Přejít na obsah

kapesní Silvana


Doporučené příspěvky

Nevíte někdo, kdo by opravil kapesní hodinky Silvana? Měl jsem je u hodináře skoro půl roku a pak mi řekl, že na ně nemůže sehnat náhradní díly...

Tzn. nemáte náhodou stejné Silvany a nebo neznáte nějakého hodináře v Brně a okolí, co by je opravil?

 

Hodinky jsou manželky po jejím dědovi a dost jí na nich záleží (jediná vzpomínka na něj :( ), tak jí je chci nechat opravit...

 

 

post-14079-0-78442700-1377674156_thumb.jpg

post-14079-0-85544400-1377674162_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl ti náhodou ten hodinář, co tam je v háji, aby sme věděli co se s tím dá dělat. Ono udělat jde skoro všechno, ale někdy je to dost náročný a to i finančně i když píšeš, že to máš prodinou památku, tak aby to bylo pro tebe zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinář mi je vrátil už asi před dvěma měsíci a co si pamatuju, tak říkal něco o zlomeném setrvačníku??? Už si to opravdu nepamatuju... spíš bych to někomu dal, ať je prohlídne a něco navrhne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinář mi je vrátil už asi před dvěma měsíci a co si pamatuju, tak říkal něco o zlomeném setrvačníku??? Už si to opravdu nepamatuju... spíš bych to někomu dal, ať je prohlídne a něco navrhne ;)

Já si to myslel,není hodinář jako hodinář,teda měnič baterek.Opravit se dá "skoro" všechno, je jen otázka za kolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že spíš myslel zlomenou setrvační hřídel. To by se muselo dělat, ale to není nic hrozného, jestli jim není ještě něco. Jestli by ti nevadilo je poslat, napiš mi SZ.

 

poslal jsem ti SZ, díky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to myslel,není hodinář jako hodinář,teda měnič baterek.Opravit se dá "skoro" všechno, je jen otázka za kolik.

+1 u nas ve 100tisicovym meste(HK) je to samej menic baterek,hodinare,navic sikovnyho,tady temer nenajdes.Ja nedavno narazil na jednoho,ale ma hodne omezeny moznosti:-( I tak jsem u nej casto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Takže hodinky jsou opravené!!! Musím moc poděkovat Tondovi (tondako) za perfektní práci! Skvělá komunikace, velice ochotný a navíc šikovný hodinář, můžu jen a jen doporučit!

 

Neměl jsem je čas pořádně vyfotit, ale alespoň pro takovou malou ukázku (a pro srovnání s fotkami nahoře)...

 

Ještě jednou díky!

 

 

post-14079-0-85683700-1386072824_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem, hodinky jsou opravdu nádherné, žena měla obrovskou radost (dokonce ukápla nějaká ta :crying_anim02: ).

 

Pouzdro je pokud vím jen vyleštěné, jinak v podstatě celková GO (vyrobená nová setrvační hřídel, vyměněn prasklý ložiskový kámen, nové pero, orig. skleněné sklíčko, kompletní vyčištění, promazání, seřízení,...) - hodinky si krásně předou.

 

Prostě naprosto vynikající práce! :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem, hodinky jsou opravdu nádherné, žena měla obrovskou radost (dokonce ukápla nějaká ta :crying_anim02: ).

 

Pouzdro je pokud vím jen vyleštěné, jinak v podstatě celková GO (vyrobená nová setrvační hřídel, vyměněn prasklý ložiskový kámen, nové pero, orig. skleněné sklíčko, kompletní vyčištění, promazání, seřízení,...) - hodinky si krásně předou.

 

Prostě naprosto vynikající práce! :notworthy:

 

 

Tak to ma bejt,ted muzou dalsich desitky let delat paradu a zena ma radost,to je to nejpodstatnejsi,myslim,ze to za to stalo:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...