Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Pavla Třebínová,  /27/ navigátorka, oběť rallye v roce 2008.

RIP,  asi tak,  já jen, že se občas objevují fota a záběry, o kterých je třeba vědět více. 

Jako původní časoměřička jistě měla nějaké slušné chronometry, ale to vzal osud a čas.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu - já jsem pokud jde o tyto akce AZ-pneu atd., v roce 2012 v Letňanech viděl podobné holky, ale tam už neměly žádné ledabylé šaty ale barvami pomalované nahé tělo,. Bylo to svým způsobem asi více zajímavé a větší tahák na lidi než naše exponáty na čtyřech kolech.

Tak jestli už tehdy po nich chtěly více nahého těla může být, že z toho byla nemodelka "vyjevená", to bych snad viděl na tu vizáž. Ale třeba by na to měla,Třebínová, škoda jí.

Při tom jejím osudu mi nějak nikdy nešlo nevzpomenout na Jiřího Sedláře. Též RIP.

**

zdroj foto z netu.

 

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elogo, diky za informaci, to jsem netusil. Nesleduju zrovna rally, takze ty jezdce a navigatory moc neznam. Pavlu Trebinovou jsem si vygooglil, protoze me samozrejme jeji osud zaujal. Z dostupnych fotek bych ale rekl, ze na fotce z vystavy Pavla neni, ze jde o dve ruzne holky. Ale nevim, kdyz si holka udela makeup, tak je z ni najednou jinej clovek, tak nechci uplne soudit. Ale diky za vzpominku na Pavlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...