Přejít na obsah

Výstava Hodiny a klenoty Holešovice


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Super. Skoda, ze uz v tom case budem opat v zahranici. Urcite by som sa prisiel pozriet. Budes tam mat aj modely z ktorych vznikne limitka chronomagu?

 

Áno, budú tam i Ternos Professional a Military 42. V PVD verzii vo vitríne a v ocelovej verzii na mojej ruke :)

Upraveno uživatelem Kasper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, to budú tie isté kusy, čo budú v Inchebe v BA? Koľko cca rôznych modelov Epos? Bolo by pre Teba príliš náročné hodiť sem zoznamík, ktoré presne uvidíme? Ak je to príliš veľa kusov, tak jasné, že Ťa nechcem zaťažovať, ale ak nejakých 15 apod, to by sa hádam dalo... Vďaka

Upraveno uživatelem Mutko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O nejaké konkrétne áno, ale preberám ich v hlave viac a nevylučujem, že ma naživo osloví nejaký ďalší. Ale je to vlastne jedno, lebo do Prahy určite nejdem, ale keď bude Epos v BA, tak to zase určite pôjdem bez ohľadu na konkrétne modely. A od Teba sa dá aj priamo kúpiť? Líši sa cena nejako od cien v toptime?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos to je nejake divne, stezovalo si i par prodejcu hodinek a hodinaru, ze dostali jen jednu vstupenku na IČO a doted kazdy rok chodilo 2ks a nekdy i vic. Hodinari si mezi sebou volaji a posilaji si volnasky, kdyz nekdo nejede. Asi se zmenila politika vystavnictvi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ahoj! Libor Hovorka, člověk, kterého asi znalcům nemusím představovat, bude mít na této akci sérii přednášek s názvem "Známé i skryté kapitoly historie hodinek PRIM" a to v rámci výstavy v termínech: 24. 9. od 13:00, 25. 9. od 11:30 a 26. 9. od 11:30.

 

Chtěl jsem se zeptat, jestli se tam někdo chystáte a byli byste ochotní jeho přednášku nahrát na video a uploadnout na internet. Já to bohužel nestíhám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnešní návštěva v čase 16 až 18 hod a za sebe Brož krása, hlavně ty s tou lupou :eek: a Prim nástěnné Diplomat a Orlík doma  :clap: A za přednášku taky budu rád. Já to časově nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, byl jsem dnes na veletrhu a bohužel si musím postěžovat na neuvěřitelně nelogické počínání ALTRA na veletrhu.

 

Na veletrh jsem šel, čekal a těšil se na nákup:

1x budík - plynulá vteřinovka, měl jsem předvybrané 3 favority přímo z jejich stránky

2x nástěnné hodiny - plynulá vteřinovka, ideálně lumi, měl jsem předvybrané 3 favority

 

Jejich počínání mě (k mému smutku) opravdu dostalo:

 

1) to co je na výstavě vám stejně nemůžeme prodat (pošleme poštou)

2) vitríny nejdou otevřít takže si to nemůžete vyzkoušet (!! ani náramkové hodinky, mimo nástěnných nic)

3) veletržní sleva není (!)

4) stavte se u nás v kamenném obchodě - otevíračka po-pá 8-15 (co to je v dnešní době, co lidi co chodí do práce??)

5) hledal jsem to před nima přímo na svém tel. a responsive jejich webu pro telefony a tablety je hrozný, navíc nelze vyhledávat podle konkrétních parametrů

 

prodejce byl příjemnej.

 

 

sečteno podtrženo, chtěl jsem jim tam udělat kšeft, samozřejmě chápu, že pči tom množství co Seiko vyrábí, nemohou mít na stánku všechno, ale ani na to co tam mají se nedá pořádně podívat, vzít do ruky, rovnou koupit.

 

Je mi to líto, Seiko mám rád, ale s takovýmto přístupem a nastavením českého dovozce to asi půjde špatně. Mezi 8-15 se do jejich obchodu ještě někde na Praze 9 nedostanu. 

 

ACHJO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...