Přejít na obsah

Samsung Galaxy Gear


Doporučené příspěvky

No, Galaxy S5 má právě finger touch, ale Galaxy GEAR FIT by to měl měřit normálně podle tepu na zápěstí. Podle mě to bude fungovat dobře, není to zas tak nic převratnýho....

to si právě myslím že něco převratnýho je. zkoušel to snad každej výrobce sportesterů a někteří to i vyrábí ale funkčnost je velmi špatná. vadil mi hrudní pás a hledal jsem alternativu ale i prodejci zápěstních měřičů mě od toho zrazovali. mno uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
20140522_092212.jpg

 

Mám ho od úterý, povedl se mi za rozumné peníze. Měří celkem přesně porovnával jsem to se sport testry s hrudním pásem Suunto a Polar a odchylka byla -+3-5, což mi přijde dostatečné.

Měření jde ve dvou fázích. Jedna je taková, že si zvolíš ,že chceš změřit puls a musíš vrdžet chvilku v klidu a druhá je při běhání, tam to má údajně měřit v nějakých intervalech, ale jelikož běhám jen když mě někdo honí,tak nevím... Historie měření jde zobrazit jak v náramku,tak v aplikaci v mobilu, která to může celé zprůměrovat, nebo zobrazit klasický deník, je toho moc...

 

P1020487.jpg

 

Koupil jsem to hlavně na kolo, protože moje oblíbené Endomondo potvrdilo podporu GearFit a spolupráci se Samsungem, takže doufám v lepší možnosti do budoucna.

 

Hlavní plus pro mne je to, ža na náramku mohu číst zprávy,maily,upozornění kalendáře,E-bay,Viber,WhatsApp a jdou s ním i zdvořilou sms /která jde nadefinovat/ odmítnou hovor, což je pro mne přínos,protože jsem na kole musel zastavit, podívat se kdo volá.....

 

Jinak ho provozuji s Galaxy Note 2 a všecho běží jako na drátkách.

Nabyl jsem ho v úterý dopoledne asi na 94% , protože jsem neměl čas a dost s tím blbnul a teď/ ve čtvrtek před obědem/ jsem na 41% a to mám pořád zapnutý krokoměr a tisíckrát změnil vzhled a pod.

 

Ideální hračka pro datasexuála, za kterého jsem se doposud nepovažoval :whistling: , ale uvidíme,jak mě to bude dlouho bavit.

Upraveno uživatelem Tikal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky uz je mam nejaky ten patek... Taky jsem je koupil na kolo a doufam, ze to Endomondo s tim pujde co nejdrive, protoze jinak je to na kolo nepouzitelne. Co chvili se mi odpoji a u ho nenapadne se znovu zapnout. Nevim jestli je to ztratou GPS signalem nebo ze slezu z kola ale docela me to irituje. Endomondo je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím vše ok, ale na kolo jsem se nedostal, nicméně jsem prubnul mod běhání na benťasu a šlo to, sice to naměřilo hamotiny a místo dvou hodin to naměřilo jenom jeden a půl, ale to mohlo být i tím,že jsem měl na konci baterku na 2% :whistling:  Jenom jsem nenašel záznam tepu,ale na to se musím podívat, jestli to mám vůbec nastavené...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...