Přejít na obsah

Pořadí volby potápek roku 2013 - watchtime.net


Frostie

Doporučené příspěvky

možná to někoho zaujme. Volba potápek roku 2013 v několika cenových kategoriích.

 

http://www.watchtime.net/nachrichten/taucheruhrenwahl-2013-die-ergebnisse/

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě,díky.Už to projíždím a sakra,kde koupili ty Davosy argonautic lumis do tisíce éček?Jinak tritium je hodně zvedá,myslim schopnostma.A že by od 1000-2500 éček nebylo pro třetí místo nic lepšího než Hydry v chronu od Longines?No musim říci,že co skupina to výhrady.Jdu dál zkoumat.Skvělý Aquisy s meřením hloubky ponoru,v týhle cenovce velmi dobrý kandidát.A nad 5.000,- mi tam dost chybí IWC Aquatimer s hloubkou ponoru a nebo třeba tahle specialitka

 

 

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stowa asi oprávněně, ale viděl jsem ty Mido a jsou strašně fotogenické, ale v reálu to taková sláva není. úplně stejně jsou na tom Davosy. Málem jsem si je koupil. Sice ne lumis, ale argonautic v chronu. Za těch pár minut na ruce se mi okoukali :( 

 

Jinak souhlasím s Aldou, ML jsou skvělý i ta série Pontos na NATO strapu v chronu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Davosy je omylom foto chrona, inak sú naozaj hlboko pod 1000 Eur.

 

S prvými miestami až taký problém nemám.

- Stowa podarená

- nový Rasmus na wristshotoch vyzerá zaujímavo (na rozdiel od sterilne a nepodarene vyzerajúcich oficiálnych fotiek)

- nad Omegami sa tu tiež už ochkalo

- akurát Panerai úplne mimo mňa, ku JLC sa rdšej nevyjadrím, lebo bude flame a UN IMHO patrí na prvé miesto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak bezvadně seděj na ruce,maj parádně tvarovaný nožky pouzdra a na ně navazující první článek tahu.Luneta je ovládaná horní korunkou,po zatlačení se volně otáčí,po uvolnění se korunka otáčí ale už mimo lunety.Bezva systém zabranˇující písku poškození chodu lunety,jak se stává u venkovních.Tah má perfektní sponu,je krátká a nepřekáží,parádně udělaná a jsou to moderní hodinky.Hodíme je na řemen a hned máme parádní vintage.
 

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...