Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Tak ja si take prohledl lonske zari a dokonce i prosel par serii zpet a musim se priznat, ze mi ani nevadilo, ze to jeste nebyla "politicky korektni" doba, kdy se smelo i divat zenskym na poprsi :-) Kazdopadne paradni vyber hodinek, aut i mist (napr. casto se vyskytujici Vaclavak v ruznych obdobich) je vzdy peclive vybrany ;-) Diky za tvuj kazdotydenni cas!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě co to je za místo a vozidlo? ;-) něco do P

Arosa Classic Rennen - zavody do vrchu. Trat je na verejne komunikaci, tak se tam da vecer volna trosku drandit. I kdyz ten 1000 motor v Mini z 82? moc do kopce nejede, ale v zatackach sedi jak hrnec na prdel, tak se obcas citim jak zavodnik i v 50km :P

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 2017 luxusní a ono by to jako někomu vadil0? Vidět ženu in natura? Nebo je to moc, protože my jsme tady na to moc nóbl?

Už se to vysvětlovalo několikrát, ale opakovaání je matka moudrosti.

Vše je to o potencionálně erotickém obsahu a opovinnosti vlastníka stránek umístnit  předepsané varování před erotickým odkazem.

Fakt by si chtěl pořád odklikávat, ano je mi více než 18 a nebude mne pobuřovat erotický obsah ?

Jsme fórum o hodinkách a myslím, že než si komplikovat kvůli kozám a bobrům život a hlavně obtěžovat většinu uživatelů, kteří do tohoto vlákna nechodí, je jednodušší si patřičnou biologií na webu vyhledat, je toho fakt dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně mohu taky přispět do tohoto vlákna. Máme radost! Mě se zamlouvají.

 

 

ten řemen je k nim sladěnej parádně  :notworthy:

 

jsem prostě dobrej... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...