Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

No jsou fajnovy a ted uz jen to Euro pod petadvacet :)

děláš si zálusk na tyhle NOSky ???

http://uhrforum.de/heuer-montreal-110-503n-t187106

 

pán už je tam má dlouho...bude slušně vyměklej...udivíš..pustí je za dvoku .. :)

 

A kolikate narozeniny slavily Autavie? :)

Narozeninova prochazka s drahou polovickou. :)

 

Fakt nadhera!!! Stve me, ze jsem chtel dnes na olomoucky sraz a nedopadlo to...

Dnes jsem nasadil nový hadr ...  a jsem spokojený :)

attachicon.gifherma2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem nasadil nový hadr ...  a jsem spokojený :)

attachicon.gifherma2.jpg

Herrgott. Opravdu svěží vánek mezi krásnými Hujerkami.

 

Nevím jestli jste to tu už neřešili, ale mn? vrtají hlavou tyhle ... mn? se o nich už dvakrát zdálo... jak jsem je koupil a Valis je dal do cajku ... chlapi vemte je někdo, chci strávit klidné vánoce :-) a prachy mám teď akorát na novou fasádu.

 

http://www.chrono24.cz/vulcain/chrono-incabloc--id2870369.htm?dosearch=true&query=vulcain&sortorder=1&urlSubpath=/vulcain/index.htm&manufacturerIds=308

Fasáda počká, hodinky ne :) Ale pravda, zrovna tolik by se mi za ně dávat nechtělo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Dnes jsem nasadil nový hadr ...  a jsem spokojený :)

attachicon.gifherma2.jpg

 

Jedním slovem nádhera!

 

Hadr jsem prozatím žádným hodinkám nepořídil, nicméně čas od času mne tu některá fotka přesvědčí o tom, že to minimálně kompozičně má smysl. A tohle je zrovna jedna z nich...

 

 V katalogu byly v letech 72 a 74 a stály tehdy 270 USD

 

Pane jo, tož tomu se říká dlouhodobá investice - lepší než akcie. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono je ale třeba taky zhodnotit inflaci. Třeba Omegy s lemánií 861 stály v Klenotech v roce 1974 4.200,- Kčs a průměrná mzda byla v té době něco přes 2.200,- Kč (zdroj - internet) dnes je průměrná mzda kolem 25.000. Omegy s tím samým stojkem seženeš přes internet od 70.000 nahoru. Fortisy stály v tom samém období (1974) v Tuzexu 2.500 bonů, takže se svou cenou blížily taky k 5.000,- Kčs.

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autavie mají 2 roky se mnou. Jinak 41. A ja si nadělil k predevcirejsim 26. narozkam taky něco. :)

 

Moje nova svatá trojice. :)

 

velká gratulace k hodinkám...a alles Gute k narozkám....myslím, že ta Financova limitka je z dnešního pohledu ještě nedoceněná....

 

Karle když vezmu Tvůj věk a sbírku hodinek...a cestu, kterou jsi k nim ušel...tak přemýšlím, co nám tady budeš za krasavce "předvádět" v Tvých padesáti....mimochodem...to já už budu mít špatný zrak...a neuvidím na monitor...a internet si budu muset asi promítat na doma zeď....ale i tak se těším... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autavie mají 2 roky se mnou. Jinak 41. A ja si nadělil k predevcirejsim 26. narozkam taky něco. :)

 

Moje nova svatá trojice. :)2e879335e36fa9ebf244f3b2fe734abf.jpg

Karle, taky gratuluju k obému. Ty orlíky vypadaj dobře. A svatá trojice? Tak se koukej těm omegám pěkně omluvit za ty čachry, cos tu s nima dělal :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedním slovem nádhera!

 

Hadr jsem prozatím žádným hodinkám nepořídil, nicméně čas od času mne tu některá fotka přesvědčí o tom, že to minimálně kompozičně má smysl. A tohle je zrovna jedna z nich...

 

 

Herrgott. Opravdu svěží vánek mezi krásnými Hujerkami.

 

 

akt nadhera!!! Stve me, ze jsem chtel dnes na olomoucky sraz a nedopadlo to...

 

 

tyhle hodinky se mi moooc libi, maji svoje kouzlo a pro me lepsi jak kdejaky standratni model Autavii atp

 

 

Jak hadr nemusím, tak jim fakt sedí. Na ruku bych to nedal, ale jde k nim, jako by se s nima prodával. Fakt pěkný.

 

Pánové jsem rád, že se moje Hermy líbí. Už když jsem ten nato kupoval tak jsem tušil, že bude pěkně sedět, ale výsledek mě opravdu mile překvapil.

Hodinkám říkám Autavie (carrery) pro "chudé", na druhou stranu je tady kromě mě asi nikdo nemá, zato s autaviemi jako by se roztrhl pytel :) :)

 

Karle gratuluji k narozeninám i svaté hodinkové trojici. Takovou bych si dal líbit také !!

 

Přeji Vám všem, vintážníkům, šťastné a veselé vánoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi. Jeste jednou díky všem. :) Moc jste me všichni potesili a hlavně financ za realizaci celého projektu.

 

Vím, kam se ted ubírat. :)

Saturovany jeste nejsem. :)

 

 

Přeji všem bohatého vintazniho chrono Ježíška a do Nového roku spoustu pěkných kousků, ba hlavně těch se stopkama. :)

 

Díky Vám, ze to tady žije. Kloboucek a poklona. :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...