Přejít na obsah

Glashütte Original Senator Navigator Panoramadatum


MaxT

Doporučené příspěvky

Dostal jsem nabídku na tyto hodinky. A tak nějak nevím, líbí se mi a nebo ne?

 

Co vy na to?

 

edit:

44 mm průměr

13 mm výška

kaliber 39-47

38 kamenů

28.800

post-2301-0-06770300-1377786763_thumb.jpg

post-2301-0-55425400-1377786770_thumb.jpg

post-2301-0-89571000-1377786935_thumb.jpg

post-2301-0-68286400-1377786944_thumb.jpg

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se libi hodne. Pro nejakeho globe trottera, co se kazde pondeli budi v jinem casovem pasmu jsou idealni. Klasicke B-Uhren to nejsou, datum, casove zony, pruhled, automat, akze pohoda. Znacka spickova, velikost skvela, a podibne nosi Bruce Springsteen a to samo o sobe staci k tomu, aby to byly skvele hodinky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BER !!!!!

 

S BP od IWC co-könig  všech  současných fliegerů !! Myslím, že je to proto, že nejsou tak kánonicky jaegr-bomber germánský, jak požaduje Bandy, ale mají jasný britský šmrnc, přičemž já mám tyhle ještě raději. Bezvadně se vypořádali s nadměrnou velikostí, falešný worldtimer je parádní retro ( mimochodem myslím, že překvapivě užitečný a efektivní)  a panoramadatum tvrdí muziku - a že je jí hodně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen připomenu, že poznávacím znamením echtovních pilotek od GO, aby byly tatsächlich pro navigátory, je fly-back vteřinovky, to je prostě muss...
 

Kdysi jsem volil mezi nimi a IWC Doppelchrono, nakonec jsem je nevzal, protože měly pevné dýnko. Což je sice pro pilotky správně, ale když GO, tak jsem chtěl vidět inhouse strojovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bandy - genau, natuerlich, echtovní flígry bez nulování neexistují !!! Hele, mají tu Nullfunktion i tyhle ?? Protože myslím, že ty bez datumky ji měly. Viděl jsem je jednou na letišti ve výloze a všechno ostatní v tom krámě hravě přebily o několik délek !!

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, chceš přemluvit na to, aby se ti líbily, nebo aby ne? ;)

Spíše asi ne. Jen mám absťák. měl jsem něco v merku a ve 3 případech to nevyšlo a jsem tůůze moc chtivý. :lol2:

Už jsem se viděl s PP na ruce a nic. Tohle to asi nenahradí :frusty:

Dokonce jsem tak moc chtivý něčeho nového, že jsem to chtěl řešit výměnou něčeho z šuplíku za Rolex, chuť byla i na obou stranách, ale vzájemné představy o ceně se dramaticky lišily.

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...