Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, AndyAaron napsal:


Tyhle krasky sem urcite patri emoji1303.png

Díky Ondro. Já jen že mají baterku respektive dvě a taky displej 😉

Už dlouho jsem z "nových" hodinek neměl takovou radost. Pro mě naprostá esence hodinek ze 70. let. Kus železa a přitom tehdejší moderna.

Prostě takové smart watch před 45 lety 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Seamaster napsal:

Toz vitej do klubu :) 
 

 

No děkuji.

A koukám, že pán není troškař. Já jsem si pořizoval pouze jedny protože jsem je chtěl jako časomíru, né jako brnění 😁

Nejsou to žádní drobečci, ale jsem z nich naprosto unešen a nesundávám momentálně z ruky. Trošku o nich sbírám informace, takže už vím, že na mých je servisní cifr a na těch Tvých úplně vpravo je servisní sklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to info mas asi stejne ode me, jestli jsi to nacetl nekde na Omegaforums , nebo tak :) Vono jsou to takovy my spis odhady, ale myslim ze celkem spravny.
Vona ta fotka klame, moje byly jenom troje, ctvrty byly na oprave :) A jedny jsem ted prodal Brownwrldovi, tak uz mam jen dvoje... jedny  na litacku komplet origo s nizkym SN a  s tritiovym cifrem a bilou datumovkou a jedny kompletne servisni dily krom puvodniho pouzdra, ty jsou jak NOS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Seamaster napsal:

jo, to info mas asi stejne ode me, jestli jsi to nacetl nekde na Omegaforums , nebo tak :) Vono jsou to takovy my spis odhady, ale myslim ze celkem spravny.
Vona ta fotka klame, moje byly jenom troje, ctvrty byly na oprave :) A jedny jsem ted prodal Brownwrldovi, tak uz mam jen dvoje... jedny  na litacku komplet origo s nizkym SN a  s tritiovym cifrem a bilou datumovkou a jedny kompletne servisni dily krom puvodniho pouzdra, ty jsou jak NOS.

Přesně tak, to jsem se dočetl na Omegaforums, netuše, že je to info od Tebe 😀A protože svět je malej, tak Ti řeknu, že tyhle hodinky jsou od Brownwlda, takže v podstatě od Tebe.

Tak které to jsou na té fotce? Tipuju třetí zleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, michalval napsal:

Přesně tak, to jsem se dočetl na Omegaforums, netuše, že je to info od Tebe 😀A protože svět je malej, tak Ti řeknu, že tyhle hodinky jsou od Brownwlda, takže v podstatě od Tebe.

Tak které to jsou na té fotce? Tipuju třetí zleva.

Aha, tak to mu moc dlouho nevydrzely :) Budou to druhy, nebo treti z leva, uz nevim, ta fotka je rok stara.
Ja je mel z Nemecka a nefungoval display, coz jsem opravil vymenou vodivych gum displaye a vymenil fitry. Jinak je ten strojek ve skvostnym stavu. A maji super  originalni nevytahanej tah.
Strojek ma i plaketku se SN (obcas chybi), takze si muzes nechat vyjet Extrakt, kdybys chtel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mou obranu... :D Byl jsem za michalem v Liberci neco koupit a dovezl na ukazani prave Albatrosy. Kdyz je michal videl, tak me premlouval at mu je tam rovnou necham. Ja rekl, ze ta chvile jeste neprisla, ale asi tyden zpatky jsem pohledl. Kazdopadne jsem rad, ze jsou v dobrych rukou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Seamaster napsal:

Aha, tak to mu moc dlouho nevydrzely :) Budou to druhy, nebo treti z leva, uz nevim, ta fotka je rok stara.
Ja je mel z Nemecka a nefungoval display, coz jsem opravil vymenou vodivych gum displaye a vymenil fitry. Jinak je ten strojek ve skvostnym stavu. A maji super  originalni nevytahanej tah.
Strojek ma i plaketku se SN (obcas chybi), takze si muzes nechat vyjet Extrakt, kdybys chtel.

 

před 43 minutami, brownwld napsal:

Na mou obranu... :D Byl jsem za michalem v Liberci neco koupit a dovezl na ukazani prave Albatrosy. Kdyz je michal videl, tak me premlouval at mu je tam rovnou necham. Ja rekl, ze ta chvile jeste neprisla, ale asi tyden zpatky jsem pohledl. Kazdopadne jsem rad, ze jsou v dobrych rukou. :)

Doufám, že jsem tady něco neprovařil 😀 Je to jak píše Kuba. Prostě jsme se potkali v LIberci, já jsem je spatřil a už tam jsem Kubu ukecával, aby mi je tam nechal.

Ale to se ještě nedal. No a pak na základě mého pravidelného bombardování konečně povolil 😃

Z hodinek jsem prostě nadšenej. Nemáš to SN máš někde vyfocené, abych je nemusel otvírat? Tah je dobrý, chybí mi tak jedna poloha na sponě, která už je na max, ale dá se to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, branit se nemusite :) Neni to decko, jen hodinky. SN ti poslu do SZ. Az budes menit baterky, tak s tim dynkem opatrne, je tam jak prilepeny, ale neni, to tesneni je takovy lepkavy.
Na strane u korunky je takovy vybrani na vypaceni dynka, zjevi se az povolis sroubky.  Baterie tyto:

Renata SR48, velikost 393, 80 mAh, 1,55 V (650146) 2x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Seamaster napsal:

Hosi, branit se nemusite :) Neni to decko, jen hodinky. SN ti poslu do SZ. Az budes menit baterky, tak s tim dynkem opatrne, je tam jak prilepeny, ale neni, to tesneni je takovy lepkavy.
Na strane u korunky je takovy vybrani na vypaceni dynka, zjevi se az povolis sroubky.  Baterie tyto:

Renata SR48, velikost 393, 80 mAh, 1,55 V (650146) 2x

Moc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...