Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Žlutý W353 mě provázel celé dětství - první auto které jsem řídil (a díky volnoběžce také první kde jsem skoro boural) - v rodině byl od roku 1978 do 2002 -  kdy ho už zbědovaného někdo ukradl asi do šrotu... mám nutkání si ho z nostalgie pořídit a občas nasadit chrono Ruhla a udělat páteční výlet kolem komína... 

Každopádně dnes po dlouhé době na ruce chrona...arabský pátek nastavený hlavně proto; že se mně dnes chce makat asi jako v neděli...🤨

 

1444467619_SeikoChrono.thumb.png.9315a218dff9e430937488c2a6cfc6b7.png1640806628_SeikoChrono2.png.bf487b0d65fd9f59ba349eb195ef099d.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o přívěšek z produkce brněnské manufaktury specializující se na šperky a doplňky ze starých hodinkových dílů... dají se najít na netu, ale nejlépe osobně stánek na některých akcích (pravidelně např. Vánoční trhy na zelňáku v Brně - ale jestli vůbec nějaké letos budou...). Jinak bohužel strojek neběží... ale věřím, že by nebyl problém domluvit se s autorem, aby osadil strojky tak, že bude možno zasunout korunku, natáhnout a pak tradá... byla by to ještě větší paráda... u konkrétních strojků je hřídel zespodu, t.j. hlava nemá přístup k natažení, ale aspoň tělo by makalo...U autora mám ještě něco k vyzvednutí, tak až se s ním uvidím zkusím ho tímto směrem popíchnout... jinak strana "B" už je trochu fádnější... ale to je jedno... k Ivanovi čelem, k lesu zády....

Snímek obrazovky 2020-10-16 153328.png

Snímek obrazovky 2020-10-16 153114.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, kuncák7 napsal:

Pro mě je citovka ta předposlední fotka a v dálce wartburg. Jinak není nad šálek horkého kakaa z modrého hrnečku :-)).

Taky mě po chvíli napadlo jestli si nedávaj granko 😉  no,  těžký výběr...

@Snekofon skvělý nápad a super přívěšek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, kuncák7 napsal:

Po dlouhé době jsem k sobě dostal hodinky i krabičku s papirama a zjistil jsem, že jsem kecal a naši si to pamatuji též špatně. Už jsem byl na světě a na cestě byla ségra, jsou únor 1975

 

Máš to pěkně v kompletu! 👍

Já tyto z USA po nějakém Viktorovy z 72 roku. (jen je Omega servis musel dát trochu do pucu)

 

05133E1F-D668-470D-B0F0-BE965115EDBE.jpeg

DC6710F1-1685-469B-9A13-AFB0FD541891.jpeg

Upraveno uživatelem M-72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...