Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Já ti nevím Péťo. Z těch starých kousků mám všeobecně strach a dát za to tolik peněz. Rád hodinky nosím a tyhle by ani na ruce nevypadaly moc hezky (můj názor).

Radši Monaca, k tomu Silverstone, GMT Autavia, starý Daytony, El primera, Enicary Jet Graph, starý Breguety v chronu, Tudory Snowflake, Omega Holy Grail a ještě by mi zbylo na cestu kolem světa.  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silverstony jsou pecka. K tomu něco v hibeatu a jsem spokojený

 

attachicon.gifmsg-13546-0-23381200-1442611267.jpg

Pěkná sbírka. Ještě že aspoň jeden z těchto kousků se u mě nachází. Ale k tomu nějaké A384, 385 nebo 386 by byla paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím Péťo. Z těch starých kousků mám všeobecně strach a dát za to tolik peněz. Rád hodinky nosím a tyhle by ani na ruce nevypadaly moc hezky (můj názor).

Radši Monaca, k tomu Silverstone, GMT Autavia, starý Daytony, El primera, Enicary Jet Graph, starý Breguety v chronu, Tudory Snowflake, Omega Holy Grail a ještě by mi zbylo na cestu kolem světa.  :lol2:

 

Legendární hodinky s vodotryskem by Tě vyšly levněji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nemá cenu se ptát, jestli to jsou hodinky odtud, protože to každý pozná.

http://www.kralovstvihodin.cz/heuer-carrera-chronograf-s-datumem-1041

 

Mají nějaký příběh? Takové Carrery se opravdu nikdy nedělaly.

http://www.onthedash.com/fakes.shtml

 

EDIT: Mezi nožkama by měla být reference. Pokud tam není, tak je to špatně. Pokud tam je a google TI háže jiné nebo žádné hodinky, tak je to taky špatně.

Upraveno uživatelem VintageLover
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to som uvazoval, ci im nevenovat vlastne vlakno v sekcii "Pochvalte sa novymi prirastkami". :D Zistijem, ze az chronomag je to prave vzrusenie. :)

Upraveno uživatelem Lacoh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jovani, nic ve zlém, ale nechceš frekvenci dávání stejných fotek stejných hodinek s doplňkem, který a ni nechci komentovat, omezit? Za posledních 24 hodin už jsou tu ty tvé Seika potřetí. Máš je hezké a určitě ti dělají radost, což Ti přeju. Ale co je moc, je moc... Můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jovani, nic ve zlém, ale nechceš frekvenci dávání stejných fotek stejných hodinek s doplňkem, který a ni nechci komentovat, omezit? Za posledních 24 hodin už jsou tu ty tvé Seika potřetí. Máš je hezké a určitě ti dělají radost, což Ti přeju. Ale co je moc, je moc... Můj názor.

Taky nic ve zlém. Ale na to, že jsi tady registrovaný rok, jsi docela přísnej cenzor. Jestli jsi si všiml, jednou ty hodinky má na tahu, a podruhé na řemenu. COž je pro mě jako majitele stejných hodinek, je to pro mě zajimavé srovnání.

Poznámka: Jovaniho neznám, a z toho háčku na ryby mi taky naskakuje husí kůže  ;)

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Ja som pasívny člen, ale dnešný prírastok musím zdieľať.

Hele, už jsi to nějak řešil s prodejcem, či jinak? Či budeš řešit? To vážně vypadá, že jsi prodělal kalhoty...

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale, já tady nechci vířit nějaké vášně, proto jsem se svůj příspěvek snažil napsat co nejumírněněji. Ale jestli sis nevšiml ty, včerejší odpolední jovaniho fotka a dnešní ranní se liší jen postavením ručiček. K tomu další včerejší popolední s tahem. K tomu pro jistotu ty samé fotky ve vláknech "jaké hodinky máte právě na ruce" a pro sichr i ve vláknu "jaké Seiko máte právě na ruce". Ale víc to už nebudu komentovat. Nejsem moderátor ani cenzor a hlavně nic proti Jovanimu nemám. Jen jsem komentoval tu frekvenci téměř stejných fotek, která mi přijde zbytečná a zaplevelující vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, už jsi to nějak řešil s prodejcem, či jinak? Či budeš řešit? To vážně vypadá, že jsi prodělal kalhoty...

Já myslím, že každý seriózní prodejce by v takovém případě měl na žádost kupujícího vrátit peníze. Protože je zřejmé, že Carrery se strojkem Valjoux 7734 se nikdy nedělaly (http://www.onthedash.com/Guide/_Chronographs/63.Carrera/).

Jak psal Karel, kdyby to byl Heuer, tak má mezi nožkama uvedeno číslo modelu. 

Spíš bych to viděl jako to, že někdo použil strojek z "běžných" Heuerů se strojkem 7734, kterých se u nás kdysi dost prodalo, plácnul to do neznačkového pouzdra. Dýnko vypadá jako originálně značené uvnitř, ale na fotkách má jiný odstín, takže pokud to není focením, tak k pouzdru nepatří. Pak stačilo pořídit fake ciferník a nakonec osadit nějakýma ručkama. Mimochodem ty na subcifernících hodně připomínají Poljot.  :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale, já tady nechci vířit nějaké vášně, proto jsem se svůj příspěvek snažil napsat co nejumírněněji. Ale jestli sis nevšiml ty, včerejší odpolední jovaniho fotka a dnešní ranní se liší jen postavením ručiček. K tomu další včerejší popolední s tahem. K tomu pro jistotu ty samé fotky ve vláknech "jaké hodinky máte právě na ruce" a pro sichr i ve vláknu "jaké Seiko máte právě na ruce". Ale víc to už nebudu komentovat. Nejsem moderátor ani cenzor a hlavně nic proti Jovanimu nemám. Jen jsem komentoval tu frekvenci téměř stejných fotek, která mi přijde zbytečná a zaplevelující vlákno.

V pohode, taky nechci prudit. Jen si myslim, ze se houby deje, kdyz nekdo vyfoti svoje hodinky dvakrat za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...