Přejít na obsah

Patek Philippe nebo Burberry?


MaxT

Doporučené příspěvky

Povodna otazka vlakna znela: preco PP nezaluje? Odpoved je, ze to nema za potreby. Cielove segmenty u tych dvoch hodiniek z obrazku (aj keby boli okrem napisu identicke, co teda IMO vobec nie su) sa ani trochu neprekryvaju.

 

Inak vyber znacky hodiniek je vecou preferencii kazdeho sudruha a je zbytocne hned odsudzovat a obracat nasilne na vieru. Musime chapat ze pre mnoho ludi su hodinky naozaj iba nastrojom, bez nejakych hlbsich emocii a urcite sa vsetci zhodneme, ze existuje bezpocet miest a situacii, kedy hodinky Armani budu na pomer (zbalene kociciky / cena) dosahovat znatelne lepsich vysledkov, nez Pateky, JLC, alebo Lange. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na posledni vete urcite neco bude, aneb na panerai spis "sbalis" dalsiho paneristu/chronomagistu, nez kocicku z Kozicky.

 

 

Povodna otazka vlakna znela: preco PP nezaluje? Odpoved je, ze to nema za potreby. Cielove segmenty u tych dvoch hodiniek z obrazku (aj keby boli okrem napisu identicke, co teda IMO vobec nie su) sa ani trochu neprekryvaju.

 

Inak vyber znacky hodiniek je vecou preferencii kazdeho sudruha a je zbytocne hned odsudzovat a obracat nasilne na vieru. Musime chapat ze pre mnoho ludi su hodinky naozaj iba nastrojom, bez nejakych hlbsich emocii a urcite sa vsetci zhodneme, ze existuje bezpocet miest a situacii, kedy hodinky Armani budu na pomer (zbalene kociciky / cena) dosahovat znatelne lepsich vysledkov, nez Pateky, JLC, alebo Lange. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že se najdou lidi, kteří si koupí PP jen proto, že jim někdo řekl, že je to nejlepší značka hodinek.

 

su ludia co robia ine divne veci, ale o tych sa tu predsa nebavime. navyse, medzi majitelmi PP ich bude omnoho nizsie percento, nez kdekolvek inde.

 

geometr: sused na ulici ma nautily moonphase v zlate a jazdi v toyote. Hodinky aj auto su zarucene prave a pokial viem nie je clenom fora. Ma aj IWC portuguese tyzdnovky v zlate a mozno aj viac ale popravde nemam chut sa spytat :)

 

mal som na mysli to, ze pokial sa niekto zaujima o hodinky, chodi na hodinkove fora, tak hrabat sa v plytkom svete produktoveho brandingu mi pride v podstate az ubohe. to je ako spoznat miliardu zien a potom si zobrat za zenu tu s najlepsimi kozami.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som na mysli to, ze pokial sa niekto zaujima o hodinky, chodi na hodinkove fora, tak hrabat sa v plytkom svete produktoveho brandingu mi pride v podstate az ubohe. to je ako spoznat miliardu zien a potom si zobrat za zenu tu s najlepsimi kozami.

 

No dobre, tak som úbožiak ...

 

P.S. Keď ona má aj dobrú povahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téma o ničem,argumentace o ničem,debata končící u ženského poprsí a maminčiných haluškách.To vše pro dvoje hodinky,které mají opravdu malou podobu.A co se geometrických tvarů týká,Lego taky narazilo na to,že kostička je prostě kostičkou.A že soudní spor na renomé nepřidá a je negativní reklamou?Ukažte mi dítě,který zajímá prohraný soudní spor o kostičku a nekoupí si kvůli tomu Lego.Takže,kdyby se žalovat dalo,kdyby bylo pro co žalovat,určitě by se žalovalo.A na tom nevidím nic špatného ani negativního,snažit se dokázat světu,že právě tohle je moje myšlenka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...