Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

troufám si tvrdit, že mají jinou lunetu...

Já si to myslím taky. Luneta vypadá moc nově a přesně taková se prodává na ebay (aftermarket). Může to být nekvalitníma fotkama, ale číslice by měly být ostré a mít lehce jiný font (vidět to je na čislovce 7).  A asi by tam taky neměl být lumi bod.

post-27970-0-45666400-1418993917_thumb.jpg

Toť můj laický názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi, taky si myslím že jsou ok. Ručky jsou uvnitř upadlé,šroubek možná chybí, sklíčko možná není origo akorát mě zaráží, pan má 2 účty a zakládá si novy jako začátečník. Chtěl jsem je pro bratra k vanocum. Co mám ty heuer, chtěl by nějaké taky. Jinak díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Exportní verze lunety (mají to tak i Viceroye). Za mě jsou vpoho, lumibod je dost tmavý na aftermarket, ale těžko říct. AM má i jinačí průsvit, trošku jinak sedí v kovu.

 

díky moc..zase jsem se něco přiučil...ikdyž ta standardní mi k nim sedí nějak víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš, že to může mít vliv na cenu takového modelu ????..že je to jako "nestandardní" provedení ať již směrem dolů či nahoru ????  pokud je náš trh "zaplaven" exportními verzemi, tak se z toho zde stává pomalu standard...ale jak na takové modely nahlížejí třeba zahraniční sběratelé ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu jsem prohlédl fotky z inzerce, trošku si je zvětšil. Kouknul se na font, ale trošku jsem nesvůj z toho lumibodu.

Hodinky z photowatches.eu mají určitě AM lunetu. Tady to teda vypadá, že to nejspíše je taky aftermarket. Omlouvám se za mystifikaci.

Font písma napověděl - je i trošku tenčí.

 

post-21738-0-60954800-1418995983_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš, že to může mít vliv na cenu takového modelu ????..že je to jako "nestandardní" provedení ať již směrem dolů či nahoru ????  pokud je náš trh "zaplaven" exportními verzemi, tak se z toho zde stává pomalu standard...ale jak na takové modely nahlížejí třeba zahraniční sběratelé ????

Vždycky to má vliv a tady určitě taky, ale momentálně asi ne moc velký. Ale na eBayi se dá někdy těžko rozpoznat překupník, neználek či sběratel, takže někdy vznikají divné ceny, ze kterých se někdy nedá udělat závěr. Je to spíš o momentální poptávce.

Teď bych řekl, že je obrovská sháňka po Heuerech hlavně v Česku a ceny jsou hodně vysoko. Ceny se teď moc podle mě neliší, jestli tam máš tachymetrickou stupnici nebo exportní vložku. A navíc, pokud je original, tak to nemá vliv. Dokonce si myslím, že teď u cen u nás už ani nehraje roli, jestli tam je AM luneta. Prostě je o ně zájem.

Upraveno uživatelem VintageLover
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu jsem prohlédl fotky z inzerce, trošku si je zvětšil. Kouknul se na font, ale trošku jsem nesvůj z toho lumibodu.

Hodinky z photowatches.eu mají určitě AM lunetu. Tady to teda vypadá, že to nejspíše je taky aftermarket. Omlouvám se za mystifikaci.

Font písma napověděl - je i trošku tenčí.

Prosím tě u tohoto obrázku je podle mě vyfocená i krabička ?Mě se tahle fotka na inzerci nezobrazila.Podle mě jsem našel podle bílého leskyma zde: http://www.ebay.de/itm/HEUER-BOX-UHRENBOX-AUTOMATIC-RED-ROT-AUTAVIA-MONACO-CARRERA-70ER-JAHRE-/121519741575?pt=DE_Mode_Accessoires_Uhren_Schmuck_Uhrenk%C3%A4sten&hash=item1c4b241a87

Tak že možná na bílém leskymu někde vyplave origoš kovový tah :tongue_ss:

Upraveno uživatelem Jan7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...