Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Aukce skončena a jsou fuč. Nebo se objeví jinde? 

http://aukro.cz/panske-hodinky-heuer-carrera-automatic-chronograph-i4870622757.html

 

 

Už jsem se na ně díval. Kdybych o nich uvažoval, nechal bych si poslat fotku dýnka. Vypadají ale, že jsou OK: 

 

 

JJ Poslední dobou se tam vyplavují pěkné kousky

 

 

Komunikoval jsem s paní ty hodinky znám, cena je dobrá tak za pětatřicet, padesát je podle mě moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdo je má, kdo dokáže utratit peníze na dárky za tyto krásky, kdo je posedlý a duševně nemocný touhou po dalších a dalších hodinkových kráska, kdo se dostane do pekla za zkreslování cen, které říká manželce? No já to jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D, to uz je pomalu na sraz gold plated heueru!

Tak kdo je má, kdo dokáže utratit peníze na dárky za tyto krásky, kdo je posedlý a duševně nemocný touhou po dalších a dalších hodinkových kráska, kdo se dostane do pekla za zkreslování cen, které říká manželce? No já to jsem.

Upraveno uživatelem blackhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdo je má, kdo dokáže utratit peníze na dárky za tyto krásky, kdo je posedlý a duševně nemocný touhou po dalších a dalších hodinkových kráska, kdo se dostane do pekla za zkreslování cen, které říká manželce? No já to jsem.

to jako fakt? Tak to gratuluju a vítej v klubu. 

Doufám, že cena byla o hodně příjemnější než ta původně inzerovaná. 

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdo je má, kdo dokáže utratit peníze na dárky za tyto krásky, kdo je posedlý a duševně nemocný touhou po dalších a dalších hodinkových kráska, kdo se dostane do pekla za zkreslování cen, které říká manželce? No já to jsem.

Gratuluju!! Vždycky mam dobrej pocit když takový pěkný kousky vezme někdo z fóra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky všem, zítra nafotim, jsem teď na pokru a ještě se držím. Nejsou top, ale jsem spokojen, pouzdro je v celku dobré, bude chtít přeleštit skličko, mám jedinou fotku v telefonu, kterou jsem fotil ráno, když jsem se s nima mazlil.post-26335-0-18795200-1418079459_thumb.jpgpost-26335-0-18795200-1418079459_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdo je má, kdo dokáže utratit peníze na dárky za tyto krásky, kdo je posedlý a duševně nemocný touhou po dalších a dalších hodinkových kráska, kdo se dostane do pekla za zkreslování cen, které říká manželce? No já to jsem.

paráda chlape..tak to bylo k Mikuláši....no a co přinese Ježíšek ???? :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, jenom by mne zajímalo, za kolik to bylo pro manželku. Jelikož jsem také ženatý, tak odhaduji, že něco okolo 10 T a to ještě mocně kroutila hlavou, co si to za magora dát takové peníze za něco tak zbytečného, jako jsou ty divný zlatý hodinky... :lol2:

Upraveno uživatelem Tikal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tikal: Myslím, že jsme na tom všichni stejně a rozumíme si:) Když jsem v létě koupil zánovní Seamastery za "10.000" a v návalu duševní pohody se doma prořekl, že se dělají bez chrona i v dámské velikosti a jsou "ještě levnější", tak moje drahá polovička přišla s nápadem, že by nebylo špatné mít stejné hodinky v pánské a dámské velikosti a že by nám to spolu ještě víc slušelo... Že by to byl hezký dárek k vánocům. No, vysvětlil jsem jí, že to jsou NATAHOVACÍ hodinky, které by musela každý den natahovat, a pokud by zapomněla, hodinky by se zastavily a blbě by se seřizovaly. Uznala, že by ji to nebavilo a že to tedy není dobrý nápad:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komunikoval jsem s paní ty hodinky znám, cena je dobrá tak za pětatřicet, padesát je podle mě moc.

 

 

Tak kdo je má, kdo dokáže utratit peníze na dárky za tyto krásky, kdo je posedlý a duševně nemocný touhou po dalších a dalších hodinkových kráska, kdo se dostane do pekla za zkreslování cen, které říká manželce? No já to jsem.

Ráno tady vlezu a nestačím valit oči. :eek: Žije to tu jak na Václaváku.Gratuluji ji k pěkným kouskům. :clap: .Zajímalo by mě jestli ta paní šla tedy s cenou dolů ,nebo ne? :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...