Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Móc hezký. To je nový přírůstek?

Na tahu - třeba Fishbone - se Ti nelíbí?

v zásadě jo, letošní sklizeň.

zrovna včera se vrátily z Ateliéru Jeronimo, tak jsem je musel ještě večer složit a dneska ponosit :)

k tahům - já nosím skoro výhradně kůži, ale postupně jsem pochopil, že prostě k některým kouskům tah prostě patří. doufám, že se mi časem podaří sehnat ten, co na ně patří (připomíná mi jubilé, nevím, jestli má jiný název)

jinak model Seiko UFO - na svou dobu pěkný obr. díky tvaru pouzdra a uchycení tahu sedí výborně. osobně mi vadí jen hmotnost, na nošení preferuji něco krapet lehčího.

btw. všude na netu jsou uváděny s červenou vteřinovkou chronografu, někteří uvádějí, že věkem může vyblednout. mi se ale ta moje nezdá, že by byla původem červená, na to je podle mě moc bílo-žlutá, přitom zbytek je podle mě v pořádku. nemáte někdo info, že by byla potvrzená i jiná varianta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v zásadě jo, letošní sklizeň.

zrovna včera se vrátily z Ateliéru Jeronimo, tak jsem je musel ještě večer složit a dneska ponosit :)

k tahům - já nosím skoro výhradně kůži, ale postupně jsem pochopil, že prostě k některým kouskům tah prostě patří. doufám, že se mi časem podaří sehnat ten, co na ně patří (připomíná mi jubilé, nevím, jestli má jiný název)

jinak model Seiko UFO - na svou dobu pěkný obr. díky tvaru pouzdra a uchycení tahu sedí výborně. osobně mi vadí jen hmotnost, na nošení preferuji něco krapet lehčího.

btw. všude na netu jsou uváděny s červenou vteřinovkou chronografu, někteří uvádějí, že věkem může vyblednout. mi se ale ta moje nezdá, že by byla původem červená, na to je podle mě moc bílo-žlutá, přitom zbytek je podle mě v pořádku. nemáte někdo info, že by byla potvrzená i jiná varianta?

U mě taky došlo k postupnému přechodu z kožených řemenů na tahy - už jen proto, že u některých kousků to prosě (skoro) jinak nejde.

Co se týče Ufo - já mám 0017 (žluté subdialy) a mám červenou vteřinovku, ale na webu jsou fotky modelu 0011 (červené subdialy) s červenou i žlutou vteřinovkou.

Je možné, že 0011 má červenou a 0010 (pro japonský trh s označením Speedtimer) má žlutou. 

Zkus se zeptat člena lucid - myslím, že to bude vědět jistě.

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blackhead: a to jsou které? Před cca tu byla řeč o tomto typu autávek (byly tuším na tahu), které někdo koupil v dost zbýtačeném stavu na (asi) Bazoši. To jsou ony po renovaci? Tak i tak jsou nádherné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik panove

Matičko skákavá, tak ty jsou luxusní.... :photo:  tohle je totální hodinkový ráj.  :punk:

 

 

Blackhead: a to jsou které? Před cca tu byla řeč o tomto typu autávek (byly tuším na tahu), které někdo koupil v dost zbýtačeném stavu na (asi) Bazoši. To jsou ony po renovaci? Tak i tak jsou nádherné!

To jsou moje :), nejsou z bazose.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že tyhle PVDčkový (ať už šedivý nebo zlatušky) Autávky bych ještě rád sehnal, ale jsou už za raketu...škoda, že ještě nemáš tah, to už by dobře na ruce svítily :D

nevim proc si myslis ze David nema tah? ;-)

jen je nosi na kuzi.

 

dodnes si rvu vlasy (ano uz jich zbyva jen malinko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvedu to na pravou miru, jsem Patrik a tah mam ;).

 

Nemam ho k druhym Autaviim s 7734.

 

nevim proc si myslis ze David nema tah? ;-)

jen je nosi na kuzi.

 

dodnes si rvu vlasy (ano uz jich zbyva jen malinko)

 

 

Tak co si pamatuju, tak je to Patrik a kdysi mi psal, že tah nemá....ale pokud se něco změnilo a tah dokoupil, to netuším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...