Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Tak tyhle bych zase rád viděl já. Z pohledu zepředu tak masívně nevypadají, ale podle té fotky jsou 125tky pěkné potvory!

Pro srovnání moje televize z obdobného úhlu pohledu:

 

post-36202-0-73959200-1449430531_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chrona trosku jinak :) Stav bidny, Digi asi uz nikdy nepojede,ale musel jsem je mit.Vrchol Designu te doby :)

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Taky jsem po nich jednu dobu pokukoval. Pár jich šlo přes ebay, většinou právě s nefunkčním LCD. A někde jsem kdysi zaregistroval, že některý strojek vevnitř lze nahradit nějakým japoncem, protože je to kopie. Ale už neví, jestli to byla ta analogová část, nebo digi.

Myslím, že se k nim časem taky dopracuju. A samozřejmě gratuluji.

PS: na tom ciferníku dole to ej nějaká retuše fotky, nebo nějaký zásah přímo do ciferníku či skla?

 

 

drobek

Drobek, ale z dnešního pohledu normální velikost :). A moc mě tím neprovokuj, ty moje jsou v lázních už rok a půl a pořád to nevypadá na brzký vyléčení. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem po nich jednu dobu pokukoval. Pár jich šlo přes ebay, většinou právě s nefunkčním LCD. A někde jsem kdysi zaregistroval, že některý strojek vevnitř lze nahradit nějakým japoncem, protože je to kopie. Ale už neví, jestli to byla ta analogová část, nebo digi.

Myslím, že se k nim časem taky dopracuju. A samozřejmě gratuluji.

PS: na tom ciferníku dole to ej nějaká retuše fotky, nebo nějaký zásah přímo do ciferníku či skla?

 

 

Drobek, ale z dnešního pohledu normální velikost :). A moc mě tím neprovokuj, ty moje jsou v lázních už rok a půl a pořád to nevypadá na brzký vyléčení. :cheers:

jsem tam viděl dvoje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jedna rychlofotka:

 

post-36202-0-56492300-1449432145_thumb.jpg

 

Ty televize jsou proti "mark 4,5" opticky celkem malé hodinky. Ale nosí se suprově. Od doby, co je mám doma, ještě nepustily na mou ruku nic jiného.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, šly za ještě rozumnou cenu. Nicméně nejsou bez chyb. Řekl bych, že sklo není originál (má jiný tvar). Strojek má částečnou korozi, to by chtělo vyčistit, aby nepostupovalo dále. Takže nejlépe kompletní servis. To není za babku. Tlačítko chrona ošoupané, ale ještě ujde. Nejvíc by mě zajímalo, jestli ta bílá skvrna na cifernku na 8.hodině je špína, něco na skle a nebo v nejhorším případě vada přímo na cifru. Pouzdro vypada dobře, ale nelze vyloučit, že je už přebroušené.

 

Ale je pravda, že chronostopů se objevuje čím dál míň a venku jsou už za raketu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...