Přejít na obsah

Samsung Galaxy Gear


Doporučené příspěvky

001.jpg

002.jpg

 

 

Tak co na to vravite? Podla mna koncept je ok, ale do pouzitelnosti to ma este daleko. Nieco ako prve mobilne telefony. Tesim sa, co prinesie buducnost. 

Prekvapilo ma originalne umiestnenie kamery. Paci sa mi spona. 

Urcite by som si to nekupil. ale o par rokov takyto pristroj budem nosit. 

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výdrž 25+ hodin, přitom už na prezentaci v Berlíně u řady hodinek nešlo aktivovat fotoaparát pro nízké napětí. Funkčně - alespoň za mě - je to propadák, nenabízí nic, co by tu už nebylo a za cenu, která je přemrštěná a s omezenou kompatibilitou. Design je na vkusu každého soudruha...

Já si myslím, že na opravdový posun si musíme počkat, toto hodnotím jako urychlenou snahu o předběhnutí Apple s jejich iWatch, o kterých všichni mluví, ale nikdo je neviděl. (Mimochodem - Apple má údajně požadavek, aby jeho hodinky vydržely alespoň 7 dnů.)

Abych nebyl negativní, tak jako velmi zajímavý koncept vidím Cocoo watch, které nesuplují smartphone, ale rozšiřují jeho funkce (navíc baterka má vydržet rok). Každopádně budoucnost by měla jít cestou ohebného displeje, biometrických senzorů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matiniela

Podle mě je to pěkný hnus. Myslím, že Samsung neudělal žádnou revoluci. Kamera je nepraktická, když máš ruku na stole může se ti rychle podřít. Je to propadák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahojte.

Otec si kúpil tieto hodinky ale nejak sa mu nedarí ich spárovať s Note2. Údajne aplikácia potrebná na spárovanie neexistuje. Ak ich niekto máte, mohli by ste mi poradiť postup? V krajnom prípade má aj Galaxy S3.

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.

Otec si kúpil tieto hodinky ale nejak sa mu nedarí ich spárovať s Note2. Údajne aplikácia potrebná na spárovanie neexistuje. Ak ich niekto máte, mohli by ste mi poradiť postup? V krajnom prípade má aj Galaxy S3.

Ďakujem.

Spárování by mělo být funkční po aktualizaci na Android 4.3. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za OT, ale musím reagovat.

 

brumko: to není tím, že by byl taťka smolař, ale ty nenažrané firmy se snaží nám tu cpát takové klumpy, které pak ani nenaspáruješ nebo nefungují, tak jak mají. To platí obecně. Já jsem zamrznul na telefonu - foto níže :) a rozhodně nelituji, protože si zavolám, napíšu SMS a nic jiného neotřebuji. Nabíjím co 14-dní!!! Mám už třetí od roku 2002 a to používám dvě souběžně.

 

Tady je jeden z posledních inzerátů, kdy jsem kupoval já(ne přímo tento, ale cena byla 7.200,-Kč), našel sem ho ještě v oblíbených: http://mobily.hyperinzerce.cz/mobilni-telefony-nokia/inzerat/5856118-original-nokia-6310-i-puvodni-nemacky-original-nova-nabidka/

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firmy nemuzou za to, ze si nekdo nenastuduje dokumentaci a kompatibilitu. Nebo byste chteli aby lidi jenom volali a smskovali? A platbu za elektrinu chodili platit na prepacku na postu, kazde rano kupovali papirove Pravo a dopisy psali pavim perem a na odpoved cekali dva tydny? Nebo byste chteli aby nove chytre hodinky byly kompatibilni s 6310kou, jinak je to "klump"? To jsou hrozne kraviny tohleto.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firmy nemuzou za to, ze si nekdo nenastuduje dokumentaci a kompatibilitu. Nebo byste chteli aby lidi jenom volali a smskovali? A platbu za elektrinu chodili platit na prepacku na postu, kazde rano kupovali papirove Pravo a dopisy psali pavim perem a na odpoved cekali dva tydny? Nebo byste chteli aby nove chytre hodinky byly kompatibilni s 6310kou, jinak je to "klump"? To jsou hrozne kraviny tohleto.

 Já jsem přeci nepsal nic o tom, že bych chtěl, aby "chytré" hodinky byly kompatibilní s 6310 :D . Jjá jsem pouze vyjádřil svůj názor na tyhle "chytré telefony", které Tě nevzbudí po ránu(HTC), když ho máš vypnutý, probudíš se a už Ti ukazuje, jak je asi venku :) . Já mám telefon od toho, abych se dovolal/byl na přijímu, popřípadě někomu napsal SMS a aby mě vzbudil, jinak jen na nic nepotřebuji. Na ostatní věci mám NTB. Čili bylo to jen vyjádření mého názoru, možná pro někoho hloupého, ale je mi dvaatřicet a má těchto rádoby vymožeností po krk. Ale každý má nějaký názor na věc, proto respektuji i ten Tvůj.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

To ja mam 5 let stare pocket PC s windows mobile, nic novejsiho nepotrebuji, ale je pravda, ze bez internetu a navigace v mobilu uz bych byt dneska nechtel - nektere moderni vymozenosti taky nemam rad, ale internet a navigace v mobilu cloveku dost pomuzou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mě se to líbí. Teď musím kvůli každé blbosti sahat pro telefon do kapsy, otevřít flipový kryt, probudit telefon "on" buttonem, odemknout a podívat se. Pak telefon uspat, zavřít flipové pouzdro, vrátit do kapsy. Takhle bych jen zmáčkl tlačítko na hodinkách a je to.

 

Škoda jen, že jsou fakt hnusný. Funkce mají super a možnosti pro vývojáře jsou neomezené, ale ten design...

 

To už i můj iPod vypadá ve "wristwatch" módu lépe...

 

 

Watches_2_620x465.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja mam 5 let stare pocket PC s windows mobile, nic novejsiho nepotrebuji, ale je pravda, ze bez internetu a navigace v mobilu uz bych byt dneska nechtel - nektere moderni vymozenosti taky nemam rad, ale internet a navigace v mobilu cloveku dost pomuzou.

 

Máš recht, navigace v mobilu je super věc, to potvzuji. Na internet mám NTB, vůbec jsem si nesednul s tabletem, prostě pro mě je NTB nepostradatelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...