Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Dzos: Když jsem po otci zdědil jeho fortisky (jsou na společné fotce), tak říkal, že se tehdy rozhodoval, jestli fortisky z Tuzexu kousek od Staromáku, nebo barevnějši Omegy z Václaváku. Byl na vojně v Praze. No a protože mu Omegy vyprodali dřív, než se stačil rozhoupat, a hlavně sehnat peníze, vyhrály to fortisky. A o těch omegách několikrát mluvil. Když jsem mu ty Omegy z aukra i s účtenkou z Václaváku ze 74tého roku ukázal, byl úplně mimo.

No, řeknu to takhle, to nešlo nekoupit, protože ty Omegy a tátovy Fortisy prostě z mého pohledu patří k sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,blbne me net a smotal jsem dva prispevky.

Maldy bych se rad optal na tu zlutou vterinovku,ta je paradni a nikdy jsem ji nevidel ( sam mam orandzovou a neni tak originalni) . A mas recht,hujer neni vse :-)))),kombo fortis/omega je kepsi.

Filipinek- moc pekny,tah bych snad neresil,kuze by bodla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni, co jsem ze sentimentu skladoval ve skrini, mi "nenapadne" vyhodila byvala pritelkyne. A byvalou je uz hezkych par let...

Tak az se rozhodnes skoncovat i s timhle skvostem,dej vedet :-))),vlasy na to mam,pejzy dorostou :-))((. Kdyby me je nekdo odtud nevyfoukl na jednom ze srazu :-))),tak uz jsem je taky mel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...