Přejít na obsah

DIESEL Grand Daddy


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Jejej,tenhle krásnej, komplikovanej kousek mi málem utekl a to by byla škoda,hned mám možnost dívat se na všechny  (ne zas až tak docela) ostatní kousky jiným pohledem.Komplikace všeho možnýho,krásné rozvržení a velikost přímo vybízí sundat to, co mám právě na ruce (viz foto) a vyzkoušet tenhle vyšší level !

 

 5693ZWN.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Že Grand Daddy! :D  Keď som zbadal tie fotky, tak som sa tešil na komentáre, som tušil, že tu bude sranda :D

A k tej ozrute.. To je hnus, megahnus, oberhnus. To by som nechcel ani zadarmo nosiť. Ako si to môže niekto kúpiť. Normálne by som toho človeka poslal na psycho vyšetrenie, že prečo?! Jasný toto dôkaz, že sa svet v p. obracia.. Cez víkend som bol po dlhej dobe na didžine a dlhodobý kamoš s ktorým sa stretnem raz za rok mal na ruke Diesel. Kukal som ako puk, takýto tanier na jeho malej ruke, biele rukavičky a trsal ako keby bol mimo.. Celé zle. Ani som sa ho neodvážil na to pýtať, podla mňa by sa hlboko urazil a vyšiel by som ako kkt, že nemám vkus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší na tom je, že tahle "značka" je mezi mladými hodně známá a oblíbená. Dokonce mám pocit, že mít hodinky a mikinu se stejným logem výrobce je přece to správné.

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší na tom je, že tahle "značka" je mezi mladými hodně známá a oblíbená. Dokonce mám pocit, že mít hodinky a mikinu se stejným logem výrobce je přece to správné.

Vždyť to je v pohodě, oni dospějí ;) (první dámské hodinky, co jsem koupil jako dárek byly Emporio Armani :lol2: a fakt byly slušně zpracované vč. tahu, já sám kdysi dávno chtěl hodinky Jaguar - se safírovým sklem, to býval pro mě vrchol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 mít hodinky a mikinu se stejným logem výrobce je přece to správné.

 

jojo.  :-)  gant, hilfiger, diesel, quess, :raygun:  jediny co bych i snesl je Nautica v te kombinaci se stejnou mikinou .  :notworthy:  občas tam je mimo miyotu i  seiko strojek  a má to jachtařský image. takříkajíc svojí tvář.

Upraveno uživatelem Pulsar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 mít hodinky a mikinu se stejným logem výrobce je přece to správné.

 

jojo.  :-)  gant, hilfiger, diesel, quess, :raygun:  jediny co bych i snesl je Nautica v te kombinaci se stejnou mikinou .  :notworthy:  občas tam je mimo miyotu i  seiko strojek  a má to jachtařský image. takříkajíc svojí tvář.

A o co je lepší Nautica než Guess, nedejbože  Hugo Boss jako jasná obleková image?  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o co je lepší Nautica než Guess, nedejbože  Hugo Boss jako jasná obleková image?   ;)

 

Stejnou otázku mi nedávno položil můj synovec. Tak jsem mu doporučil, ať si hodinky nevybírá u krejčího. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o co je lepší Nautica než Guess, nedejbože  Hugo Boss jako jasná obleková image?   ;)

To je stejný :-)  . myslel jsem to tak, kdybych musel si něco takovýho koupit, tak bych šel do nautici z těch módních hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...