sponzorují sport), Omega ( protože je nosil Bond), Breitling (protože chodím na CIAF) a myslel jsem si, že nejdražší a nejlepší hodinky jsou Rolex. Dokázal bych si vsadit na to, že když vezmu 100 lidí střední třídy ( tedy zákazníci Hilfigera), tak jich AP budou znát tak dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokázal bych si vsadit na to, že když vezmu 100 lidí střední třídy ( tedy zákazníci Hilfigera), tak jich AP budou znát tak dva.

já bych se klidně vsadil že možná to bude jen jeden ale i kdyby to nebyl žádnej sakra o tomhle ta diskuze není a nemá být! falšovat se může protože tu značku nikdo nezná? tak do prd...e kde to jsem? na webu holešovická tržnice tečka cézet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokázal bych si vsadit na to, že když vezmu 100 lidí střední třídy ( tedy zákazníci Hilfigera), tak jich AP budou znát tak dva.

 

o to ale preci nejde -- jde o to, ze TH (resp. Movado) vyuzilo (patentovany) design AP, ktery je bezesporu libivy, k tomu, aby vytvorili a prodavali designove zajimave hodinky, neboli pouzili cizi dusevni vlastnictvi pro svuj prospech...

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...