Přejít na obsah

Výstava Hodiny a klenoty Holešovice


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nechápu proč dělá, co dělá.

Ty chápeš jeho počínání? Však se před ním můžou schovat všichni kýčaři v hodinkovém průmyslu.

chápu. vyrábí hodinky na zakázku a přání zákazníka. jak sám řekl jeho hodinky vznikají u kávy. takže to není tak že vyrobí nějakou šílenost a pak na to hledá kupce ale naopak. takže když je přání zákazníka velkej průměr, zlato, estravanvce, kameny nebo co já vím třeba bobek od králíka tak proč mu to nesplnit? prostě ukázka zručnosti šperkaře a navíc tam necpe etu takže i pěkná hodinářské práce od jednoho člověka. nechápu spusty jiných počínání v hodinářským průmyslu ale tohle tam nepatří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, ale tímhle dílem bych se zrovna nechlubil na výstavě. Pochybuju, že tohle je pro někoho, když je tam na ručkách LS.

Je to subjektivní, vím. Mě z toho natahuje. Pokuď si myslel extravaganci, tak té je fakt neúrekom.

LS tam bude vždycky a už jsou dávno prodaný. a jinak já netvrdím že se mi líbí ale to je subjektivní a najdou se tady i borci krterým se nelíbí PP jen prostě chápu proč to dělá. hlavně dělá co ho baví a dělá to dobře a držím mu palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s nim mluvil taky a i kdyz ty hodinky vypadaji jak pro ruskeho cara, pochopil jsem, co vsechno do nic dal. Zkoumal i odlesky rucicek skrz to sklicko,ktere je vlastne vybrousena lupa. A zpusob, jakym o to mluvil by, myslim, zduvodnil jeste vetsi kyc.

To SCIFI: Byl jsi tam v patek cca ve 13-14hodin ? Pokud ano, poslouchali jsme to spolu.

Upraveno uživatelem PetrM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s nim mluvil taky a i kdyz ty hodinky vypadaji jak pro ruskeho cara, pochopil jsem, co vsechno do nic dal. Zkoumal i odlesky rucicek skrz to sklicko,ktere je vlastne vybrousena lupa. A zpusob, jakym o to mluvil by, myslim, zduvodnil jeste vetsi kyc.

To SCIFI: Byl jsi tam v patek cca ve 13-14hodin ? Pokud ano, poslouchali jsme to spolu.

byl jsem tam ve čtvrtek kdy bylo málo lidí takže jsem s ním cca 15 minut mohl kecat sám. je to fakt šperk. názyvat šperky kýčem asi můžeme ale já s tím nesouhlasím a raděj se pokloním jeho zručnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem tam ve čtvrtek kdy bylo málo lidí takže jsem s ním cca 15 minut mohl kecat sám. je to fakt šperk. názyvat šperky kýčem asi můžeme ale já s tím nesouhlasím a raděj se pokloním jeho zručnosti

Já už jsem úplný trotl, jsem tam byl hned čtvrtek (už se mi nějak pletou dny), ten čas sedí. A povídali jsme si tam zhruba 10 minut. No a ten pojem kýč jsem použil obrazně a s velkou nadsázkou. Je to z toho mého textu určitě cítit, stejně jako velký obdiv k lidem, kteří toto dokáží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem úplný trotl, jsem tam byl hned čtvrtek (už se mi nějak pletou dny), ten čas sedí. A povídali jsme si tam zhruba 10 minut. No a ten pojem kýč jsem použil obrazně a s velkou nadsázkou. Je to z toho mého textu určitě cítit, stejně jako velký obdiv k lidem, kteří toto dokáží.

no časově jsem tam byl od 15 takže jsem se serynem mluvil asi kolem 16. u tebe jsem ten kyc pochopil. reagoval jsem na ostatní. přál bych každýmu kdo to tvrdí aby měl možnost hodinky vidět a mluvit s mistrem serynem. to už je ale na vlastní vlákno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak tam raději nepůjdu, a to i přes možnost hodinek v neuvěřitelné cené 1617 kč zdarma při předplatném časopisu na 2 roky.... :eek:  :lol2:

 

Díky za upozornění. Málem mi ta fenomenální akce unikla :giljotiini: . Rychle rychle, než budou všechny pryč  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove muzu se zeptat o jaky predplatny se jedna protoze sem tam si koupim nejaky casopis o hodinkach ale mrzi me ze v nem neni nejake okenko neco jako bazar a nebo radosti do 10tis 20tis atd. Ale k predlatnymu asi zadna parada vetsinou to byvaji nejaky ice watch a podobny hodinarsky skvosty ne?

 

Jinak na vystavu se chystam a doufam ze si taky z ni odnesu neco vic nez informace...znate to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milí kolegovia,

 

radi by sme vás pozvali na výstavu Hodiny a Klenoty, ktorá sa uskutoční v dňoch 2.-4.10. v pražskej Inchebe.

http://www.incheba.cz/kontakt.html

 

post-461-0-34455400-1411836421_thumb.jpg

 

Zo značky Epos budú k dispozícii napr. tohtoročné novinky:

 

- Originale 3427

post-461-0-60803200-1411836942_thumb.jpg

 

- Emotion 3392 LE

post-461-0-06742800-1411836961_thumb.jpg

 

- Emotion 3390 24h

post-461-0-32807000-1411836980_thumb.jpg

 

- Oeuvre d art 3419

post-461-0-27955500-1411837104_thumb.jpg

 

Okrem toho budú k dispozícii modely z aktuálnych kolekcíí značiek Epos i Davosa.

 

Takisto budeme mať k nahliadnutiu (či kúpe) i cca. 50 modelov antik hodiniek. Ako vreckových, tak i náramkových.

 

V prípade, že máte záujem o bezplatnú vstupenku - prosím kontaktujte ma súkromnou správou.

 

Tešíme sa na vás :)

Upraveno uživatelem Kasper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...